Hypnotizér

Hypnotizér
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/534259/bmid_hypnotizer-65f1f83863f7f.jpg 4 6137 6137

ADK uvádí: Psychiatr Erik Maria Bark je uznávaný odborník na léčbu traumat pomocí hypnózy. Jedné prosincové noci ho probudí zvonění telefonu. Volá mu detektivní inspektor Joona Linna z nemocnice ve Stockholmu a prosí ho, aby okamžitě přijel k případu malého chlapce, který je v bezvědomí, ve velmi kritickém stavu. Erik je jedinou nadějí, jak může policie chlapce vyslechnout a zjistit, kdo brutálně zavraždil jeho rodiče a mladší sestru. Doufají, že vraha vystopují a zachrání jeho starší sestru dřív, než bude pozdě.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: audiokniha , OneHotBook

Hypnotisören, 2009

Janniska
25.09.2018 5 z 5

Zajmavě propletená zápletka(v tom připadě vlastně zapletená) konec jsem nečekala,vlastně jsem podezřívala někoho úplně jiného než se celou dobu zdálo a on to byl někdo třetí.Byla to má první kniha od autorů do čtenářské výzvy a myslím že nebyla poslední.

modrakytara
24.09.2018 5 z 5

Velmi dobře napsáno, s postavami jsem soucítila, bála se a měla pocit, jako kdyby se celý děj odehrával kolem mě.

Leniii
16.09.2018 5 z 5

Moc pěkně napsaná, četla se dobře...napětí nechybělo :) těším se na další knihu :)

Ran
13.09.2018 5 z 5

Velmi dobře napsaná kniha, která vás udrží v napětí od začátku do konce. Celkově se mi kniha četla výborně.

Abia
11.09.2018 4 z 5

Moje první knížka z této série. Chytla mě a nepustila. O nelogičnostech nepřemýšlím, jedu na vlně a chci se dozvědět, jak to dopadne. Hodně možností, s výsledkem jsem spokojená. Detektiva jsem čekala temnějšího, tenhle má taky něco do sebe.

PPardinio
02.09.2018 3 z 5

Nebylo to úplně špatné, ale přišlo mi, že se zde autoři teprve zahřívají. Pozdější knihy s komisařem Joonou Linnou mají větší spád. Zde se vše točí hlavně kolem Erika a jeho manželky, která si jede vyšetřování po vlastní ose. K ruce má zázračného otce, kterého nezastaví ani srážka s autem. Oceňuji zajímavý námět s hypnózou, ale linie s bestiálním Josefem Ekem mě bavila více, i-když v jeho případě bylo hrozně moc nelogičností a otazníků.

sylva8672
01.09.2018 5 z 5

Tato manželská dvojice me prostě nikdy nezklame!!!!! Opět další úžasná kniha plná napětí!!! Takže mi zbyva už jen Paganiniho smlouva a mám precteno vše. Pak uz bude asi těžké najít něco takhle čtiveho :-(

frantisek8863
28.08.2018 4 z 5

O proti Písečnému muži to bylo slabší, tento příběh má několik rovin, kdy se prolíná minulost s dneškem. Postavy se postarají o zápletku, napětí a zvraty tak se kniha dá svižně přečíst. Při odhalování střípků Joonova osobního života jsem začal číst knihy podle posloupnosti vydání.

Lunitka
28.08.2018 1 z 5

Por Pisecnem muzi jsem dala dalsi sanci autorum a to v podani audioknihy. Bohuzel v necele polovine nemuzu dal. Nesmyslnost a nelogika deje me nuti knihu odlozit.

Makyny
19.08.2018 2 z 5

Tak jsem sáhla po své první severské krimi a nevím, jestli to byla ta pravá volba. Dlouho mi trvalo, než jsem se začetla, jednání některých postav mi chvílemi přišlo nesmyslné. Dva spolu téměř nesouvisející příběhy a jeden detektiv, který má vždycky pravdu. K dočtení jsem se musela donutit a druhou hvězdu jsem dala jen proto, že mám ráda severské země. Keplerovi dám ještě šanci Paganiniho smlouvou.

Terimi
17.08.2018 4 z 5

Začátek knihy byl pro mě nenáživný, zdlouhavý, ale jak jsem se přes prvních pár kapitol dostala, tak jsem se od knihy nemohla odlepit.

katerina2660
07.08.2018 5 z 5

Super, ostatně jako všechny knihy tohoto autora. Už mi zbývají přečíst jen dvě... bohužel... snad bude psát dál :-)

ivzu77
30.07.2018 4 z 5

Moje první setkání s detektivem JL. Čtivé, napínavé, tajemné. .... půjdu i do dalšího dílu.

Melodiel27
28.07.2018 5 z 5

Tato spisovatelská dvojice nemá chybu. Začla jsem lovcem a až nyní začínám číst tuto sérii od začátku a nelituji. Napínavé do poslední stránky.

Marelzwareli
25.07.2018 5 z 5

Tak tuto knihu jsem si fakt užil a těším se na dalšího Joonu :-)

Veronika.Lap
25.07.2018 3 z 5

Hypnotizér byla moje druhá kniha (po Písečném muži) od dua Keplers a musím říct, že jsem čekala víc. Možná je to tím, že se jedná o jejich prvotinu. Nápad jako takový je skvělý a zaujal mě, ale rychlost děje byla na mě pomalá a ani dějové linky jednotlivých postav mě tolik nezaujaly. Znovu bych nečetla.

Manyna
25.07.2018 4 z 5

Napínavé jak kšandy a prostě skvělá jízda.

Pauline23
23.07.2018 4 z 5

Tuto knihu jsem začala číst po Paganiniho smlouvě a čekala jsem asi víc...ale trošku depka. Nebylo to špatné, ale....jsem ráda že jsem začala číst jiný díl než první.

Colletka
20.07.2018 3 z 5

Malé zklamání.

Eldaren
20.07.2018 3 z 5

Mela jsem velka ocekavani vybudovana hodnocenim knihy okolim i kladnymi odezvami na internetu. Po precteni bych zaradila ovsem mezi prumer.
Chovani postav je obcas zmatecne, napad dobry, ale zpracovani pokulhava.