Hypnotizér

Hypnotizér
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/534259/bmid_hypnotizer-65f1f83863f7f.jpg 4 6137 6137

ADK uvádí: Psychiatr Erik Maria Bark je uznávaný odborník na léčbu traumat pomocí hypnózy. Jedné prosincové noci ho probudí zvonění telefonu. Volá mu detektivní inspektor Joona Linna z nemocnice ve Stockholmu a prosí ho, aby okamžitě přijel k případu malého chlapce, který je v bezvědomí, ve velmi kritickém stavu. Erik je jedinou nadějí, jak může policie chlapce vyslechnout a zjistit, kdo brutálně zavraždil jeho rodiče a mladší sestru. Doufají, že vraha vystopují a zachrání jeho starší sestru dřív, než bude pozdě.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: audiokniha , OneHotBook

Hypnotisören, 2009

markéta783
27.11.2018 4 z 5

Nebylo to špatné.

carcassonna
27.11.2018 2 z 5

Druhý pokus od týchto autorov a nedočítala som... už sa mi nechcelo venovať toľko času nudným opisom "každého uprdnutia" hdinov. Je to len jednorázovka, kniha na zahnanie nudy a dovi. Načo z toho robiť niečo viac a rozťahovať to na 500 strán? Keby to zosekali na 300 strán, bolo by to znesitelnejšie, a aj hodnotenie by bolo asi vyššie.

kacaaba
26.11.2018 4 z 5

Nemůžu říct, že by se mi kniha nelíbila, ale vím, že už jí číst nebudu. Nijak mě nezaujala. Přišlo mi, že detektiv se tam objevoval jen okrajově. Měla jsem co dělat vnímat všechny ty zápletky, co se v knize objevili, a pak jejich hrozně stručný závěr.

Lethania
25.11.2018 3 z 5

Zpočátku jsem se nemohla pořádně začíst, měla jsem problém si zvyknou na způsob psaní těchto autorů, ale od poloviny se to obrátilo k lepšímu, dokonce jsem se i těšila na to, jak příběh skončí. Příběh byl docela dobře vymyšlený, akorát mě trochu překvapilo, že se na vraha Josefa trochu pozapomnělo. Další díl učitě zkusím.

Pedias
23.11.2018 5 z 5

Jedno velké WOW! První kniha od Keplera a jestli jsou ty další lepší, tak už se nemůžu dočkat, až je budu číst.
Začetla jsem se téměř hned, v první třetině už jsem si myslela, že je přece jasné o co jde, ale furt jsem si říkala, že mám před sebou asi 200 stran, co by se tam tedy řešilo atd., závěr naprostá bomba.
Joona jsem si hned zamilovala, pokračuji další knihou.

WowKokinko
13.11.2018 5 z 5

První od Keplera a wow :) a to ty ostatní jsou ještě lepší prej no jsem zvědavá :) toto topka

Abikk
11.11.2018 3 z 5

Třetí kniha od dua autorů. Četla jsem nejnovější a ty se mi líbily víc. Děj byl napínavý, ale dalo se odtrhnout. Eric a Simona mi nebyli nijak sympatičtí a vlastně ani vše, co se té "hypnózy" týkalo ...

Martina23275
11.11.2018 5 z 5

Nečekala jsem takový průběh děje. Nejdřív jen nevěděla jestli mám byt zklamaná ze hned na zacatku vim, kdo za všechno muže, ale v průběhu dalších stránek to vzalo úplně jiný směr, ze jsem vůbec nemohla od knizky odejít. Už se moc tesim na další

namornice
08.11.2018 4 z 5

Kepler nezklamal a zhltla jsem ho jak malinu. Napínavý, s dobrou zápletkou. Začátek dobrý, konec dobrý, ten prostředek trochu zdlouhavý, ale být to tam muselo. Těším se na další případ Joona Liny.

Zukri
02.11.2018 5 z 5

Skvelá kniha

ondaboss
01.11.2018 1 z 5

Druhý pokus s autorem a nic.
Zápletka - taková nijaká. Je to strašně rozmělněné, roztahané a hlavně - nezáživné.
Postavy jsou až otravné a chovají se naprosto nelogicky.
A skupinová hypnóza? To je už, podle mě, vážně kravina!!!
Jo a popis akčních scén? Tak to jsem se skutečně nasmál. Nic nudnějšího tam asi nebylo.
Na sílu jsem se musel ke konci prokousávat.
Určitě je spousta zajímavějších knížek.

Mergirus
28.10.2018 4 z 5

Po prvních sto stránkách jsem si říkala, že vrah je jasný, o čem bude kniha dál? A ono ne. Tak se objevil další podezřelý. A zase ne. No sakra, kdo to bude? A on to byl tenhle. Skvěle napsaná knížka, četla se výborně od začátku do konce. Jen ty děti...snad se toho nedočkáme ve velkém i u nás.

Jessybelle
22.10.2018 4 z 5

Asi na tom něco bude číst série popořadě. Kdybych četla jako první dostala by plný počet... Ale pořád je to prostě Keplerovka, která Vás vtáhne do děje a nepustí...

jfialova
22.10.2018 3 z 5

Moje první setkání s autorskou dvojicí. Silně návykové čtení, nakonec jsem přečetla všechny dostupné detektivky s Joonou Linnou. V porovnání s ostatními mi tato přišla trošku horší, hypnóza není můj šálek čaje.

Katulinka69
20.10.2018 5 z 5

Keplerovky jsem četla preskakane,ale i tak jsem si je všechny užila

Tereziee
10.10.2018 3 z 5

Oproti Stalkerovi je to o dost slabší. Vůbec jsem se nemohla začíst a celkově mi spoustu věcí nesedělo. Chvilkami to bylo zmatené, nelogické, překombinované...ale musím uznat, že poslední třetina knihy byla opravdu čtivá a napínavá. Přece jen ale zkusím i další díly. Na tom Joonovi něco je :)

Simii45
10.10.2018 5 z 5

Hypnotizer me snad bavil jeste více nez Svědkyně ohne (nečtu knihy poporade, jak jdou za sebou).. Kniha byla napínavá a čtivá až do konce. :-)

Teresita
10.10.2018 3 z 5

Za mě teda nic moc, četla jsem od tohoto dua už čtyři knihy a tato je nejslabší. Velké množství nereálných věcí, zvláštní jazyk, zbytečené detailní popisy toho, co kdo dělal, nesympatičtí hrdinové. Nicméně velice čtivé, nedá se od toho odtrhnout.

Aquagirl
07.10.2018 3 z 5

Připadá mi, že tady bylo špatně snad úplně všechno - nelogičnost některých scén, divný styl psaní, který jsem dlouho nebyla schopná pobrat... Ale zatraceně, bylo to tak strašně napínavé, že jsem tu knihu nedokázala odložit ani cestou na WC. V tomhle směru to byla opravdu pecka. Takže vlastně vůbec nevím, jak mám hodnotit...

Němka138
26.09.2018 3 z 5

Z knihy mám smíšené pocity. Nějak jsem se nedokázala vcítit do postav, některé jejich kroky mi přišly až nesmyslné. Na druhou stranu je kniha velmi čtivá. A zkusím další díl od této dvojice.