Hypnotizér

Hypnotizér
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/534259/bmid_hypnotizer-65f1f83863f7f.jpg 4 6137 6137

ADK uvádí: Psychiatr Erik Maria Bark je uznávaný odborník na léčbu traumat pomocí hypnózy. Jedné prosincové noci ho probudí zvonění telefonu. Volá mu detektivní inspektor Joona Linna z nemocnice ve Stockholmu a prosí ho, aby okamžitě přijel k případu malého chlapce, který je v bezvědomí, ve velmi kritickém stavu. Erik je jedinou nadějí, jak může policie chlapce vyslechnout a zjistit, kdo brutálně zavraždil jeho rodiče a mladší sestru. Doufají, že vraha vystopují a zachrání jeho starší sestru dřív, než bude pozdě.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: audiokniha , OneHotBook

Hypnotisören, 2009

comtesa0390
04.02.2018 4 z 5

Jedna z nejlepších co jsem kdy četla. Hned po první kapitole mi bylo jasné, že to není poslední kniha, kterou od tohoto autora čtu. Zakousla jsem se a nepustila ji z ruky dokud jsem neměla dočteno.

Fizzy
03.02.2018 5 z 5

Celá série s J.L. totálně úžasná. Nenechá vás to v klidu, dokud prostě nedočtete všechny stránky všech dílů.

NADEI
01.02.2018 5 z 5

Doslova mě stránky pohltily až do samého konce. Tenhle styl mi sedí, napínavý, drastický, emoční, tak že mi na konci ukápla slza. A pokračuji Stalkerem, jestli to bude taky taková jízda, mám se na co těšit

novina
28.01.2018 5 z 5

Joona Linna je týpek kterého si musíte zamilovat. Moc se mi líbí styl psaní, děj je napínavý, strhující a konec překvapivý. Zajímavá zápletka a prostě vše co má správná detektivka mít. Už se těším na další díly série.

rene6927
24.01.2018 5 z 5

Tak to bylo něco. Už v první třetině četby, jsem věděl, že celá série mě nemine. Neskutečně se mi líbila temná atmosféra.

JankaV80
22.01.2018 5 z 5

První kniha od Keplera, kterou jsem četla a rozhodně se mi líbila. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout a detektiva Joona Linnu jsem si oblíbila. Už se těším na další díl s ním.

LP113
19.01.2018

Četla jsem všechny a všechny jejich knihy jsou nepřekonatelné. Nedá se od toho odtrhnout, pro mě naprostý favorit, vždycky je mi líto, že už jsem knihu dočetla. Netrpělivě čekám kdy dorazí další novinka.
Jedinou vyjímku tvoří Dětské hřiště, to mi do jejich stylu moc nezapadá. Ne že by kniha byla špatná, lae bez Joona Linna to prostě není ono. Od nich člověk čeká trochu něco jiného.

edith79
19.01.2018 4 z 5

Po Písečném muži jsem si říkala, že od této dvojice už nikdy. Ještě, že jsem to nedodržela. Tato knížka byla podle mého úplně něco jiného a až na pár za vlasy přitažených situací byla narozdíl od Písečného muže uvěřitelná a napínavá.

Nikkiproch
18.01.2018 4 z 5

Odebírám jednu hvězdičku za trošku zdlouhavý konec, jinak mě dle očekávání knížka nezklamala, byla jsem napnutá s každým otočením stránky a doteďka mě bolí nos :-).

adrika20
12.01.2018 5 z 5

Opět skvělá kniha od Keplera,nečekala jsem že mě jeho knihy natolik zaujmou.Už teď těším na další díly .

ptacicek
12.01.2018 5 z 5

K této knize jsem se vrátila asi po 5 letech, protože to prostě bylo třeba. I když se mi líbila už tenkrát, překvapovala mě i nyní ;) Děj je poměrně složitý a zapeklitý, ale čtenář knihu zhltne jak malinu ;)

whiolet
10.01.2018 5 z 5

Moje první setkání s touhle manželskou dvojicí a byla to teda psycho jízda!
Výborné čtení, které kdybych mohla, přečetla bych za jediný den a to má prosím kniha cca 530 stránek.
Moc mě to bavilo a těším se na další díl.

NIkir
06.01.2018 5 z 5

K této knížce jsem se dostala kvůli "Lovec králiku" přece nezačnu sérii knížek posledním dílem, a tak jsem si také dokoupila Hypnotizéra. Musím říct, že to byl dobrý nápad. Knížku jsem hltala od první stránky až po konec.
Určitě doporučuji milovníkům krimi knížek.

amanda99
04.01.2018 4 z 5

Druhá kniha a zase super.

kralika
23.12.2017 3 z 5

Díky Výzvě jsem si opět ověřil, že mi - ač milovníku detektivek - ty severské prostě nesedí. Člověk se od toho nemůže odtrhnout, takže přes autorský experiment s formou, odvedli autoři skvělou práci, ale to je tak všechno, co o tom lze říci. Je to temné, no a co? Právě proto, že té "temnoty" a temných událostí a epizodek je tolik, tak všechno jen klouže po povrchu a čtenář ani nemá čas se nad tím zamyslet. Je to prostě kulisa v pozadí a nemá potenciál nijak zasáhnout. To je asi to, co mě nejvíc vadilo. Nevidím v této knize žádný přesah, jež by mě obohatil...

malpet
21.12.2017 1 z 5

Mám vůbec právo knihu hodnotit, když jsem jí nedočetl? Severská literatura obecně, ne jen krimi, je moje srdeční záležitost a už mám v tomto směru něco načteno, na Keplera jsem se tedy dost těšil. Bohužel kniha docela zklamala. Nevyhovoval mi děj v přítomném čase, a pak - pořád jsem čekal na nějaký příběh, ale asi ve třetině knihy jsem to vzdal s tím, že knihu, která nezaujme nemusím povinně dočítat, stejně jako se nemusí dojídat jídlo, které nechutná. Není to sice úplný odpad, ale taky žádný zázrak. Dalšího Keplera zkusím asi až po delší době.

Disinka
17.12.2017 5 z 5

Vyborny... tomuhle stylu detektivek zacinam prichazet na chut ;-)

JiříM
16.12.2017 4 z 5

Až na ten autobus na konci to celkem šlo.

Kacule88
16.12.2017 5 z 5

Nemůžu jinak hodnotit než plným počtem! :-)
Postavy pro mě nebyly rozhodně chaotické, a i když jsem únosce odhalila asi 80 stran před koncem, neodhalila jsem jeho motivaci, tím pádem mě konec dostal!

Didi15
14.12.2017 5 z 5

Za mě jasný počet. S Keplerem začínám a hodlám pokračovat. Prečteno na jeden zátah , nešlo prostě odložit. Jdu na další.