Končí sa to nami

Končí sa to nami
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540037/bmid_konci-sa-to-nami.jpg 4 3462 3462

Lily to nikdy nemala ľahké, napriek všetkému tvrdo pracovala na tom, aby si vybudovala život, po akom túži. Presťahovala sa z malého mesta v Maine, kde vyrastala a študovala, do Bostonu a tu si otvorila vlastné kvetinárstvo. Keď medzi ňou a šarmantným neurochirurgom Rylom Kincaidom preskočí iskra, zrazu sa zdá všetko až príliš dobré na to, aby to bola pravda. Ryle je sebavedomý, svojhlavý, možno aj trochu arogantný. Zároveň je citlivý, múdry a má slabosť pre Lily. Jeho averzia k záväzkom ju však dosť znepokojuje. Ako sa Lily krôčik po krôčiku zbližuje s Rylom, vynárajú sa jej spomienky na prvú lásku Atlasa Corrigana aj na trpkú minulosť. Atlas bol jej strážnym anjelom, jej oporou. Keď sa nečakane vráti do jej života, ohrozí všetko, čo si s Rylom namáhavo vybudovali. Colleen Hooverová v tomto odvážnom a hlboko osobnom románe prináša srdcervúci príbeh o láske, ktorá stojí nad všetkým.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

It Ends With Us, 2016

leník511
21.03.2020 5 z 5

Tak to bylo DOKONALÉ !!! Všichni si to musíte povinně přečíst.

Monni
19.03.2020 5 z 5

další naprosto bravurní kniha. Proboha jak to jen autorka dělá to opravdu nechápu a je naprosto nemožné vybrat od ní nejlepší knihu. Prostě opět naprostá pecka.

Alieen
18.03.2020 5 z 5

Opět bravurně popsané závazné téma, jsem ráda, že hlavní postavy v knihách C. Hoover jsou tak silné ženy.

sassenkka
16.03.2020 5 z 5

Všemi chválená Colleen Hoover a já od ní ještě nic nečetla.. tak jsem začala Námi to končí a jsem velmi, velmi překvapená. Příjemně. Nejsem úplně fanouškem romantických slaďáren a trošku jsem čekala, že to bude tento případ. Ano, bylo to tam, ale styl psaní a ten příběh jako celek mě tak dostal, že jsem knížce odpustila i těch pár na mě až moc sladkých míst a dávám 5 hvězd. Bylo to fakt silné, deníkové části byly super, dojemné. No asi to nebyla poslední kniha této autorky.

Fannibal180
14.03.2020 5 z 5

Tohle byla opravdu pecka! Moc krásná a citově náročná kniha. Upřímně mi ale přijde hodně podobná s knihou 'Až tady nebudu'. Přečetla jsem si jí na doporučení, a určitě ji doporučuji taky!

ElissBooks
13.03.2020 5 z 5

Tak tohle byla naprostá pecka! TOHLE. MUSÍTE. VŠICHNI. ČÍST. Věděla jsem, že Collen Hoover umí opravdu skvěle psát, ale tímhle mi naprosto vyrazila dech. Je to kniha, která začíná naprosto nevinně a postupně se vyvine ve velmi silný příběh. První polovina knihy je vtipná, okouzlující, plná úžasného Rylea a skvělé romantické linky. Potom se ale kniha přehoupne do temnější a emotivnější části a to je teprve jízda! S hlavní hrdinkou budete vše prožívat, budete jí chtít pomoct, poradit... Hlavní postavy jsou totiž tak reálně popsané a příběh tak moc skutečný, že vás prostě dostane. Navíc je to napsané tak poutavě, že se nebudete chtít odtrhnout, dokud nebudete na konci a po dočtení poslední stránky, budete chtít začít knihu číst znovu, protože nebudete moci uvěřit tomu, co se na konci stalo. Moc vám tuhle knihu doporučuji a myslím, že by sis jí měl přečíst každý, protože nese důležité poselství. A připravte si kapesníky, protože tahle kniha dostane naprosto všechny!

5⭐️/5⭐️ – Pro mě zatím nejlepší a nejsilnější kniha od Colleen ❤️ všem doporučuji!

Toledo
13.03.2020 5 z 5

Chcete "nahou pravdu"? Pokud by bylo možné dát 6*, tak to u této knihy udělám. Úplně mne pohltila, přečteno za jeden den. Příběh byl moc krásně zpracován a jsem ráda, že se tomuto tématu někdo věnuje i v tomto žánru. Za mne parádní čtení, nemůžu jinak než doporučit !

Barbanka
11.03.2020 5 z 5

Nádherná kniha! Už dlouho mě nic tak nepohltilo. I když příběh není moc veselý. Od autorky jsem už jednu knihu četla a nemela v plánu číst další. Tahle na mě vyskočila v čtenářské výzvě a jsem za to ráda. Rozhodně všem doporučuji !

Ajinka79
06.03.2020 5 z 5

I přesto, že nejsem cílová skupina, kniha se mi líbila. Shodou okolností je to asi čtvrtá kniha v pořadí s podobným tématem a musím říct, že tahle byla asi nejlépe zpracovaná. Doporučuji.

Myška43
05.03.2020 5 z 5

Výborná kniha, skvělý příběh!!! Úplně mě to vtáhlo do děje, přečteno jedním dechem.

Knihomolka10942
24.02.2020 5 z 5

Nádherný příběh, který si musí přečíst každá slečna/žena!

florentinas
20.02.2020 4 z 5

Vypadá to, že Colleen bude jedna z mých oblíbených autorek.
Krásný příběh, všechny postavy extrémně sympatické.

dee7
18.02.2020 5 z 5

Tak tahle kniha mě naprosto dostala!
Uběhly čtyři dny, co jsem ji dočetla a stále v sobě nenacházím vhodná slova, kterými bych vyjádřila svůj dojem po přečtení..
Bylo to prostě skvělé, silné, dojemné, dokonalé.. Konec příběhu na mě dolehl plnou silou, přišly i slzy, ale jsem moc ráda, že se autorka tak rozhodla.
Děkuji, Colleen!!

martina5069
13.02.2020 5 z 5

Konečně jsem se dostala k další Hooverové a musím říct, že je to zatím druhá nejlepší kniha, kterou jsem od ní četla, jako první pořád řadím knihu Bez naděje. Musím říct, že jsem vůbec nevěděla čeho se bude kniha týkat i když jsem věděla, že to bude zase silné téma a to se mi potvrdilo.
Myslím, že jsem nemohla letošní rok začít lepší knihou.
Nebudu prozrazovat o čem kniha je ale musíte si ji prostě přečíst, jako vždy je tam hromada úryvku a poslání nad kterými se zamyslíte a hlavní postavy si zamilujete jako já s tím, že budete vědět bohužel to, že je tento příběh podle skutečných událostí. A doufám, že si stejně jako já zamilujete Atlase. Knihu doporučuji.

krevetka79
12.02.2020 5 z 5

Kniha mě velmi příjemně překvapila. Na začátku jsem byla zklamaná, že půjde o předvídatelný romantický románek . Vyvinula se v silný příběh, který mě doslova strhl.

desejka
09.02.2020 5 z 5

Uf tahle kniha mě hodně zasáhla.....příběh byl pro mě hodně emotivní a jsem ráda,že se Lily rozhodla správně.

Per-quiee
09.02.2020 5 z 5

Tahle knížka mě hodně chytla. Opravdu zajímavé a přečtené rychle :-)

Adell-ka
08.02.2020 5 z 5

Tohle. Byla. Dokonalost.
Jednoznačně jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla. Autorka skvěle zachytila problematiku domácího násilí a v příběhu perfektně vykreslila, co obě strany, pachatel i oběť násilí, prožívají a s čím se musí vypořádat a že celá problematika není tak černobílá, jak se může na první pohled zdát. Velmi mě zasáhl i autorčin doslov, v němž odhaluje nahou pravdu ze svého života - že příběh, smutný, ale i poučný a naprosto reálný, který čtenář právě prožil, se jí velmi osobně týká.

Mnaui
08.02.2020 5 z 5

Opakované domácí násilí. Nejprve jako bezmocný prohlížející potom jako samotná oběť.
Velmi citlivě zpracované témata s dobrým koncem. Bohužel ne všechny oběti v sobě najdou sílu odejít a raději donekonečna agresora omlouvají a nechají se uchlacholit. Autorka trefně vystihla, proč tomu tak je

Tereza.Fait
07.02.2020 4 z 5

Taky jedna ze zivota... hezky cteni.