Mezi dvěma Kimy: Na studiích v KLDR

Mezi dvěma Kimy: Na studiích v KLDR
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533380/bmid_mezi-dvema-kimy-na-studiich-v-kldr-65e21684005b6.jpg 4 1137 1137

Unikátní vhled do života v KLDR, zemi, do které se člověk běžně nepodívá, a pokud ano, vidí pouze to, co mu režim chce ukázat. Koreanistce Nině Špitálníkové se tuto pečlivě budovanou oponu podařilo odhrnout.

RadekV96
26.11.2017 4 z 5

Tato krátká ale stručná kniha je ideální pro všechny, co chtějí alespoň trochu porozumět poměrům ale i historii KLDR, aniž by četli nějakou bichli. Krásně se četla a jsem rád, že jsem mohl "nahlédnout" do tohoto hrůzného režimu zase z jiného pohledu, než z výpovědí uprchlíků. Mám jedinou výtku a to jsou časté překlepy či chybějící písmena, což trošku kazí dojem z četby, jelikož to někdy i úplně změní vyznění podané informace (viz Kim Čong-un se narodil někdy mezi lety 1983-1994, což mělo být 1983-84).

Nevimm
12.11.2017 5 z 5

Velký vůdce nekaká a nečůrá. On spaluje energii zevnitř. Buďme rádi, kde žijeme 5/5

stýv
09.11.2017 4 z 5

Skvělé, jen mi tam nějak chybí konec , nedozvěděl jsem se , jestli děvčata dostudovala , a jak se vrátily domů ?

plankan
05.11.2017 5 z 5

Skvělá knížka. Musím říct, že je to jedna z nejlepších knížek, které jsem o této zemi přečetl.

Tinoušek
02.11.2017 5 z 5

Výborná knížka, doporučuji k přečtení. Velmi autentický pohled do šíleného života v šíleném režimu. Děkujme demokracii, že existuje, protože tohle je fakt hnus...