Na dvore z hviezd a mrazu

Na dvore z hviezd a mrazu
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419218/bmid_na-dvore-z-hviezd-a-mrazu-6iS-419218.jpg 4 1859 1859

Feyre, Rhys a ich priatelia sú zaneprázdnení odstraňovaním škôd, ktoré počas pohnutých časov vojny utrpel Nočný dvor a taktiež značne zmenený zvyšok sveta. Ale Zimný slnovrat je konečne tu a s ním aj zaslúžený oddych. No ani slávnostná atmosféra nedokáže celkom zahnať temné tiene minulosti a Feyre zisťuje, že tí, na ktorých jej najviac záleží, sú poznačení hlbšie, než si pôvodne myslela - a že rany, čo utŕžili, môžu mať nedozerný vplyv na budúcnosť celého dvora.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Slovart (SK)

A Court of Frost and Starlight , 2018

lenka7767
12.02.2020 3 z 5

Cetlo se to dobre, lepe nez predchozi dil. Libilo se mi, ze se dej popisoval z pohledu vice postav, ale vlastne nic se nedoresilo, coz me dost zklamalo.

Majka1979
23.01.2020 5 z 5

Veľmi príjemné ukončenie série, myslím si, že sa k nej rada opäť vrátim, určite neľutujem, že som to čítala a každému túto sériu budem len odporúčať

DannyLady
22.01.2020 4 z 5

Krásná novela. Moc se mi líbila, protože sem nebyla ještě připravena nechat tento úžasný svět od S. J. Mass jít. Dávám hvězdičku dolů za to, že nedořešila ani jednu jedinou otevřenou dějovou linku z konce třetího dílu, ale zase chápu, že si to asi schovává na pokračování série, který doufám bude v dohledné době. Jinak sem se bavila od začátku do konce a je to opravu neobyčejný příběh.

any37
19.01.2020 5 z 5

Je to novela - takže neočekávejte žádné napětí a boj, není tam zápletka nebo tak, ale je to super relaxační čtení. Dozvíte se více o kultuře, vztazích mezi postavami i vílami ve městě. A má to jenom něco přes 200 stránek, takže skvěle večerní čtení, přelouskané za tři hodinky.

biskupova
19.01.2020 3 z 5

Knížka se četla dobře, jenom mi připadá, že se v ní nic nestalo. Žádná zápletka, žádný pořádný dě, prostě nic.

Katri
15.01.2020 4 z 5

Krásná kniha, která člověka ponoří zpátky do fantastického světa této fantastické autorky. Ačkoliv příběh není tak strhující jako předchozí dva díly (ACOMAF a ACOWAR), je propracovaný, milý, čtivý a jednoduše skvělý.

Sarajana
14.01.2020 5 z 5

krásné, i když to nemělo tu jiskru, co díly předešlé, nebylo to špatné

CatherineBarton
05.01.2020 3 z 5

Oproti ostatním tato kniha trochu pokulhává.

Damonka12
02.01.2020 4 z 5

4,5 Dokonalá S. J. Maas jako vždy, jediné co zde chybělo byla akce. Jinak nemám co vytknout. Rhyse a Feyre miluji jako Cassiana, Mor a ostatní.

orangerose
21.12.2019 5 z 5

Krásna bonusová knížka mezi 3 dílem a 4 dílem, vánoční atmosféra, krása :)
P. S: už aby byl 4 díl této série

nani_nka
14.12.2019 4 z 5

Rada som sa znova vrátila do Velarisu, i keď len na malý okamih. Potešili ma kapitoly z pohľadu aj iných postáv než Freye či Rhysa. Hoci oni dvaja predstavujú môj najobľúbenejší knižný pár, bola by som rada, keby ich v ďalších častiach dala Sarah do úzadia a venovala sa rozvíjaniu vzťahov medzi vedľajšími postavami akými sú Mor, Nesta atď.

Lenka_S
01.12.2019 2 z 5

Tahle novela byla úplně zbytečná. Ani jedna z postav se nikam neposunula. Čekala jsem, ze se vyřeší vztahy vedlejších postav jako Luciena a Elain a Cassiana a Nesty, ale ..... takže za mě jedno velké zklamání.

DreamerX9
26.11.2019 2 z 5

Upřímně tohle byl doplněk, který není třeba číst. Děj skoro žádný a nebavilo mě to ani z poloviny tak jako jiné dily. Očekávala jsem jakesi uzavření (především postav které autorka rozvětlila v předchozích dílech) ačkoliv jsem nepotřebovala happy end všech přeci jen...hodne tomu chybělo. Ale jestli jste zvládli tyhle stránky přečtěte si její poděkování ve kterém píše co při knize prožívala. Dává to smysl a její pocity jsou promítnuty v téhle knize. Jako by každá postava byla vyjádřením její emoce.
Btw kdo nejste spokojeni s koncem po téhle knize můžete si ho domyslet jako já ;)

Alíša236
17.11.2019 3 z 5

Jen takový bonbónek pro milovníky série. Jen tedy větší soucit, nebo spíše větší milosrdenství s Tamlinem by jim neškodilo....

Aidinera
10.11.2019 2 z 5

Knížka na mě působila, jako "Vánoční speciál" - trochu kýč, bez většího děje. Přečíst se to dalo, ale místy to působilo jako něco z fanfiction stránky. Upřímně bych možná byla raději, kdyby tato novela nebyla a informace, které skutečně posouvali děj a postavy byly šoupnuté až do další knihy.

Elize
06.11.2019 4 z 5

Vzhledem k "tloušťce" knihy jsem nic neočekávala, takže žádné překvapení, zklamání, ani nadšení. Knížka nemá žádný děj, spíše přibližuje každodenní život jednotlivých postav ze světa Dvorů. Zkrátka takové lehké vánoční čtení.

zuzana4291
05.11.2019 3 z 5

Nevím, proč byla tato kniha napsaná. Nic se zásadního se tam nedělo. A skákání od jedné postavy k druhé, taky nic moc. Chvilkama jsem ztrácela pojem o tom, kterou postavu čtu.

JaneSteini
05.11.2019 5 z 5

Celou sérii jsem si zamilovala. Takže tato mini verze uspokojí aspoň ty z nás, kteří netrpělivě čekají na další díly.

normen
04.11.2019 4 z 5

Super čekám další díl.

LadyHip
04.11.2019 5 z 5

Laskavé vánoční pohlazení. Příběhově nika neposouvá, ale za to hladí po duši.