Námi to končí

Námi to končí
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/545314/bmid_nami-to-konci.jpg 4 3409 3409

Nové vydání u příležitosti uvedení celovečerního filmu! Občas právě ten, kdo nás miluje nejvíc, dovede nejvíc ublížit. Lily to neměla v životě vždycky jednoduché. Ušla ale dlouhou cestu a teď žije v Bostonu a rozjíždí vlastní business. K tomu se ještě seznámila s dokonalým a neskutečně přitažlivým neurochirurgem Rylem. Vypadá to, že jí všechno vychází na jedničku. Ryle je do Lily blázen, pronásledují ho ale traumata z minulosti, kvůli kterým se jejich vztah komplikuje. Když se navíc do Lilyina života vrátí její láska z dětství Atlas, všechno, co si tak důkladně budovala, se začíná rozpadat…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

It Ends With Us, 2016

NelatyLivre
12.04.2020 5 z 5

Veľmi silný príbeh, ktorý Vás nenechá chladnými.
Colleen v knihe zobrazuje niekoľko problémov dnešnej spoločnosti (napr. domáce násilie, stavanie sa štátu k ľudom bez domova...) . Hlavná hrdinka Lily je sympatická mladá žena s vlastnými snami, ktoré sa pokúša splniť., do cesty jej však prídu prekážky. Riley je nadaný neurochirurg s vlastnými démonmi, no a Atlas bojoval so životom, kým nevyhral.
Colleen má úžasný štýl písania, čitatelia sa dokážu vžiť do deja, postáv a nahliadnu do ich duší.
Nádherná kniha, ktorá stojí za prečítanie :)))

knihovniceS
11.04.2020 5 z 5

Krásný a silný příběh, který mě hodně bavil. Lily a její lásky budu mít dlouho v hlavě. Četla jsem "jedním dechem". Moje první kniha od Colleen H. a už se těším další. Dávám 5 hvězd.

Petra88991
09.04.2020 5 z 5

Tak jo, asi to nejlepsi co jsem letos precetla. Jednim dechem a dlouho to ve me zanecha stopy.

Tereza035
07.04.2020 4 z 5

Skvělá knížka, která mě začala bavit hned od první strany. Je to velmi dojemný, romantický a zároveň drsný příběh. Knížka je krásně napsaná a všem jí doporučuju.

aliisalounu
05.04.2020 5 z 5

Snad žádná kniha mě takhle nezasáhla. A to jsem od Colleen četla všechny její (dosud) vydané knihy... Tolik bolesti, zoufalství a lásky v jednom příběhu, musela jsem na konci sušit slzy. Ani nedokážu pořádně popsat pocity, které ve mně tahle kniha vyvolala...

Dija
30.03.2020 4 z 5

Poměrně čtivým způsobem zpracované nelehké téma, které se může bohužel týkat každé ženy. Byla jsem docela překvapená. Nejdřív to začalo jako přeslazený román, postupně přituhovalo.

Penicuik333
29.03.2020 2 z 5

Milostný příběh s přesahem. Bylo to plné klišé, bylo to hodně předvídatelné, americky cheesy a umělé, ale četlo se to výborně.

Sejna1955
29.03.2020 5 z 5

Naprostá bomba a to píšu jako starej chlap. Byl jsem překvapenej i když jsem si myslel, že jí pan doktor něco ke konci udělá. Už se těším, jak manželka u toho bude popotahovat.

Bórborka
28.03.2020 5 z 5

Od románu pro ženy nečekáte zázraky, ale Colleen to zvládla.
Kniha graduje od samého začátku a čím více se blíží čtenář ke konci, tím více bolestnější příběh hrdinka zažívá. Příběh nás vtáhne a nepustí, dokud si nepřečteme epilog.
Ze začátku jsem se bála, že se bude jednat o obyčejný, dobře napsaný, román, který je postavený na milostném trojúhelníku, to jsem autorku podcenila.
Pro mě hlavní myšlenkou je ukázat, že lidé nejsou "černobílý", ale přesvědčit nás o tom, že i dobří lidé dělají hodně špatné věci. Díky této skutečnosti kniha dokáže mnohem lépe působit na citovou stránku člověka a rozpoutat v něm vnitřní boj.

Ellinek
27.03.2020 5 z 5

Colleen má mimořádnou schopnost, kterou jsem nezaznamenala u žádného jiného autora - umí se dotknout duše KAŽDOU knihou.

Námi to končí je opravdu mimořádná kniha. Polovinou knihy jsem proplouvala jako obyčejným milostným příběhem a čekala na ten zlom, čekala jsem, kdy to Ryle podělá. Věděla jsem, že mě čeká ponoření se do něčeho vážného. Ale jako vždy, jakmile ten zlom přišel, byl to neskutečný nával emocí! Na tohle je Colleen expert.

Usmívala jsem se, zároveň brečela, svíralo se mi srdce, soucítila jsem s Lily, věděla jsem, že dělá dobře, ale zároveň jsem spolu s ní cítila, jak moc je to stejně špatně a jak moc to bolí. Colleen zde sama řekla, že nic není černobílé a to je motto, který já se řídím už dlouho. Colleen to každou svou knihou už jen dokazuje, potvrzuje a dělá z toho platný zákon. Začarovaný kruh, natolik devastující, se musí ukončit, ale ne každá žena na to má sílu. Colleen opravdu krásně rozkrývá myšlení ženy v tak tíživé situaci, která miluje a zároveň nenávidí, hledá sílu, padá a odpouští, zvedá se a snaží se vytrvat. Nastavuje čtenáři tak kruté zrcadlo, že to nemůže nikoho nechat chladným. Po přečtení knihy nejde nepřemýšlet nad jediným řádkem.

Děkuji Colleen za to, že odkrývá tak těžká témata, jimiž se zabývá. Děkuji za to, že odkryla část vlastní minulosti, nebála se o tom napsat, byť ji to stálo opravdu mnoho úsilí. Tak jako Lily musela najít odvahu pro své rozhodnutí, musela autorka najít odvahu k napsání a zveřejnění této knihy, aby se dostala do povědomí čtenářů a odkryla tuto problematiku. Hluboce před ní smekám a vážím si jí zase o kus víc.

janyska13
25.03.2020 5 z 5

Právě jsem dočetla Námi to končí.
A panebože, je to další naprosto dokonalá kniha od Colleen Hoover. Její knihy mají přesah a dokážou si čtenáře totálně omotat kolem prstu a zároveň ho totálně zničit.
A ten konec dopadl tak jak jsem doufala.. Strašně jsem si přála aby to tak dopadlo a zároveň jsme se bála, že to Lily nevyjde.

Anet257
24.03.2020 5 z 5

Wau! Čekala jsem nějakou romantickou oddechovku, ale to byl velký omyl! Kniha mě úplně pohltila. Přečteno za dva dny (můj rekord) ...kdybych nemusela do práce, dala bych to na jeden zátah. :D Celou knihu jsem uvažovala s kým nakonec Lily bude. Společně s Lily jsem plakala nad vztahem s Rylem, kterého jsem chvíli milovala a za chvíli nenáviděla. Rozhodně doporučuji!!

leník511
21.03.2020 5 z 5

Tak to bylo DOKONALÉ !!! Všichni si to musíte povinně přečíst.

Monni
19.03.2020 5 z 5

další naprosto bravurní kniha. Proboha jak to jen autorka dělá to opravdu nechápu a je naprosto nemožné vybrat od ní nejlepší knihu. Prostě opět naprostá pecka.

Alieen
18.03.2020 5 z 5

Opět bravurně popsané závazné téma, jsem ráda, že hlavní postavy v knihách C. Hoover jsou tak silné ženy.

sassenkka
16.03.2020 5 z 5

Všemi chválená Colleen Hoover a já od ní ještě nic nečetla.. tak jsem začala Námi to končí a jsem velmi, velmi překvapená. Příjemně. Nejsem úplně fanouškem romantických slaďáren a trošku jsem čekala, že to bude tento případ. Ano, bylo to tam, ale styl psaní a ten příběh jako celek mě tak dostal, že jsem knížce odpustila i těch pár na mě až moc sladkých míst a dávám 5 hvězd. Bylo to fakt silné, deníkové části byly super, dojemné. No asi to nebyla poslední kniha této autorky.

Fannibal180
14.03.2020 5 z 5

Tohle byla opravdu pecka! Moc krásná a citově náročná kniha. Upřímně mi ale přijde hodně podobná s knihou 'Až tady nebudu'. Přečetla jsem si jí na doporučení, a určitě ji doporučuji taky!

ElissBooks
13.03.2020 5 z 5

Tak tohle byla naprostá pecka! TOHLE. MUSÍTE. VŠICHNI. ČÍST. Věděla jsem, že Collen Hoover umí opravdu skvěle psát, ale tímhle mi naprosto vyrazila dech. Je to kniha, která začíná naprosto nevinně a postupně se vyvine ve velmi silný příběh. První polovina knihy je vtipná, okouzlující, plná úžasného Rylea a skvělé romantické linky. Potom se ale kniha přehoupne do temnější a emotivnější části a to je teprve jízda! S hlavní hrdinkou budete vše prožívat, budete jí chtít pomoct, poradit... Hlavní postavy jsou totiž tak reálně popsané a příběh tak moc skutečný, že vás prostě dostane. Navíc je to napsané tak poutavě, že se nebudete chtít odtrhnout, dokud nebudete na konci a po dočtení poslední stránky, budete chtít začít knihu číst znovu, protože nebudete moci uvěřit tomu, co se na konci stalo. Moc vám tuhle knihu doporučuji a myslím, že by sis jí měl přečíst každý, protože nese důležité poselství. A připravte si kapesníky, protože tahle kniha dostane naprosto všechny!

5⭐️/5⭐️ – Pro mě zatím nejlepší a nejsilnější kniha od Colleen ❤️ všem doporučuji!

Toledo
13.03.2020 5 z 5

Chcete "nahou pravdu"? Pokud by bylo možné dát 6*, tak to u této knihy udělám. Úplně mne pohltila, přečteno za jeden den. Příběh byl moc krásně zpracován a jsem ráda, že se tomuto tématu někdo věnuje i v tomto žánru. Za mne parádní čtení, nemůžu jinak než doporučit !

Barbanka
11.03.2020 5 z 5

Nádherná kniha! Už dlouho mě nic tak nepohltilo. I když příběh není moc veselý. Od autorky jsem už jednu knihu četla a nemela v plánu číst další. Tahle na mě vyskočila v čtenářské výzvě a jsem za to ráda. Rozhodně všem doporučuji !