Námi to končí

Námi to končí
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/545314/bmid_nami-to-konci.jpg 4 3409 3409

Nové vydání u příležitosti uvedení celovečerního filmu! Občas právě ten, kdo nás miluje nejvíc, dovede nejvíc ublížit. Lily to neměla v životě vždycky jednoduché. Ušla ale dlouhou cestu a teď žije v Bostonu a rozjíždí vlastní business. K tomu se ještě seznámila s dokonalým a neskutečně přitažlivým neurochirurgem Rylem. Vypadá to, že jí všechno vychází na jedničku. Ryle je do Lily blázen, pronásledují ho ale traumata z minulosti, kvůli kterým se jejich vztah komplikuje. Když se navíc do Lilyina života vrátí její láska z dětství Atlas, všechno, co si tak důkladně budovala, se začíná rozpadat…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

It Ends With Us, 2016

Ajinka79
06.03.2020 5 z 5

I přesto, že nejsem cílová skupina, kniha se mi líbila. Shodou okolností je to asi čtvrtá kniha v pořadí s podobným tématem a musím říct, že tahle byla asi nejlépe zpracovaná. Doporučuji.

Myška43
05.03.2020 5 z 5

Výborná kniha, skvělý příběh!!! Úplně mě to vtáhlo do děje, přečteno jedním dechem.

Knihomolka10942
24.02.2020 5 z 5

Nádherný příběh, který si musí přečíst každá slečna/žena!

florentinas
20.02.2020 4 z 5

Vypadá to, že Colleen bude jedna z mých oblíbených autorek.
Krásný příběh, všechny postavy extrémně sympatické.

dee7
18.02.2020 5 z 5

Tak tahle kniha mě naprosto dostala!
Uběhly čtyři dny, co jsem ji dočetla a stále v sobě nenacházím vhodná slova, kterými bych vyjádřila svůj dojem po přečtení..
Bylo to prostě skvělé, silné, dojemné, dokonalé.. Konec příběhu na mě dolehl plnou silou, přišly i slzy, ale jsem moc ráda, že se autorka tak rozhodla.
Děkuji, Colleen!!

martina5069
13.02.2020 5 z 5

Konečně jsem se dostala k další Hooverové a musím říct, že je to zatím druhá nejlepší kniha, kterou jsem od ní četla, jako první pořád řadím knihu Bez naděje. Musím říct, že jsem vůbec nevěděla čeho se bude kniha týkat i když jsem věděla, že to bude zase silné téma a to se mi potvrdilo.
Myslím, že jsem nemohla letošní rok začít lepší knihou.
Nebudu prozrazovat o čem kniha je ale musíte si ji prostě přečíst, jako vždy je tam hromada úryvku a poslání nad kterými se zamyslíte a hlavní postavy si zamilujete jako já s tím, že budete vědět bohužel to, že je tento příběh podle skutečných událostí. A doufám, že si stejně jako já zamilujete Atlase. Knihu doporučuji.

krevetka79
12.02.2020 5 z 5

Kniha mě velmi příjemně překvapila. Na začátku jsem byla zklamaná, že půjde o předvídatelný romantický románek . Vyvinula se v silný příběh, který mě doslova strhl.

desejka
09.02.2020 5 z 5

Uf tahle kniha mě hodně zasáhla.....příběh byl pro mě hodně emotivní a jsem ráda,že se Lily rozhodla správně.

Per-quiee
09.02.2020 5 z 5

Tahle knížka mě hodně chytla. Opravdu zajímavé a přečtené rychle :-)

Adell-ka
08.02.2020 5 z 5

Tohle. Byla. Dokonalost.
Jednoznačně jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla. Autorka skvěle zachytila problematiku domácího násilí a v příběhu perfektně vykreslila, co obě strany, pachatel i oběť násilí, prožívají a s čím se musí vypořádat a že celá problematika není tak černobílá, jak se může na první pohled zdát. Velmi mě zasáhl i autorčin doslov, v němž odhaluje nahou pravdu ze svého života - že příběh, smutný, ale i poučný a naprosto reálný, který čtenář právě prožil, se jí velmi osobně týká.

Mnaui
08.02.2020 5 z 5

Opakované domácí násilí. Nejprve jako bezmocný prohlížející potom jako samotná oběť.
Velmi citlivě zpracované témata s dobrým koncem. Bohužel ne všechny oběti v sobě najdou sílu odejít a raději donekonečna agresora omlouvají a nechají se uchlacholit. Autorka trefně vystihla, proč tomu tak je

Tereza.Fait
07.02.2020 4 z 5

Taky jedna ze zivota... hezky cteni.

MamaKnihomolka
05.02.2020 5 z 5

Tato kniha mi v mysli zůstane hodně dlouho. Kniha je čtivá, v určitých pasážích zábavná a skvěle napsaná.Svým způsobem je to klasický, obyčejný příběh. Ale přesto je na způsobu autorčina něco originálního a zvláštního.
Do Rylleyho jsem se zamilovala hned stejně jako Lilly i autorka sama. Moc se mi líbila "Nahá pravda", upřímnost mezi Lilly a Rylleym. Lilly je mi velice sympatická, silná a odvážná postava.
Velmi mě oslovila i samotná poznámka autorky na konci knihy, kde všechny svoje počiny v knize vysvětluje.
No...Byla to má první kniha od této autorky a rozhodně ne poslední. A... Je to první kniha, u které jsem v brečela.

nakavusterezou
04.02.2020 5 z 5

Má druhá kniha od autorky a musím se přiznat. Já jsem jejímu psacímu kouzlu propadla také. O tom, že píše čtivě, už všichni víme, ale její témata v knihách? Klaním se.

Jakmile jsem přečetla prvních pár stránek, propadla jsem příběhu (možná je to tím, že mi je blízké) a hltala jednu stránku za druhou a hodně dlouho jsem nezažila, že by mne opravdu zajímalo, jak to dopadne s hlavními hrdiny. Dokonce (snad poprvé :D) jsem si oblíbila i hlavní hrdinku.

Co se týče konce, jsem spokojená. Celou dobu, co jsem knihu četla, jsem si takový konec přála. Můžu s klidem říct, že Colleen se stala mnou oblíbenou spisovatelkou a její knihy budu často vyhledávat.

proni
31.01.2020 5 z 5

krásná, čtivá kniha..stejně jako všechny od Collleen Hooverové..zatím nezklamala :-)

Leniii
31.01.2020 5 z 5

Já se budu opakovat, ale Colleen prostě umí!
Moc se mi líbila, asi jako každá od Colleen. Nemohla jsem se vůbec odtrhnout. Abych byla upřímná, mě se Ryle líbil (mě prostě takový sráčové přitahujou i v běžným životě)..a je asi těžký od někoho odejít, když ho měla Lily tak ráda..udělala ale to nejlepší možné řešení pro sebe, Ryleho a jejich dceru...

Kantynka
30.01.2020 5 z 5

tahle knížka byla bomba! napínavá od začátku až do konce, nemohla jsem se od čtení odtrhnout.

Knihomolka97
30.01.2020 5 z 5

Ach. Tak tahle kniha se řadí po Bez naděje na druhé místo nejlepších přečtených knih od Colleen.
Přečteno během dne, nemohla jsem se skoro vůbec odtrhnout. Nejhorší je, že je to krutá realita. Nikdy jsem nechápala, jak žena může zůstávat s mužem, který ji týrá. Jak se říká uhodí jednou, uhodí podruhé... Po přečtení to svým způsobem i trochu chápu, ne každá v sobě najde odvahu odejít. A ještě když nemá podporu...
Lily byla silná, odvážná. Ryle ( i když jsem nevěděla, jakým způsobem se příběh vyvine) se mi od začátku moc nelíbil. Hmm hmm. Atlas byl úplně jiný. :) Vážně jsem se bála konce, protože už to chvíli vypadalo......no zkrátka jsem ráda, že to dopadlo takhle. Ale klidně bych ještě pár stran přidala. Přišlo mi to krátký! A to 360 stran není málo. Doporučuju!

Jenny46
30.01.2020 5 z 5

Moje první kniha od autorky jedním dechem přečtené, nemohla jsem se odtrhnout a číst až do rána. Krásný a silný příběh, krásný konec. Doporučuji

Kory98
27.01.2020 5 z 5

Knihu jsem dostala jako dárek a byla jsem na ni moc zvědavá, přece jen New York Times bestseller, říkala jsem si kolik ji muselo přečíst lidí a doneslo se mi, že byla velmi pozitivně hodnocena. Musím upřímně přiznat, že začátek mě nijak neohromil a říkala jsem si co je na tom bestsellerového, příběh mi připadal normální, nic mě v něm extra nezasáhlo. Ale zase se vyplatilo neodsuzuj dokud nepoznáš, tedy nepřečteš. Děj se rozvinul takovým způsobem, že jsem se nemohla odtrhnout a dychtila se dozvědět, jak to dopadne. Je pravda, že domácí násilí je námětem mnoha knih a příběhů, ale myslím, že zde ho autorka velice pěkně vylíčila a člověku se vůbec nechtělo věřit, že agresorem je ten milý, krásný, vzdělaný a oduševnělý muž, který by si měl umět již i z titulu svého povolání uvědomit, co dělá. Ale je vidět, že například se vzděláním toto nemá vůbec co dělat. Je to dáno povahou člověka, výchovou, vlivem prostředí, prožitými skutečnostmi - ale nic z toho neopravňuje k tomu, aby se takto choval. Lily jsem držela pěsti, aby se jí podařilo být silná - udělat ten poslední krok a odejít, protože to jistě není lehké. V tomto případě mě "dobrý" konec velice potěšil.