Někdo cizí v domě

Někdo cizí v domě
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360875/bmid_nekdo-cizi-v-dome-c7k-360875.jpg 4 3142 3142

V téhle útulné čtvrti spokojených domovů zůstávají nebezpečné lži uzavřeny za dveřmi… Shari Lapena, autorka thrilleru roku 2017 Manželé odvedle, přichází s dalším rodinným dramatem plným tajemství a nečekaných zvratů, které nikdy nepřestanou překvapovat. Karen a Tom Kruppovi jsou šťastní – vzali se teprve nedávno a vlastní nádherný dům poblíž New Yorku. Jednoho dne se Tom vrátí domů a zjistí, že Karen zmizela – její auto je pryč a zdá se, že odjela ve spěchu. Nevzala si dokonce ani kabelku, telefon, doklady. Krátce nato se Tom dozví, že Karen měla nehodu a leží v nemocnici s otřesem mozku a ztrátou paměti. Po čase se Karen, odhodlaná vyléčit se a zapomenout, vrací s Tomem domů. Ale zdá se, že se tam něco změnilo. Něco není v pořádku. Někdo tam byl. Někdo cizí. Jenže v tomhle domě je každý cizí. Každý má něco, co by podle něj mělo zůstat skryto. Něco, kvůli čemu by raději vraždil, jen aby si to mohl nechat pro sebe...... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

A Stranger in the House, 2017

Fani
28.09.2020 3 z 5

Na mě trošku pomalejší průběh zvláště v první polovině knihy pak už se to rozjelo a druhou pulku jsem přečetla jedním dechem. Řekla bych takovy klidnější psycho triller. Konec me však úplně dostal

regulax
28.09.2020 5 z 5

Lehká čtivá detektivka. Začne to nevinnou dopravní nehodou, ztrátou paměti a pak je to na román. Hlavním bodem ženské intriky! Cherchez la femme...

VeronikaAug
27.09.2020 4 z 5

Bylo to tak akorát napínavé, žádný krvak, autorcin styl psaní se mi moc libi. Cetlo se mi to dobře a ráda si přečtu od autorky další knížku.

Zolda69
27.09.2020 5 z 5

Super čtení. Doporučují..Super se to čte

jprst
25.09.2020 2 z 5

Druhá přečtená kniha od autorky, kterou má v oblibě ženská část naší rodiny. Ale podle mne to opět žádný zázrak nebyl podobně jako Manželé od vedle. Mdlý až nudný příběh, napětí se příliš nestupňuje a závěr mi připadal také dost odbytý. i když se autorka snažila zachránit, co se dá. To se jí, bohužel, nezdařilo a označení světový bestseller je víc než přehnané.

pavla20
24.09.2020

žádný zázrak.

Verpax
23.09.2020 4 z 5

Čtivé, hezky napsané, akorát ten příběh trochu moc spíše "pohádka".

Luque17
20.09.2020 3 z 5

3.5 Svižné tempo.

ladyka
17.09.2020 3 z 5

No..žádný propadák,ale ani žádný zázrak. Chvílemi příliš ukecané a rozvleklé,což ubíralo tomu správnému tempu a napětí, ke konci mi bylo už docela jedno,kdo je "zahradník". Nápad na zápletku vcelku zdařilý a úplný závěr se taky povedl..takže hodnotím solidními 3 *.

jana79
17.09.2020 5 z 5

Kdyby to šlo dala bych i 7 hvězdiček. Tahle detektivka je jednoduše brilantní. Hned od začátku naskakujete do víru událostí a každou další stránkou myslite, že už víte a nakonec nevíte nic a vše se mění stále víc a víc. Kniha až dokonce si udrží vražedné tempo a konec ten je překvapivě šokující. Donutí vás se zamyslet jestli by kniha byla dobrá i s pár stránkami navíc jak to bylo dál a nebo je dobře, že to skončilo, tak jak to je. Tohle je druhá kniha od této spisovatelky, která mi vyrazila dech. Je to doopravdy super detektivka.

evilunicorn
15.09.2020 2 z 5

Slabounké, mdlé a neuvěřitelně předvídatelné.. Tohle je kniha,na níž si za týden ani nevzpomenu.A ten poslední twist na konci mi přišel ve stylu "A teď tam dáme nějaký zvrat, protože to se od nás čeká,ne?" Ztráta času, thrillerový podprůměr.

medulinka
13.09.2020 3 z 5

Nebylo to špatné, ale ani to nebylo něco, co by mi nejak víc utkvělo v paměti. Takový průměr.

Schary
08.09.2020 4 z 5

Trihler pro holky s překvapivým koncem,ten jsem nečekala...

Booky84
07.09.2020 4 z 5

Lehce napínavá, ale velmi čtivá kniha s překvapivým závěrem.

Pav
03.09.2020 3 z 5

Autorka má jednoduchý styl vyprávění, ale čtivý. Nikdy nemusíte číst větu znovu, aby vám došlo, co tím chtěla říct. Příběh je napínavý, ale bohužel jsem si přečetla hodnocení dopředu, takže jsem toto rozuzlení tak trochu čekala.

VeronikaSas1
25.08.2020 5 z 5

Již druhá přečtená kniha od této autorky a prostě úžasná. Napínavá od začátku az do poslední stránky, a to doslova.

Bibi23
24.08.2020 5 z 5

Skvělá, úžasná. Stále jsem ji nechávala na později a teď jsem ji přečetla za dva dny. Děj má spád a je neuvěřitelně zajímavý. Mohu jen doporučit.

MishkaPlacha
19.08.2020 5 z 5

Kniha mě bavila, příběh se mi líbil, takový lehčí psychothriller, ale jo, podle mě stojí za to si ho přečíst. Nejvíc se mi líbil konec.

HanaNov
13.08.2020 4 z 5

Jeden muž a kolem něho dvě silné ženy - soupeřky s velkými tajemstvími, obě podivně pokřivené, obě dělají, že jsou někým jiným a obě velké manipulátorky. Chudák hlavní hrdina tak jako jediný neví, co se kolem něho vlastně děje. A je to boj na ostří nože, obě ženy totiž neváhají použít veškeré zbraně.
Kniha se moc dobře čte a je velmi chytře napsaná. Každá další kapitola o trochu víc naznačuje, že není všechno tak, jak se zdá, a pomaloučku polehoučku odhaluje příběhy vystavěné na lžích. A úplný závěr, to je poslední kapka...

katerina2660
11.08.2020 5 z 5

Druhá knížka od tohoto autora a nezklamala.. super se to čte, má to spád a nečekané obraty... a ten konec! super