Někdo cizí v domě

Někdo cizí v domě
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360875/bmid_nekdo-cizi-v-dome-c7k-360875.jpg 4 3142 3142

V téhle útulné čtvrti spokojených domovů zůstávají nebezpečné lži uzavřeny za dveřmi… Shari Lapena, autorka thrilleru roku 2017 Manželé odvedle, přichází s dalším rodinným dramatem plným tajemství a nečekaných zvratů, které nikdy nepřestanou překvapovat. Karen a Tom Kruppovi jsou šťastní – vzali se teprve nedávno a vlastní nádherný dům poblíž New Yorku. Jednoho dne se Tom vrátí domů a zjistí, že Karen zmizela – její auto je pryč a zdá se, že odjela ve spěchu. Nevzala si dokonce ani kabelku, telefon, doklady. Krátce nato se Tom dozví, že Karen měla nehodu a leží v nemocnici s otřesem mozku a ztrátou paměti. Po čase se Karen, odhodlaná vyléčit se a zapomenout, vrací s Tomem domů. Ale zdá se, že se tam něco změnilo. Něco není v pořádku. Někdo tam byl. Někdo cizí. Jenže v tomhle domě je každý cizí. Každý má něco, co by podle něj mělo zůstat skryto. Něco, kvůli čemu by raději vraždil, jen aby si to mohl nechat pro sebe...... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

A Stranger in the House, 2017

LussyP
09.08.2020 5 z 5

Nejdřív jsem váhala, jestli 4 nebo 5 hvězd. Ovšem ten konec mě vyloženě donutil k 5 hvězdičkám. To jsem opravdu nečekala, celou dobu jsem si myslela, že všechno už vím a přitom autorka mě jen tahala za nos. Takže odpouštím i poněkud jednoduché věty, které jsou v knize, moc květnatých souvětí tam nebylo. Ovšem vzhledem k délce knihy a její čtivosti se dá zhltnout. Skvěle vykreslené postavy, vše uvěřitelné. Super, přečtu si i další knihy autorky.

lištička123
04.08.2020 4 z 5

První polovina mě úplně nezaujala, druhá to trošku vylepšila a čtvrtou hvězdičku jsem dala za mírně překvapivý závěr. Celkově pro mě průměrný triller.

nikinikiniki
30.07.2020 4 z 5

Závěr nečekaný... :)

Werus2
29.07.2020 5 z 5

Velmi čtivá.

Tarzan373
28.07.2020 4 z 5

Zajímavě zpracovaný příběh . A konec knihy mě opravdu překvapil....

luciefeix
27.07.2020 odpad!

Nudne postavy ktere nejsou moc popsany a predvidatelny dej

dom.ini
26.07.2020 5 z 5

Super! Knížka byla napínavá, svižná a překvapující. Díky krátkým kapitolám se moc dobře četla a nemohla jsem se vůbec odtrhnout. Konec byl překvapivý a tak akorát uzavřeno-otevřený :D Doporučuji.

ladyxx
26.07.2020 4 z 5

Kniha byla příjemným letním oddechovým čtením. Postavy byly zajímavé, příběh odsypal, zvrat na konci mě překvapil. POZOR, MOŽNÝ SPOILER. Ale když o tom více přemýšlím, přijde mi, že finální vykreslení charakteru hlavní postavy neodpovídalo jejím předchozím reakcím, na kterých byla vystavena zápletka.

jarin58
24.07.2020 5 z 5

Skvěle napsané.Asi od půlky mi bylo jasné kdo je pachatel.Ale ve finále opět vše jinak.

ještěrka38
24.07.2020 5 z 5

Ani tato kniha mě nezklamala a ten závěr.. Napínavé a rozuzlení úplně jiné než jsem čekala.

kristie
23.07.2020 3 z 5

Ale jo. Bylo to fajn. Sice mi to přišlo celkem průhledné a část zápletky jsem odhadla prakticky po 60 stranách, ale posledních pár stránek mě alespoň trochu překvapilo. Sice se nekonal žádný wow efekt a knihu s lehkým srdcem pošlu o dům dál, ale bavilo mě to. Určitě zkusím i další knihy od autorky, až zase budu mít chuť na nějakou odpočinkovou jednohubku.

Lena78537
22.07.2020 2 z 5

Nenáročné, oddychové čtení. Velmi předvídatelné, tak akorát k letní pohodičce.

Monns
20.07.2020 4 z 5

Páni, tak takové rozuzlení jsem nečekala ani v nejmenším.

Sammy.Boy
20.07.2020 4 z 5

Velmi podobně vystavěný příběh jako u předchozí knihy. Opět nijak zvlášť náročné (pár hlavních postav, jasná zápletka). Četlo se mi to dobře a souhlasím s názorem, že je to spíš taková oddychovka. Zkušený čtenář dozajista záhy snadno odvodí, kdože byl ten NĚKDO CIZÍ V DOMĚ. Nemůžu říct, že by se mi kniha nelíbila, ale pořád tomu něco chybělo.

Arlienen
17.07.2020 4 z 5

Kniha byla pro mě příjemnou oddechovkou při opalování. Od knihy jsem neměla žádné představy či očekávání a nakonec jsem tomu ráda, protože jsem si tak knihu více užila. Zatím pro mě nejlepší kniha od autorky, kterou jsem četla.

Tess23
15.07.2020 4 z 5

Lepší než Manželé odvedle. Konec mě velmi překvapil, celkově kniha byla zajímavě napsaná.

TerezaaBaarova
15.07.2020 3 z 5

Další ženský román/thriller, jak jsme zvyklí, žádný krvák, prostě oddychový, příjemný čtení s trochou dramatu.
Knihy od Shari jsou fajn. Nepohrdnu další její knihou.

klaraskolkova
14.07.2020 5 z 5

Moje první kniha od Shari Lapeny a rovnou trefa do černého! Zatím žádná její kniha mě nezklamala. Originální námět, přiměřená zápletka a výborně vykreslená psychologie hlavních postav (kterých není moc, člověk se tedy nezaplete do jmen, jak se stává v některých knihách).

amanek
12.07.2020 5 z 5

Napínavé čtení, kdy má člověk pocit, že ví, jak to bylo, ale nakonec je všechno jinak.

Pavlína79
12.07.2020 4 z 5

drama, drama, drama, nikomu se nedá věřit, ani sobě ????. Hezké, dojem předvídatelnosti, ale nebylo to tak.