Někdo cizí v domě

Někdo cizí v domě
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360875/bmid_nekdo-cizi-v-dome-c7k-360875.jpg 4 3140 3140

V téhle útulné čtvrti spokojených domovů zůstávají nebezpečné lži uzavřeny za dveřmi… Shari Lapena, autorka thrilleru roku 2017 Manželé odvedle, přichází s dalším rodinným dramatem plným tajemství a nečekaných zvratů, které nikdy nepřestanou překvapovat. Karen a Tom Kruppovi jsou šťastní – vzali se teprve nedávno a vlastní nádherný dům poblíž New Yorku. Jednoho dne se Tom vrátí domů a zjistí, že Karen zmizela – její auto je pryč a zdá se, že odjela ve spěchu. Nevzala si dokonce ani kabelku, telefon, doklady. Krátce nato se Tom dozví, že Karen měla nehodu a leží v nemocnici s otřesem mozku a ztrátou paměti. Po čase se Karen, odhodlaná vyléčit se a zapomenout, vrací s Tomem domů. Ale zdá se, že se tam něco změnilo. Něco není v pořádku. Někdo tam byl. Někdo cizí. Jenže v tomhle domě je každý cizí. Každý má něco, co by podle něj mělo zůstat skryto. Něco, kvůli čemu by raději vraždil, jen aby si to mohl nechat pro sebe...... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

A Stranger in the House, 2017

janenick
31.05.2020 4 z 5

Kniha se četla moc hezky, ale konec byl trochu překombinovaný

Misoso
31.05.2020 3 z 5

Neviem, príde mi, že z toho námetu sa dalo vydolovať viac. Bohužial ma sklamala. Ale čo už na druhú stranu musím povedať, že je to výborna kniha na oddych.
Prajem príjemný zvyšok dňa. :D

kačenka80
26.05.2020 2 z 5

Kniha celkem ze začátku nudná a předvídatelná. Čekala jsem něco víc. Je to taková oddechovka pro vyčištění hlavy.

Petronela16
21.05.2020 3 z 5

Celkom dobrá detektívka, ale pre mňa taký priemer.Mozno škoda, že som čítala paralelne aj autorkou knihu * Jeden z nás* a tak sa mi táto zdala slabým odvarom.Pre mňa to už bolo príliš prekombinovane, najlepší bol záver keď jedna mrcha si myslela že vypiekla s druhou a bolo to naopak.

karolfebe
20.05.2020 5 z 5

Perfektní kniha!

Michnicka
19.05.2020 3 z 5

Moc mě nebavila, ale jsem ráda, že jsem dočetla i když jsem se k ní nutila. Konec byl opravdu překvapivý.

TerezaaBaarova
19.05.2020 3 z 5

Co říct, průměr, nenadchne, ale ani neurazí. Prostě jsou i slabší thrilery, ale rozhodně to byla lepší kniha, nez Manželé odvedle.

dzeta
16.05.2020 5 z 5

Pěkně napsaná, stránka mizela jedna za druhou a zajímavý závěr.

renca106
15.05.2020 5 z 5

Super knížka, báječná zápletka až do konce tápete jak to opravdu bylo.

ujunka
15.05.2020 5 z 5

Super čtení, bavilo mě. Konec překvapil.

crazyslunicko
11.05.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila. Jednalo se o celkem jednoduché a rychlé čtení. Karen provede něco, co jejího manžela velmi znepokojí. Odejde z domu bez mobilu, bez kabelky velmi ve spěchu a ještě se vybourá v části města, kam běžně nechodí. Začíná vyšetřování toho, co se vlastně stalo, ale Karen si bohužel nic nepamatuje. Stále má však pocit, že někdo se vkrádá do jejich domu a šahá na její věci a manipuluje s nimi. Je to velmi nepříjemné a neví o koho se jedná. Závěr je opravdu velmi překvapivý. Je mi hrozně líto její kamarádky Bridgit.

bar_sol
06.05.2020 4 z 5

Příběh byl napínavý, kniha se mi četla sama. Většina příběhu byla sice poměrně předvídatelná, ale na konci jsem byla překvapená a to mám ráda.

berila
06.05.2020 2 z 5

Tato kniha měla smůlu, že jsem ji četla bezprostředně po thrilleru "Ticho ve sněžném město", se kterým se tedy vůbec nemohla srovnávat. Příběh byl snadno předvídatelný a konec mě dorazil, prostě žádná sláva.

hruskovalucie93
04.05.2020 3 z 5

Za mě žádné extra překvapení, bylo to dost předvídatelné a hlavně mám pocit, že knižních příběhů v podobném duchu je všude až až. Každopádně autorka píše pěkně, takové svižné čtení.

oewi
04.05.2020 3 z 5

(Audiokniha) Pribeh hezky plyne, Lapena umi psat ctive, lec zatim pro me od ni nejslabsi. Narozdil od Manzelu odvedle a Nevitaneho hosta mne chybelo napeti, ktere by vtahlo a nepustilo od zacatku do konce. Nerikam, ze me zaver neprekvapil, ale nebylo to takove to oddechnuti na konci napinave knihy...

Šárka88
03.05.2020 5 z 5

Knížka se četla svižně a lehce, opět knížka na pohodu. Děj trochu předvídatelný a proto dávám pět hvězd za to, že jsem si od této knížky více nepředstavovala a splnila mě očekávání a závěr mě opravdu rozhodil, nic nemusí být, tak jak si myslíme.Doporučuji

gabriela7982
03.05.2020 4 z 5

Po skoro roční pauze jsem se přinutila opět přečíst nějakou knihu, když je teď doba koronavirová a na vše je o trochu víc času. Od autorky už jsem četla Manžele od vedle, ze kterých jsem byla nadšená a tak jsem neváhala si přečíst i tenhle výtisk. Knížka se četla velmi dobře a přečetla jsem ji téměř na jeden nádech. Princip samozřejmě podobný jako to bylo u autorčina debutu, ale určitě stojí zato si to přečíst, protože jakmile začnete, musíte prostě vědět, co se stane dál a hlavně, kdo je vrah :)

Madi
18.04.2020 4 z 5

Třikrát jsem si myslela, že teď už fakt vím kdo to byl a jak to bylo, ale vždycky jsem se pletla.

georginaa
17.04.2020 3 z 5

Moje druhá kniha od této autorky. Docela jsem přišla na chuť jejího stylu psaní. Krátké pasáže, žádné okliky a rozsáhlé vypravování, jde přímo na věc, a to se mi líbí. Není tam přehršel postav, což vítám, aspoň se neplete kdo s kým jak a proč.....Její postavy vždy něco tají před ostatními, nikdy nejsou otevření ke svým partnerům, v hloubi duše vždy zvoní pochybnosti. Tak je to bohužel i v životě.

NikaSedova
14.04.2020 3 z 5

Další příjemně napsaná kniha, kde děj pěkně ubíhá a všechno se děje z nějakého důvodu. Vykreslené postavy jsou naprosto reálné a celkem brzy jsem odhadla kam bude děj směřovat, přesto jsem knihu musela dočíst v co nejkratším termínu. Takže bavila mě, ale opět musím zopakovat - menší počet hvězdiček za opakující se motiv VŠECH knížek - chorobně manipulativní a inteligentní ženská, která ví co od života chce..a je pro to schopna udělat všechno..