Někdo cizí v domě

Někdo cizí v domě
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360875/bmid_nekdo-cizi-v-dome-c7k-360875.jpg 4 3150 3150

V téhle útulné čtvrti spokojených domovů zůstávají nebezpečné lži uzavřeny za dveřmi… Shari Lapena, autorka thrilleru roku 2017 Manželé odvedle, přichází s dalším rodinným dramatem plným tajemství a nečekaných zvratů, které nikdy nepřestanou překvapovat. Karen a Tom Kruppovi jsou šťastní – vzali se teprve nedávno a vlastní nádherný dům poblíž New Yorku. Jednoho dne se Tom vrátí domů a zjistí, že Karen zmizela – její auto je pryč a zdá se, že odjela ve spěchu. Nevzala si dokonce ani kabelku, telefon, doklady. Krátce nato se Tom dozví, že Karen měla nehodu a leží v nemocnici s otřesem mozku a ztrátou paměti. Po čase se Karen, odhodlaná vyléčit se a zapomenout, vrací s Tomem domů. Ale zdá se, že se tam něco změnilo. Něco není v pořádku. Někdo tam byl. Někdo cizí. Jenže v tomhle domě je každý cizí. Každý má něco, co by podle něj mělo zůstat skryto. Něco, kvůli čemu by raději vraždil, jen aby si to mohl nechat pro sebe...... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

A Stranger in the House, 2017

Eldorfen
12.03.2020 4 z 5

Kniha je celkem čtivá, přečteno za dvě cesty vlakem. Rozhodně neurazí.

Jessie_
12.03.2020 4 z 5

Příběh docela zajímavý, ale bohužel nic, co byste samou zvědavostí nedokázali zaklapnout na příští stanici metra/autobusu a s klidem jít.

Bakana
12.03.2020 3 z 5

Psychothrillery mám ráda a normálně jim dávám 5*. Ale tenhle byl jakýsi slabší. Dlouho se rozjįžděl, byl předvídatelný a i to "překvapení" na závěr na mě pūsobilo násilně, jako by ho tam autorka dopsala jen kvůli očekávání čtenářů...

katulkav
11.03.2020 3 z 5

Tato kniha se mi velmi dobře četla,příběh mi přišel docela zajímavý. Ovšem konec už byl zbytečně přehnaný a prislo mi za vlasy pritazene,ze na posledních pár stránkách se totálně zmeni charakter hlavni postavy,se kterou jsem celkem sympatizovala. Oddechove cteni,ale osobně mám radši hlubší příběhy.

Korba2468
11.03.2020 4 z 5

Super, kniha mě bavila, konec byl velice překvapivý

Lucaaa
06.03.2020 5 z 5

Za mě super. Překvapivy závěr.

Pavel_luke55
06.03.2020 5 z 5

Velmi povedený psychothriller, který mě tedy v závěru dost překvapil. Dokázal bych si ho představit i jako film. Velmi dobré čtení!

Tereyciiik
05.03.2020 5 z 5

No ty vago, super. Přečteno během dvou odpoledne. Bylo to senzační, i když se celkem brzy dalo odhadnout a pak i bylo prozrazeno, kdo to udělal, stejně byl ten konec celkem šok. Vše se mi mic líbilo, asi jako první kniha co jsem od ní četla, těším se až si pořídím další.

SoniaR
04.03.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Určitě více než Manželé odvedle. Konec mně překvapil, moc dobře napsáno. Určitě doporučuji.

Kalima206
03.03.2020 5 z 5

Až do poslední kapitoly sem trnula, jak to teda celé je?!
Kniha se mi četla jedním dechem, líbila se mi propletenost a perfektně promyšlený příběh, smekám.
První kniha "Manželé odvedle" mě moc nenadchla, ale tohle je teda BOMBA!

Lucie846
25.02.2020 5 z 5

Úžasná kniha

M.Bo.
25.02.2020 5 z 5

Pro mě druhá kniha této autorky, ale rozhodně mě zaujala daleko více a celkový dojem ve mě zanechala také lepší. "Manželé odvedle" působí na konci už moc absurdně. Tento příběh na mě působil daleko reálněji a propracovaněji. V příběhu nastane několik zvratů, které jsou překvapivé a dopředu je člověk nedohadne, což je příjemné. Dávám plný počet hvězd. :)

MedvídekJů
23.02.2020 5 z 5

Kniha mě moc bavila, jak stylem psaní, tak promyšleností a jelikož jsem na ni měl dost času, tak jsem si ji mohl pořádné vychutnat.
Od knihy se nešlo odpoutat. Kniha je napínavá, akční. K oběma postavám, kolem kterých se točí vlastně celý příběh (Karen a Tom Kruppovi), jsem si vybudoval nějaké city a občas jsem si říkal, co bych v tu chvíli udělal já sám.
Líbí se mi nápad udělat knihu, kde je v hlavní roli čerstvá rodinka. Nic takového jsem nikdy předtím nečetl, ale musím říct, že mi to přijde jako velmi dobrý nápad. Knížka mě vážně chytla. Už od úplného začátku jsem hltal každé jednotlivé slovo, nebyly žádné nudné pasáže, knížka mi plynula sama.
Od autorky Shari Lapena si přečtu nejspíš i další knihy.

Tracyenka
20.02.2020 4 z 5

Po první knize autorky jsem se na další hodně těšila, ale na začátku mi dalo trochu práci, abych se začetla, Tom mi byl nesympatický, o sousedce ani nemluvím.. Nakonec se povedlo a děj hezky plynul, s kým bude něco špatně, nebylo až tak těžké uhodnout, nicméně musím říct, že závěr mě docela překvapil, i proto jsem z původních 3 hvězdiček změnila hodnocení na 4. Vcelku nenáročné čtení na dvě odpoledne.

poki1982
20.02.2020 5 z 5

Kniha se mi líbila i když jsem čekala trochu něco jiného. Děj ale hezky plynul a konec mi přišel zajímavý. Za mě nakonec velice dobré čtení!

TereVy
19.02.2020 5 z 5

Super knížka, začala jsem tušit lehce před koncem, kdo je asi ten padouch, ale konec mě stejně překvapil

LaCoccinelle
15.02.2020 5 z 5

Čtivá knížka, přečtená za chvilku. Bavila mě od začátku do konce.

knihomolka78
15.02.2020 5 z 5

Velmi pěkná kniha, dobrá zápletka, napětí gradovalo, vraha jsem sice odhadla dříve, ale stejně jsem byla koncem překvapena.

hokaca
14.02.2020 3 z 5

Těžko se mi píše špatná recenze. Kniha mě nezaujala, moc nebavila, ale díky konci, který skutečně nikdo nepředpokládá dávám aspoň 3*.

andrea7191
13.02.2020 3 z 5

Nezklamalo. Sice jiné knihy autorky jsou promyšlenější, ale rozhodně to není špatné. Zvraty bylo možné předvídat a konec trochu přitažený za vlasy, ale četlo se to dobře.