Němý křik

Němý křik
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532613/bmid_nemy-krik-65d5df396187e.png 4 3041 3041

Případy Kim Stoneové #1 Pět postav stojí u mělkého hrobu. Jeden po druhém se vystřídali při jeho kopání. Jáma pro dospělého by zabrala víc času. Zmařili nevinný život, ale uzavřeli smlouvu a zpečetili ji krví Po letech se středoanglické Black Country ocitá v šoku – nejprve je nalezena brutálně zabitá ředitelka místní chlapecké školy, následuje objev lidských ostatků u bývalého dětského domova. A další hrůzné zločiny Inspektorka Kim Stoneová si záhy uvědomí, že hledá někoho, jehož vražedná pouť trvá už desetiletí. Že ho musí dopadnout, než znovu udeří. A že se musí vyrovnat s vlastními démony z minulosti, protože jinak už může být pozdě. Protože ani ta nejtemnější tajemství nezůstanou pohřbená navždy... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Témbr

Silent Scream, 2015

Interpreti: Jitka Ježková

Nunynka
25.04.2019 5 z 5

Úžasná detektivka. Je to moje druhá kniha od autorky a musím říct,že si ji hned dám do oblíbených autorek. Ani na chvilku vás nenechá vydechnout a její zápletky jsou úžasné.

Ignis
22.04.2019 4 z 5

Dobrá detektivka, žádní mafiáni, proradné korporace apod. prostě pátrání po vrahovi.

slaska77
21.04.2019 4 z 5

Moc příjemná detektivka, nepřekombinovaná, nepřeplácaná množstvím dějových a časových linek, výborně se četla a od plného hodnocení mě odrazuje snad jen vlastní rezervovanost k danému žánru. Ale vlastně tak nějak nemám co vytknout, přečetla jsem během dvou dnů. Prostě podařené. (duben: 1426 str.)

Ishir
18.04.2019 5 z 5

Napínavá kniha, která se dobře čte a má to spád.

allfonsa
14.04.2019 5 z 5

Opět pro mě dobrá detektivka, konec jsem opravdu nečekala...určitě přečtu i další díly série...

Miška.Miška
14.04.2019 5 z 5

Jedna z nejlepších detektivek jakou jsem zatím četla. Strašně čtivé, příběh hned od začátku zaujme ani chvilku jsem se nenudila. Za mě top !!

cedos
14.04.2019 5 z 5

Dobrá zápletka, dobré vykreslení postav, sympatická vyšetřovatelka … určitě přečtu i další díly.

Puntíkatýhrnek
13.04.2019 5 z 5

Mně se to tedy líbilo, čtivé a svižné....líbilo se mi, že zápletka měla hlavu a patu a také to, že jsem nepřišla na to, kdo to dělá...víc takových knih a určitě si přečtu pokračování.

Dalimila12
10.04.2019 4 z 5

Líbila se

metalan
06.04.2019 5 z 5

Super detektivka,nemohla jsem se odtrhnout jak to bylo napínavé.A ten konec mě velice překvapil.Ale je hrozné jak se chovali k dětem i mě občas ukápla slza,i to co prožila detektivka Kim,chudák její bratr,neměla to jednoduché v životě.
Hned se vrhnu na další díl, doufám že bude taky tak dobrý.

JitkaHambi
04.04.2019 5 z 5

K mému největšímu oblíbenci Chrisi Carterovi nyní přibyla další super úžasná autorka!Kniha mě bavila od samého začátku až do konce, nemohla jsem prostě přestat číst.A vůbec jsem netušila jak to celé nakonec dopadne.Už teď nutně potřebuji číst 2.díl a nemohu se dočkat :-)

LeHor
22.03.2019 5 z 5

Tyhle knihy miluju, nemohla jsem odložit. Čtivé, napínavé, super. Doporučuji

Majdaloupka
19.03.2019 5 z 5

Ano, tohle je příběh dle mého gusta. Některé popisy jsou sice pěkne naturalisticke, ale k příběhu to patří. Mám rada knihy, kdy se nejde odtrhnout a to je i tento případ. Jsem strašně rada za čtenářskou výzvu, bez ni bych asi nenašla tolik skvělých knih jako je Němý křik nebo třeba série Lacey Flint

Vilma232
19.03.2019 4 z 5

Příběh má spád, je srozumitelný, napínavý až do konce. Určitě si přečtu něco dalšího ze série.

Allys
19.03.2019 5 z 5

Super postavený príbeh, dej čitateľa udržuje v napätí od začiatku do konca. Časť záveru síce bola mierne prevídateľná, ale tá druhá časť ma naozaj prekvapila. Od knihy som nevedela odísť, kým som ju neprečítala do konca (ok, keď už som nevidela na písmenká som šla na chvíľu spať, ale hneď po zobudení som sa k nej vrátila :-) )

Miro67
18.03.2019 5 z 5

Detektivní příběh 1. velmi napínavý, 2. šokující krutostí některých lidí (?), 3. smutný z pohledu dětí, které v systému nevyhovující rodiče-dětské domovy-pěstouni vyrůstají bez šance poznat domov,lásku a něhu. Jak ji pak mohou oplácet?

Mája777
17.03.2019 5 z 5

To byla jízda.... Tuto knihu jsem přečetla díky výzvě, nelituji. Myslím, že budeme s Kim kamarádky, i když ona asi nebude chtít. Už se těším na její další příběh.
ČV 2019: kniha s oxymórem v názvu.

markyticka
16.03.2019 4 z 5

Knihu jsem četla strašně dlouho, bavila mne, ale nebylo to něco, od čeho se nedá odtrhnout. Za mne tam bylo až moc popisu Kim, ale třeba už v dalších dílech nebude tolik potřeba její chování objasňovat a obhajovat. Místy jsem se i zasmála, nejlépe, když Kim a Bryant vlezli do kostela "Můžu vám nějak pomoct?" ozval se jakýsi nezhmotnělý hlas. Kim s Bryantem na sebe pohlédli. "Ježíš," šeptl Bryant. "Ne tak docela, můžu vám nějak pomoct v Jeho nepřítomnosti?"

Pauline23
16.03.2019 4 z 5

Na tuto autorku se též chystám již nějaký čas a už má 6 dílů a já zakoupila zatím 3. Jsem na tom stejně jako Peace s příspěvkem níž. Kniha je čtivá a líbilo se mi prolínání minulosti s přítomností. Určitě dám Kim šanci. A vrah co začne zvířátky mě byl hodně proti srsti protože začne chtít víc...co bylo dříve vejce nebo slepice? Asi tak začal, úvahou a city a emoce nulové. Těším se na další díl.

ThePeace135
10.03.2019 5 z 5

Na Angelu Marsonsovou a její Kim Stoneovou jsem si brousila zuby již delší dobu. Než jsem se k ní ale dostala, stihla napsat rovnou šest dílů! No tak jsem to riskla, pořídila jsem si všech šest dílů naráz, vrhla se na to a.... a jsem naprosto nadšená!! Originální zápletka zakořeněná v minulosti, sympatická hlavní hrdinka s tajemnou minulostí, kterou nám postupně odkrývá, navíc se sympatickou většinou týmu, akce, napětí, to vše odehrávající se v Anglii! Co víc si člověk může přát? ... Zasloužených 5* už se těším na další případ :)