Pár od susedov

Pár od susedov
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314391/bmid_par-od-susedov-Wdh-314391.jpg 4 5100 5100

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým... Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Couple Next Door, 2016

Arlienen
19.06.2020 2 z 5

Hodně lidí mi tuto knihu doporučovalo. Musím přiznat, že to není úplně můj šálek čaje. Marco a Anna mi byli nesympatičtí a jednali mnohdy nelogicky.

tereza.c
16.06.2020 1 z 5

Neni to styl psani, ktery by me zrovna zaujal a predevsim strhl. Od prvni tretiny knihy jsem tusila,jak se asi tak veci maji a jakym smerem se bude dej ubirat. Za me dej byl prilis strohy, malo postav, ne prilis rozpracovanych. Navic uplny konec knihy mi prisel zbytecny..

MedvidekS
10.06.2020 2 z 5

Vcelku brzy autorka sama odhalí, jak se věci mají a rychle si to pospojujete. Škoda...

m_martina
07.06.2020 4 z 5

Jako první jsem si přečetla tuto knihu od autorky. A nebyla špatná, dobře se četla. Ale protože už mám v žánru psychothrillerů přečteno velké množství knih, nemohu ji ohodnotit plným počtem, protože jiné knihy se mi líbily víc.

irrrenka
05.06.2020 2 z 5

Knížku jsem dočetla, ale moc mě nenadchla. Děj se dal zkrátit, moc omáčky okolo.

Dani666
05.06.2020 odpad!

Kniha byla hrozně nudná, hlavní představitelka Ann mi přišla jako typická rozmazlená městská husa. Její manžel Marco jako pitomec. Ztráta času.

Heliandílci
05.06.2020 5 z 5

Kniha byla velmi zajímavá.
Od půlky jsem ji přečetla na jeden zátah.
Zajímavý děj, nečekané zvraty a překvapivý konec

knihomolkaaa
02.06.2020 5 z 5

Knížka od které se nebudete chtít odtrhnout. Pohltila mě od 1.stránky. Bude Vás zajímat, kdo v knize za vším stojí a konec je opravdu velmi překvapivý:-) ...krimoška, zápletka v jednom:))

Johana
30.05.2020 3 z 5

Knížka se výborně četla, zejména první třetina, kde jsem se nemohla od jejích stránek vůbec odtrhnout - autorka stručně a působivě podává charaktery svých hrdinů a zejména u hlavní hrdinky mne přinutila spoluprožívat její paniku, zahanbení a hrůzu. Poté už mi příběh začal připadat trochu přitažený za vlasy, zdá se mi, že druhá třetina je i neobratně vystavěna, mnohé z toho, co by mne bavilo uhádnout, je zde servírováno bez varování a zbytečně jednoduše. A závěrečná část je sice napínavá a nápaditá, jenomže úplný konec má myslím tak zřetelnou pachuť snahy překvapit za každou cenu, až mi to vadilo. Celkově: doporučuji jako nadprůměrný thriller pro ženské čtenářky.
(Citát: "Nejsou to pátrací psi. Jsou to psi na mrtvoly," řekne Marco. Nato jí to dojde. Obrátí se zpátky k detektivovi, bledá v obličeji. "Vy si myslíte, že jsme ji zabili!?")

TinaBookBlog
27.05.2020 4 z 5

V knize je naštěstí pár nečekaných zvratů, také ale pár věcí, které prostě očekáváte. Neměla jsem ale nutkání, knihu odložit. Upřímně si myslím, že za měsíc už asi nebudu vědět, o čem to bylo, ale čtení této knihy rozhodně nebyla ztráta času.

Je to takové oddychové čtení, které se čte velmi lehce a příjemně. Zároveň se mi ale asi z důvodu právě té lehkostí, hůře hodnotí. Neurazí a ani příliš nenadchne. Nenašla jsem ale důvod, proč hodnotit méně než 4⭐.

JaSn
25.05.2020 4 z 5

Samozřejmě, je to oddychová četba a tak jsem to také brala. Ale dokázala mě opravdu strhnout, takže jsem knihu přečetla doslova jedním dechem. Přestože se mi více líbil "Nevítaný host", kde jsem navíc pachatele neuhodla, zatímco tady se dalo leccos vytušit poměrně brzy, byla to velmi čtivá kniha. Hlavní hrdinové mi však byli veskrze nesympatičtí a některé jejich činy nebo myšlení jsem zkrátka nechápala. A ten úplný závěr mi už přišel zbytečný...

MamaKnihomolka
24.05.2020 3 z 5

Má první kniha od této autorky a po přečtení anotace jsem si říkala jaká to bude bomba. Kniha byla rozhodně čtivě napsaná a stále jsem ji měla v hlavě, co se bude dít dál.
Zmizení dítěte. Je to naprosto silné téma. Pro mě jako matku totálně srdcervoucí představa.
Autorka velmi realisticky popisuje průběh vyšetřování. Někdo si stěžuje, že se půlku knihy nic neděje, ale ono tak vyšetřování nejspíš funguje.
Kniha byla rozhodně moc dobře promyšlená a propletená, ale pro mě snadno předvídatelná. Bohužel jsem čekala asi něco jiného.

Romanka40
23.05.2020 4 z 5

Dobre se cetla

jprst
22.05.2020 3 z 5

Dobře se čtoucí thriller, jehož děj odsýpá a nenudí, ale nic mimořádného, k čemu bych se někdy vracel. Prostě slušný průměr, u kterého je označení bestseller dost přehnané.

Abia
17.05.2020 4 z 5

Já jsem spokojená. Přečteno za jedno odpoledne, protože mě to bavilo, četlo se to dobře a chtěla jsem vědět, jak to dopadne. Rozhodně jsem se nenudila.

Ridley
16.05.2020 3 z 5

Tak tento týden jsem konečně vzala do ruky první knihu Shari Lapena....četla se dobře, ale máte pocit, že víte jak to bude pokračovat, takže vás úplně neudrží otáčet stránku za stránkou až do noci.....taková lehčí detektivka...

Janiip
12.05.2020 3 z 5

Kniha mě bavila, zajímavé téma.

Joyce24
10.05.2020 5 z 5

Tak tato knížka se četla naprosto sama, bylo to svižně, napínavé a zcela mě to pohltilo. Za mě velké doporučení.

DAGISIKI
07.05.2020 5 z 5

Kniha napínavá,plná nečekaných zvratů,četla jsem jedním dechem:)

Simirekdudkovic
06.05.2020 5 z 5

Pro mě moc dobra kniha, napinava od zacatku dokonce.