Pár od susedov

Pár od susedov
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314391/bmid_par-od-susedov-Wdh-314391.jpg 4 5100 5100

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým... Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Couple Next Door, 2016

dadula99
04.05.2020 4 z 5

No, možná jsem od toho čekala víc. Ale i tak jsem byla místy napjatá a konec jsem tedy absolutně nečekala, takže super.

Edy09
03.05.2020 3 z 5

Napínavé. Překvapivý konec.

TetaDášenka
29.04.2020 3 z 5

Předvídatelné. Konec sice dobrý,ale knihu to nezachránilo :--(

bellinkabell
26.04.2020 3 z 5

Kniha se četla jedním dechem. Do první poloviny vypadala kniha suprově, ale poté je více než jasné, kdo je pachatel. Ale zase se mi moc líbila jednotlivá tajemství a mírné zápletky, které se poté objevovaly u každé postavy. Velmi nečekaný závěr knihy, který by tam spousty lidí nenechalo, ale mně se tam hodil. Pro začátečníky hezké čtení.

NemcovaKN
17.04.2020 3 z 5

Knihu jsem začala číst, abych si oddychla od svého oblíbeného žánru a musím říct, že účel splnila. Pro mě jsou to lepší tři hvězdy, protože děj měl rychlý spád a kniha se opravdu dobře četla. Zápletka byla zajímavá, i když od poloviny knihy už asi tak tušíte, že to bude ještě zamotanější a od každé postavy můžete čekat nějaké tajemství. Úplný konec děje už mi přišel zbytečný a mrzelo mě, že to tak skončilo.

edith79
15.04.2020 4 z 5

Moje druhá kniha od autorky a když chci být spravedlivá, musím dát čtyři hvězdy, protože tohle bylo o chloupek lepší než Někdo cizí v domě. Bohužel pro mě Shari Lapena je mistrně přehnaných kombinací a některé situace v knize se mi zdály tak nějak zbytečné a pořád dokola omýlané. Horší čtyři a jsem zvědavá jak moc zamotané klubko dá čtenářům rozmotat příště a jestli i na jeho konci bude uzlík.

NikaSedova
14.04.2020 3 z 5

Autorku mám ráda pro její čtivý styl, krátké kapitoly a svižnost děje. Pokud se něco nesemele na prvních 10 stránkách, tak nejde o Shari Lapenu. :-) Žádný překvapivý konec, ani děj plný zvratů, ale oddechová kniha, která se Vám bude příjemně číst a děj pěkně ubíhat. Všechno do sebe dokonale zapadá už od začátku. Menší počet hvězdiček za opakující se motiv VŠECH knížek - praštěná manipulativní ženská, která musí mít všechno..a je pro to schopna udělat všechno..

Sany124
13.04.2020 5 z 5

Jedním dechem. Doporučuji!

Lulu2329
13.04.2020 5 z 5

Napínavý příběh, kdy vůbec netušíte, kdo je pachatel.

Ani832
11.04.2020 4 z 5

Kniha se četla vážně dobře a lehce, krátké kapitoly mi vyhovovaly. Bylo mi ale prakticky jedno, jak to celé dopadne. Nevtáhlo mě to tak do děje, ovšem zápletka i námět byly fajn, i když se děj občas trochu táhl. Poslední kapitola mi přišla celkem zbytečná - tak trochu celý můj dojem z knihy zkazila. Znám lepší thrillery, ale pro začátečníky v tomto žánru asi fajn. Jó, Nevítaný host se mi holt líbil víc.

3,5*/5*

Adél784
10.04.2020 3 z 5

Má třetí kniha od autorky - pro mě je jednoznačně nejlepší Nevítaný host, který moc doporučuji:)
Autorka ve všech knihách píše čtivě, kapitoly jsou krátké.
Manželé odvedle se sice fajn četli, ale není to pro mě nějaký top thriller.
Doporučuji pro čtenáře, kteří začínají číst thrillery.
3,5/5

Šárka88
08.04.2020 5 z 5

Bylo to fajn napínavé čtení s překvapivým koncem a děj plný zvratů, oddechová knížka na cely večer čtení, pořad mě zajímalo co bude dál. Za mě super

BaNaMa
07.04.2020 4 z 5

Kniha se četla dobře, napětí, zvraty a rozuzlení mě dostalo. "Lidé jsou schopni téměř všeho" opravdu sedí.

Mitchie_95
07.04.2020 3 z 5

Kniha mě bavila, byla místy napínavá. Došlo k několika zvratům, které jsem na jednu stranu nečekala, ale ani mě příliš nepřekvapilo, že to tak bylo. Příběh mi připadal promyšlený a líbilo se mi to. Nebyla to sice nějaká extra adrenalinová jízda, jak se na pořádný thriller patří, ale byla to super oddechová četba. Takový milý průměr pro mě.

VílaElvíra
30.03.2020 5 z 5

Celou knihu jsem čekala, co z toho vyleze :-) Děj měl spád, stále se objevovaly nové informace a konec byl pro mě překvapením. Určitě doporučuji k přečtení.

ujunka
29.03.2020 4 z 5

Super knížka, děj ubíhá svižně, bavila mě. Během čtení jsem ale celkem předvídala kdo s kým, jak a proč, což je trošku škoda, ale i tak hodnotím vysoko :-)

Anette99
28.03.2020 3 z 5

Tak z tohohle mam dost smíšený pocity. Nápad děje zajímavej, ale docela brzy to bylo dost průhledný, i o Richardovi jsem asi v polovině začla tušit, že v tom taky jede. Ale nemohla jsem se úplně začíst, jako třeba u jiných knih. Z postav mi nebyl nikdo sympatickej, dá se říct, že mě tam všichni štvali. Famílie, kde se sejde kurevník a sociopat, psychicky narušená hysterka, hňup a ještě jsou to všichni (až na Marca) snobáci. Sousedský pár, kde o chlapovi nevíme prakticky nic, a sousedka je coura. Pak tuctovej detektiv, kterej se ničim nevyjímal. A ten konec byl úplně zbytečnej.

Veňa2
27.03.2020 4 z 5

Kniha mě velmi bavila, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Nicméně konec byl lehce předvídatelný. Kniha Nevítaný host je lepší. :)

Stani95
25.03.2020 4 z 5

Líbilo se mi, že knížka měla od začátku spád, čtení mě chytlo a musela jsem ji přečíst během dvou dnů. Hvězdička dolů za konec, který mi přišel zbytečný.

evakmoch
25.03.2020 3 z 5

Přečteno na doporučení. Děj průměrný. Neurazí ani nenadchne.