Pár od susedov

Pár od susedov
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314391/bmid_par-od-susedov-Wdh-314391.jpg 4 5100 5100

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým... Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Couple Next Door, 2016

evik2710
19.02.2020 4 z 5

Super napínavá knížka

the_res13
19.02.2020 3 z 5

Mám ohledně Manželů od vedle trochu smíšené pocity. Četlo se to samo, ale bylo to způsobeno spíš umem spisovatelky, než dobrým příběhem. Ten byl jakousi roztahanou povídkou, která se dala zfouknout do sta stran (autorka to zvládla rozpatlat na skoro 300, tleskám), a okořeněn předvídatelnými "zvraty" a průhledným vývojem postav. Ale konec byl zajímavý a díky němu dostala kniha, za minutu dvanáct, šmrnc.

Lucciella_L
18.02.2020 5 z 5

Parádní čtení s nečekaným koncem

Jana92
17.02.2020 5 z 5

Naprosto uzasna kniha plna necekanych zvratu,knizka se nedala odlozit :)

terez83
16.02.2020 4 z 5

Kniha je napínavá, čtivá. Závěr jsem sice trošku čekala ale i tak nezklamala.

alusa4302
14.02.2020 5 z 5

Neskutečný příběh s postupným šokujícím rozuzlením, velmi strhují čtení.

Ver1982
14.02.2020 3 z 5

Kniha není špatná, ale od knih označených jako “světový bestseller” očekávám mnohem víc.

andrea7191
13.02.2020 5 z 5

Perfektně napsaný příběh, od kterého je takřka nemožné se odtrhnout. Napínavé od začátku až do konce.

Surikata369
12.02.2020 3 z 5

Kniha co má fakt spád, čte se sama a když se do ni člověk opravdu ponoří, tak to přečte za jeden či dva dny.

katerina7986
09.02.2020 4 z 5

Knížka se mi líbila. Některé zvraty jsem vůbec nečekala. Doporučuji přečíst

Ajushka
09.02.2020 4 z 5

Autorka opět nezklamala, ihned mě vtáhla do děje a kniha mě moc bavila. Jenom mi trochu vadily opakující se informace, které se týkaly vyšetřování (stále se opakovalo to, co se stalo atd.). Jinak super, dobře promyšlený, čtivý příběh a plno zvratů. Líbilo se mi, jak to bylo celé zamotané a uhodnout viníka nebylo snadné.. a ten konec - WOW! Určitě doporučuji.

Marley_Kid
07.02.2020 5 z 5

Realistické, dobre prepracované, zaujalo ma to, že sme sa prakticky v prvej tretine knihy dozvedeli, ako to celé bolo... i keď nie tak celkom. Záver sa mi páčil, i keď som mal chvíľu podobný názor ako ostatní, že posledné tri strany boli zbytočne "too much," ale keď nad tým viac premýšľam, tak práve vďaka nim zapadlo všetko v knihe do seba a neostali tam žiadne "hluché miesta," o ktorých by som si hovoril, že boli len zbytočnou komplikáciou, bez ktorej sa kniha mohla zaobísť. Páči sa mi práca s psychickými poruchami, o ktorých sa veľa nepíše, rád si od autorky prečítam niečo ďalšie.

Kubikula4
06.02.2020 4 z 5

Hodně čtivé, trochu jsem si musela zvykat na styl vyprávění a popis emocí a myšlení jednotlivých postav, ale díky rychlým zvratům se kniha čte sama. Jako kojící matka jsem děj prožívala asi krapet intenzivněji :) Poslední cca tři strany být však v knize ani nemusely, za mě úplný závěr vyzněl trochu béčkově.

dominika83
06.02.2020 4 z 5

Líbil se mi styl psaní, bylo to svižné, mělo to spád, žádná chluchá místa. Příběh mě chytil hned na prvních stránkách a pustil až na konci, přečteno doslova jedním dechem. Jinak postavy mi nebyly moc sympatické, hlavně Marco, takový vyčůranek, ten mě iritoval. Na konci mi vadilo, že viník vlastně vůbec nebyl potrestaný, vlastně mu to prošlo. Jinak knihu určitě doporučuji k přečtení...

ještěrka38
05.02.2020 5 z 5

Vynikající, napínavé až do konce. Hodně dobrá kniha.

M.Bo.
04.02.2020 4 z 5

Nutí číst dál a dál. Každou chvíli se objevil nějaký nový zvrat, ten na posledních dvou stránkách mi bohužel přišel už zbytečně tlačený na pilu. Pro mě první knížka autorky, těším se na další.

janina pako
02.02.2020 5 z 5

Napínavéa knizka od začátku až do konce. Přečteno jedním dechem

Aghatte
02.02.2020 3 z 5

Přečteno za noc.
Šokující konec, když už jsem si myslela, že je po všem, ono ne... :-)
Trochu moc depresivní a zase ty podivné vztahy založeny neustále na lžích. Bylo mi z toho smutno. Dobrá psychologická povídka, přečtena za půl noci. Zajímavé byly i úvahy detektiva. Některé rozhovory až moc civilní. Ale dobré to bylo.

novina
02.02.2020 5 z 5

Napínavé od začátku do konce, hltala jsem každou stránku a nedokázala se od knihy odtrhnout. Věřila jsem, že se malá Cora najde.

swixl
01.02.2020 4 z 5

Kniha byla zpočátku velice zajímavá, čtivá, bohužel konec mě úplně neoslovil.