Pár od susedov

Pár od susedov
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314391/bmid_par-od-susedov-Wdh-314391.jpg 4 5100 5100

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým... Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Couple Next Door, 2016

Ulrika
30.01.2020 5 z 5

Velmi čtivě napsané. Autorčin styl se mi líbí. Její druhá kniha Nevítaný host byla ale pro mě přece jen trochu zajímavější a odhalení pachatele více prekvapive.

Knihomol2108
29.01.2020 5 z 5

Přečteno vloni. Zajímavá, čtivá. Doporučuji.

mysta99000
29.01.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila. Čtivá, napínavá od začátku do konce. Určitě za přečtení stojí.

Tom.Majka
27.01.2020

Přečteno za dva dny,tak to bylo napínavé.Asi v polovině knihy bylo jasné,kdo je viník a já si říkala,čím ještě autorka může překvapit, když je to tak jasné,ale světě div se, překvapila a já takový konec rozhodně nečekala, alespoň ne hned,pak jsem začala tušit,ale i tak jsem to musela dočíst,abych zjistila,jestli bylo mé tušení správné.Za mě super!

Bonbonierka
27.01.2020 4 z 5

Luxusni napinavy pribeh, ktery vas vtahne do deje, na tuto knihu jen tak nezapomenete!

Sandruš
27.01.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila, napínavá od začátku do konce.

Petraxxx
25.01.2020 5 z 5

Napínavé čtení od začátku. Mnoho zvratů a skvělý závěr.

Katt15
25.01.2020 4 z 5

Kniha se mi strasne moc libila, i kdyz závěr byl takový...pro mě jednoduchý. Určitě bych knihu doporučila.

Niš-knihovna
25.01.2020

Napínavé!

jana6259
22.01.2020 5 z 5

Napínavý příběh, ve kterém se konečné rozuzlení odtajňuje postupně, po malých částech.

Šárka345
22.01.2020 5 z 5

Zajímavý děj, strhující, od začátku až do konce. Shari, jen tak dál :0))))

Kristulda
18.01.2020 5 z 5

Už sem od autora četla Někdo cizí v domě,proto sem sáhla pro další knihu od téhle spisovatelky. Bylo to strhující,čtivé.nemohla sem se od knihy odtrhnout. Ty zvraty,excelentní. Kniha mě hrozně moc bavila.

smardice
16.01.2020 5 z 5

I když snad všichni kromě Cory byli tak trochu psychouši, kniha mě bavila od začátku až do konce a přečetla jsem jí jedním dechem. Vše se vyřešilo, spravedlnosti bylo učiněno zadost, jen ten konec.. takhle jsem si to nepředstavovala.

Pianistka
14.01.2020 2 z 5

Zajímavé zápletky, leč pro mne byl skutečný únosce průhledný již při první zmínce. Některé pasáže sklouzávaly do zdlouhavých, několikráte se opakujících myšlenek a motivů, tím velká část knihy ztrácela na atraktivitě. V kontrastu s tím mě však závěrečná kapitola doslova propleskla. Čekala jsem happy-end.... Ale....?!!!

Barussat
13.01.2020 5 z 5

Autorku mám moc ráda a kniha mě velmi bavila. Na vrcholu je pro mne stále Nevítaný host, ale i Manželé odvedle byly super. Líbila se mi dobře vykreslená psychologie postav a to, že napínavé to bylo až do poslední stránky. Určitě doporučuju.

Mrňous1
10.01.2020 5 z 5

Tak to bylo téměř dokonalé:-) Jak už tady někdo psal, nerozumím těm 76 %, protože kniha je to velmi dobrá. Psychologie postav skvěle vykreslená, nebyl mi sice nikdo sympatický, snad na detektiva, jehož myšlenkové pochody mě bavily, ale myslím, že vše bylo dost reálné, i když šílené:-) Styl vyprávění mi seděl, kniha se četla jedním dechem, děj ubíhal a o překvapení nebylo nouze. Jak už tady někdo psal, ten úplný závěr knize spíš uškodil, i když chápu, že k příběhu jako celku se to tak nějak nabízelo, ale myslím, že to bylo spíš na škodu. Ale jinak perfektní.

skableska
09.01.2020 5 z 5

Super,trochu psycho,ale bavilo mě to. Přečteno jedním dechem. Představovala jsem si spoustu různých scénářů a vždy se tam objevilo ještě něco,co jsem nečekala... Dobře vykreslená psychika postav. Určitě si od autorky přečtu ještě něco dalšího...

aneta2901
08.01.2020 5 z 5

Kniha mě moc bavila a byla velice čtivá, úplně mne pohltila. V době kdy jsem jí četla jsem měla doma také malé miminko, tudíž mi nedělalo problém se vžít do role hlavní hrdinky, které jsem pochopitelně fandila. Jen škoda jak to celé dopadlo, zvolila bych jiný závěr tak dobře napsané knihy.

kouzelnik3
07.01.2020 5 z 5

Velice zajímavá a zábavná knížka, četl jsem jí skoro jedním dechem. Konec byl na poměry zbytku knihy poměrně rychlý, vcelku překvapivý, ale opravdu moc příjemně čtivý. Knížka mě opravdu pohltila, když jsem se do ní začetl! Mohu doporučit všema deseti.

janik6969
07.01.2020 5 z 5

no páni, velice dobře propracovaný příběh, dobrá myšlenka, kterou odhalíte až na samém konci, kniha je náramně čtivá, doporučuji