Pár od susedov

Pár od susedov
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314391/bmid_par-od-susedov-Wdh-314391.jpg 4 5100 5100

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým... Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Couple Next Door, 2016

Maggie168
12.01.2018 3 z 5

Četla se dobře, děj byl napínavý, přečetla jsem ji na jeden zátah, ovšem ten konec mě trochu zklamal. Na to, jak to bylo napínavé byl najednou konec v pár odstavcích a hotovo.

AnetaHr
12.01.2018 5 z 5

Kniha mě bavila, zažívná, dobře napsáno.

ibrahimgilbert
11.01.2018 4 z 5

Začátek knihy je velmi špatně vylíčen, spousta dialogů a situací vůbec nedává smysl, nicméně po straně 100 se příběh neskutečně zamotá, a i když mi hned od začátku bylo jasné, kdo za tím byl, i tak mě důvod překvapil. Úplný závěr knihy mě ale zklamal. Poslední kapitolu si autorka mohla odpustit, bylo by to tak lepší.

kaca.ka
10.01.2018 3 z 5

Pro mě byla kniha ve výsledku docela zklamáním. Od podobných thrillerů toho člověk nečeká moc - nějaké to napětí a čtivost. Kniha se četla skoro sama, to ano. Ale pokus o vystavení napětí byl pro mě příliš urputný a umělý. Všechny zvraty byly dost na sílu, postavy divné a úplný závěr pro mě až zbytečný.

parley3
08.01.2018 3 z 5

Čtivá kniha o únosu dítěte. Mám pocit, že jediná kniha, kterou mám dosud v paměti jako matka, je Playground. Oproti tomu jsou Manželé odvedle čtení, kde nejste v centru dění, spíše z povzdálí pozorujete, jak vše dopadne. Poslední stránka tam být nemusela, snižuje hodnotu knihy a kazí celý dojem z ní. Každopádně ke čtení ji mohu doporučit.

Kopretina_aku
07.01.2018 4 z 5

Moc jsem toho od knihy nečekala, vzhledem k nízkému hodnocení zde, ale překvapila mne. Napínavá, dobře se četla, poslední stránka byla nejlepší, tu asi moc lidí nečekalo. Takže hlavně za ni 4*.

Brambu
07.01.2018 4 z 5

Tak jsem si zase dopřála trochu toho napětí a rozhodně jsem nebyla zklamaná. Příběh má výborný spád, vzájemné obviňování hlavních podezřelých do toho rodinné drama, problémy v práci a poporodní deprese tomu dodávají ten správný šmrnc. Škoda jen, že autorka nám v půlce příběhu odkryje jedno tajemství, které už mnohé napoví. I tak to byl velmi povedený příběh a já jsem zvědavá s čím nás autorka překvapí příště.

Malin20
05.01.2018 5 z 5

Čtivá a napínavá.

pavlina361
04.01.2018 5 z 5

Jedna z nejnapínavějších knih, které jsem poslední dobou četla. Každá stránka byla překvapením a nenechá vás se od ní odtrhnout. Rozhodně stojí za přečtení

čef
03.01.2018 4 z 5

Trochu zavádějící název - jde především o únos dítěte, což je emocionálně jistě výše než problémy se sousedy, které název naznačuje. Příběh je ve srovnání s obdobnými díly poměrně neotřelý, plný překvapení(možná až na hranici uvěřitelnosti) a vyprávěný jednoduše někde skoro holými větami, které navozují atmosféru detektivek z poloviny minulého století, což pro mne ale není vůbec na škodu. Celkově hodnotím jako slušný thriller, který stojí za přečtení.

nase_zuzu
02.01.2018 4 z 5

Já musím říct, že mě kniha vtáhla do děje a snad ještě napínavější bylo, když jsem o ní vykládala manželovi. Úplně mě hltal. A všichni ti, co říkají, jak je kniha nudná nebo nepovedená, bych jen chtěla z vlastní zkušenosti říct, že takový příběh nemusí být/není daleko od pravdy...

PetikH2O
02.01.2018 4 z 5

Mám ráda teďkonc tyhle nový knížky thrillerový. Má to šťávu a čte se to jedna báseň. Jen čekám, kdy se toho člověk už přejí, zatím mám pořád hlad. :)

DracoMalfoy
01.01.2018 2 z 5

Bestseller, který mě totálně nezaujal. Dala bych jednu, ale ten konec za hvězdu navíc.

Amisha
31.12.2017 4 z 5

Co je na knize opravdu obdivuhodné je to, jak je napsaná. Opravdu se čte "jedním dechem". Žádné zbytečné pasáže, žádné natahovování děje, pouze čistý děj. Kniha má zajímavý příběh, ale vyvrcholení zápletky a hlavně finální závěr mě malilinkato zklamal. Přesto mohu knihu jedině doporučit. Možná ne jeden nehet při čtení padne za vlast.

iva23
29.12.2017 4 z 5

Dobrá oddechovka, svižně napsané, bavilo mě to.

vendy6619
29.12.2017 5 z 5

Úplně jsem se do týhle knihy začetla a nechtěla s tím přestat jak mě chytla. Rozhodně doporučuji dál :)

Simmminek
28.12.2017 5 z 5

Pokud by byla možnost u této knihy zaškrtnout políčko "přečteno jedním dechem", určitě bych neváhala ani vteřinu. Chytlavě napsaná kniha s napínavým příběhem. Za mě akorát je poslední kapitola navíc. Bez poslední kapitoly by příběh byl reálnější, a ne tolik neskutečný. Celý příběh je odrazem titulku "Lidé jsou schopni téměř všeho" - dle mě je však slovo "téměř" v tomto případě nadbytečné.

Květ
28.12.2017 5 z 5

Přečteno za neděli. Knížka vtáhne do děje, čte se výborně, jednoduché, krátké věty a kapitoly nutí číst dál a dál, protože už prostě chcete vědět, kdo to udělal! Nechybí napětí a spád, komu se líbila Dívka ve vlaku, Zmizelá apod. ten se bude bavit!

PavlínaAlžběta
27.12.2017 5 z 5

Další Bestseller a půjčený. Tentokrát mohu vychvalovat, a knihu si jistě opatřím. Mimo jiné obálka velmi zdařilá, ale obsah... Tentokrát napětí, které jsem očekávala bylo, zápletky a zvraty, děj, postavy i samotný námět, to vše mě padlo do oka a knihou jsem listovala jako divá. Příběh je čtivý opravdu, thrillerem bych to zas tolik nenazývala, ale zápletek bylo požehnaně a to se mě na knize velmi líbilo. každopádně konec překvapil, poslední kapitola mě zarazila.
Až na závěr knihy, super, ke knize se vrátím.

Denisa232623
27.12.2017 3 z 5

Kniha nebyla špatná, ale znám i lepší. Děj je docela předvídatelný.