Pár od susedov

Pár od susedov
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314391/bmid_par-od-susedov-Wdh-314391.jpg 4 5100 5100

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým... Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Couple Next Door, 2016

jadwiga
26.01.2018 2 z 5

Kniha byla sice čtivá, ale nic extra originální příběh to pro mne nebyl.

hanulie
26.01.2018 3 z 5

Nepotěší, neurazí. Vše je vcelku jasné, brzy se zápletka rozluští a v knize neexistuje žádný velký okamžik překvapení a dychtění po dalších kapitole. Kladně hodnotím styl psaní, hezky se četlo, rychle to utíkalo.

Michaela999
24.01.2018 2 z 5

Kniha nebyla špatná,taková rychlovka do vlaku. Do půlky knihy absolutně o ničem,autorka se pořád opakuje,na to,že už takhle je to psané "úsporným stylem" a ještě s opakují stejné fráze. V druhé polovině je to svižnější,rozuzlování přidává knížce aspoň trochu napětí. Ale teda nic převratného. U podobného tématu bych klidně brala propracovanější a delší děj,více bloumání,více zápletek. Opravdu strohé. Občas mi přišly vety takové kostrbaté, neosobní,jak spíchnuté horkou jehlou.

BarčaK
23.01.2018 3 z 5

Ze začátku mě kniha nenadchla, ale postupně jsem se do ní dostávala víc a víc a děj se mi líbil... Možná byl předvídatelný, ale kniha se četla dobře :)

sarka8245
21.01.2018 2 z 5

Za mě nuda, četla jsem rychločtením a stejně měla problém dočíst. Není to zase tak špatné, zvláště styl, který není úplně hloupý a pěkně se čte, ale celkově prostě málo podnětů pro to, aby byl z knihy v závěru nějaký požitek. Za mě ne.

Lalina3
21.01.2018 3 z 5

Čekala jsem ohromující rozuzlení. Bohužel ani v poděkování nebylo.
Knize se nedá odepřít obrovská čtivost, asi proto jsem ji vůbec dočetla. Předvídatelná kniha, kde rozuzlení nebylo žádné extra, i když je pravda, že kousek zápletky týkající se černovlasé mrchy mě trochu překvapil.
Konec se mi tak úplně nelíbil, ani ne proto, že se tím vše pokazilo, ale protože mi přišel...také předvídatelný. Že se tohle stane, jsem tušila od půlky knihy.
Čekala jsem úchvatnou knihu, kde budu neskutečně převapená. Toho se mi nedostalo.

Zelza
18.01.2018 2 z 5

Knihu bych zařadila mezi oddechove knihy, děj se dal předpokládat. Překvapil mě pouze absolutní závěr.

Siege03
18.01.2018 3 z 5

Za mě průměrná kniha,zbytečně dlouhá,od začatku jsem tušila jak to dopadne.Určitě si tato kniha nezaslouží nálepku-světový bestseller,očekávala jsem více,na to jaký to byl boom.Ale jako "oddechovka" se to dá číst

ritz
17.01.2018 5 z 5

Pro mě velmi čtivá a zajímavá knížka, rozuzlení opravdu ohromující.

Kamienkova33
17.01.2018 4 z 5

Za mňa áno, dobrá zápletka, čítala som jedným dychom

Eliot30
17.01.2018 5 z 5

Naprosto nečekané a správňácké. Úplně jsem to hltala. Dopadlo to zajímavě a velice uspokojivě. Super počteníčko!

Zdenulkaa
16.01.2018 5 z 5

Napínavá kniha až do konce. Všem milovníkům tohoto žánru dopočuji k přečtení

Lucka332
16.01.2018 5 z 5

Mně se to líbilo. Od začátku do konce to bylo zajímavé. Za mě doporučuji. Stojí to za to.

Rania
16.01.2018 1 z 5

Veliké zklamání. Jestli máte rádi detektivky, knížku nekupujte, dejte přednost třeba Agathe Christie nebo severské literatuře. A začínám být alergická na nálepku Světový bestseller, všechno mi totiž přišlo jako brak.

VIVINKAR
15.01.2018 3 z 5

Ze začátku mi trochu trvalo se zorientovat, pak jsem se začetla, a konec pro mě nebyl překvapením, dal se tušit od půlky knížky. Poslední kapitola v knize být ani nemusela...

Mishula
14.01.2018 5 z 5

Je to velmi napínavý příběh, od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Za mě super.

Tanya007
14.01.2018 3 z 5

Na knihu jsem se velmi těšila, když jsem četla recenze. Po přečtení se ale jedná o průměrnou detektivku. Musela jsem se donutit dočíst, nevtáhla mě do děje.

Sona67
14.01.2018 2 z 5

Dala se číst,ale moc mě nenadchla.

regiiiii
13.01.2018 2 z 5

Nevím jak jinak napsat než brak.

mulder
13.01.2018 4 z 5

Opravdu úsporný styl psaní, snaha překvapit čtenáře, ale bez napětí, škoda:-(