Pár od susedov

Pár od susedov
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314391/bmid_par-od-susedov-Wdh-314391.jpg 4 5100 5100

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým... Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Couple Next Door, 2016

Bustedka
05.02.2018 4 z 5

Anotaci jsem si ani nečetla, takže když jsem na konci první kapitoly zjistila, že se to točí kolem únosu šestiměsíčního miminka, polilo mě horko. Od té doby co jsem máme, nemám moc tahle témata v lásce. Knížku ale našlo odložit. Nešlo :-) Nemůžete přestat číst a hltáte každou další stránku. Stylisticky to není zrovna vysoká dívčí, ale to myslím nikoho moc nezajímá :-) výsledek se na první pohled zdá trochu překombinovaný, na druhou stran to po dalším uvážení dává docela smysl. Takže proč ne :-)

Garfinela
05.02.2018 4 z 5

Přečetla jsem jedním dechem

Mirkaha
04.02.2018 5 z 5

Super knížka. Vřele doporučuji, napínavá až do konce.

dr.romca
03.02.2018 5 z 5

Knihu jsem měla přečtenou za pár dní. Jednoduchý styl bez zbytečného popisu. Ke konci je na každé straně zvrat o 180 stupňů. ... A všichni lžeme a něco skrýváme.

Lu_Si
02.02.2018 5 z 5

Kniha perfektní, ani chvíli vás nenechá vydechnout. Mnohé zůstane nevyřčeno, o to více prostoru dostává představivost. Za mě i celkem uvěřitelné charaktery, jedna z nejlepších detektivek ....

peanut_reads
02.02.2018 5 z 5

Tento ultra-skvělý thriller nelze vystihnout lépe než recenzí umístěnou na obálce: "Naprosto strhující příběh plný zvratů" (cit. Tess Gerritsenová).
Knížka naprosto čtenáře vtáhne do děje, musí ji hltat a hltat a hltat. (Já osobně jsem kvůli ní nastoupil do jiného autobusu, protože jsem odmítal vnímat cokoli jiného než právě Manželé odvedle.) Všem naprosto doporučuji. Ano, únos sice "smrdí" děsuplnou atmosférou, ale o to v thrillerech jde, ne?
Naváhejte a čtěte!!! :D

Bravery
02.02.2018 4 z 5

Všichni lžeme.

Matuch
02.02.2018 2 z 5

Knihu jsem si pořídila s jejim velkym boomem. Ale dostala jsem se k ni po delsi době. A to uz na ni byly spíše negativní recenze. Tudiz se mi do ni ani moc nechtelo. Musim říct, ze po prvnich 70 stránkách jsem to nechapala. Ale postupne me kniha zacala vadit. Svým jednoduchým stylem i způsobem odkryvani pachatele a koncem, kdy v 10 stránkách se toho stane "az prilis".

t.adm
01.02.2018 3 z 5

Tohle mi nesedlo. Zmatené chování skoro každého člena rodiny, manželovi bych naliskala, tchánovi to samé. Konečná věta příběhu mě dostala, ale pouze ve stylu "jako vážně?". Přišlo mi to spíše úsměvné, než šokující, možná maličko trapné. Nebylo to vyloženě špatné, ale asi bych ji nikomu nedoporučila, na světě je spoustu lepších knih.

Prim
01.02.2018 2 z 5

Četla se dobře,ale zase taková pecka to pro mě nebyla. Daleko víc se mi líbila Dívka ve vlaku,ale zase určitě je tato kniha lepší než za Zavřenými dveřmi. Trošku mi vadila bláznivá Anne. Unesou jí dítě a ona řeší nevěru manžela. Nechápu.

JessieEx
30.01.2018 5 z 5

OU SHIT! Jo tak přesně tohle mě napadlo po přečtení poslední stránky! Tahle knížka mě neskutečně příjemně překvapila, vědět to dřív, už by byla dávno přečtená, vždyť mi tu leží dobrého půl roku! No prostě pecka, thriller/detektivka (dnes se to moc nerozlišuje) jak má být! Končím s vykřičníky a konstatuji, že téhle knize nechybělo snad nic, vše tam bylo, napětí, tajemno, nečekané zvraty...atd. Moc dobře se četla, nic bych nevytkla. Možná jedna taková malá výtka, ale to může být chyba překladatele, kdoví - střídání přítomného a minulého času v konz istentním chronologickém textu. Pokaždé kdy se tak stalo, úplně to přerušilo moji zapálenou četbu. Ale to je jen drobný detail. Řekla bych dost dobrá knížka, ale po přečtení poslední strany a překonání krátkého šokového stavu říkám: bezkonkurenčně výborná knížka!
P.S. Tématicky podobná Spálené obloze, ale lepší!
P.P.S. Druhá knížka autorky vychází už v únoru, jupí!

Viviana-Mori
29.01.2018 5 z 5

Když jsem si prvně přečetla názory na knihu, trochu jsem se bála, že jsem sáhla při nákupu vedle. Ale mně se to líbilo, je to psáno stroze, což není zase tolik na škodu, příběh je možná méně originální, ale kniha mne bavila, ke konci jsem byla napnutá jak kšandy a ve výsledku mě čtení nezklamalo.

maizy
29.01.2018 4 z 5

Kniha pro mě nebyla nic extra, ačkoliv se velmi lehce četla. Během čtení jsem nebyla vyloženě nedočkavá, jak to dopadne. Konec jsem netušila (ale to já víceméně nikdy :-D), ale ani mě moc nepřekvapil. Kniha byla fajn, ale jako úplně paf jsem z nebyla..

mynamail
29.01.2018 4 z 5

Literárně asi žádná umělecká pecka, takový normál, jakých je spousta. Ale kniha je napsána čtivě, celkem má spád, nenudila jsem se. Kniha do vlaku jako dělaná, nic náročného. Napínavé, celkem slušně zamotané, proto dávám 4 hvězdy. Poslední stránky a události na nich popsané ale dle mého názoru byly zcela zbytečné. Bylo to "navíc", ale přitom o ničem.... Spíše to ovšem můj dojem z knihy pokazilo.

Teri_mach
29.01.2018 5 z 5

Velice doporučuji, protože je napínavá od začátku až dokonce. :)

Dajine
28.01.2018 3 z 5

Knihu doporučuji přečíst. Určitě zpříjemní zimní večery. Napínavé čtení.

Veronika33
28.01.2018 3 z 5

Ďalšia kniha, ktorá bola propagovaná ako top thriller, ale v skutočnosti je to taká nezáživná tuctovka. Samotný príbeh by bol super, ale spracovanie je biedne. Začiatok bol strašne zdĺhavý a nudný, vygradovalo sa to až na konci (posledných cca 20 strán obsahovalo toľko zvratov až to bolo prehnané). Kniha neurazí (priemer), ale vracať sa k nej už nebudem.

Marekh
28.01.2018 5 z 5

Kniha byla napínavá od samotného počátku, byla to jízda, neustále zvraty a napětí. Knihu určitě doporučuji pro ty, kteří mají rádi thrillery. Moje hodnocení: 100 %

Monika97Švej.
27.01.2018 4 z 5

Už od začátku knihy jsem chtěla vědět, co bude dál, protože jsem vůbec nevěděla co od knihy čekat.
Za mě rozhodně skvělá kniha, kterou doporučuji přečíst. Příběh si mě získal na celý jeden den a po přečtení jsem si představovala, jak by to asi mohlo pokračovat. A takový konce jsou, za mě, určitě dobré. :)

Dominika_a
27.01.2018 1 z 5

Asi jsem čekala něco jiného. Nemohla jsem se začíst .. kniha mě začala vážně bavit až ke konci. Čekala jsem napínavý příběh , ale bohužel to přišlo až v posledních stránkách. Ke knize se nejspíše už nevrátím.