Pár od susedov

Pár od susedov
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314391/bmid_par-od-susedov-Wdh-314391.jpg 4 5100 5100

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým... Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Couple Next Door, 2016

HedušKoč
04.03.2018 4 z 5

Kniha je čtivá, děj hezky plyne, mně se moc líbila.

Grety
02.03.2018 3 z 5

Za mě, dobře napsaná slátanina plná psychopatů, s různými poruchami osobností. Většina z nich je závislá na penězích nebo je nutně potřebuje. Na druhou stranu jsem knihu přečetla rychle, a i když jsem věděla jak dopadne, těšila jsem se na její čtení.

saphiral
01.03.2018 4 z 5

Knížka mě bavila, jen ten konec mě trošku zklamal.

Janaves
01.03.2018 3 z 5

Kniha se mi líbila.

Mellania
28.02.2018 3 z 5

Na to, jak začátek vypadal slibně, tak konec to trochu pokazil...a hlavně mi vadilo, že už od poloviny, možná dříve bylo jasné kdo, kde, jak, proč a za kolik... :))) Nenadchla mě tak, abych někdy toužila ji číst znovu.

Evča123441
28.02.2018 2 z 5

Průměrná kniha.Na toto téma jsem četla už několik knih tak mne až tak nezaujala,ale dobře se čte.

melien
28.02.2018 4 z 5

Kniha se dobře četla, určíte zajímavá zápletka, ale konec mi přišel až moc překombinovaný, knihu jsem docitala s pocitem že už mě vlastně nemá co překvapit.

gudaska
28.02.2018 4 z 5

Od začátku napínavé, ale akorát mě zklamalo, že za chvíli se ví, kdo v tom má vlastně prsty, ale nakonec tam ještě zvrat nastane, takže doporučuji :)

tak.normal
27.02.2018 2 z 5

Jako takhle, četlo se to dobře, psáno lidsky a celkem jednoduše. Málo postav. Žadné přehnané popisy ani charakteristiky. Ale snaha o zvraty vedla podle mého jen k tomu, že to bylo extrémně průhledné a nepřekvapující.

iveta3689
27.02.2018 3 z 5

Námět velmi slibný, začátek knihy se mi hodně líbil. Dej byl strhující, objevilo se pár nečekaných motivů. Ale v polovině to začalo váznout. Konec byl průhledný, zápletek bylo trochu moc, jako by se autorka snažila příběh vylepšit, ale místo toho ho dost překombinovala. A rozuzlení na mě působilo jako slohová práce žáka základní školy. Škoda, kniha měla docela slušný potenciál, ale nevyužitý.

TerezaK.700
27.02.2018 3 z 5

Strhující tempo a zajímavá zápletka, ale člověk se cítí až trochu provinile, že knihu tak hltá a nedělá něco důležitějšího. Vyjma zábavy kniha moc nepřináší. Navíc mne zarazilo, jak rychle byly hříchy jednoho z protagonistů odpuštěny ... nechci prozrazovat víc. Ale jako zábava určitě dobré.

Lisa123
26.02.2018 4 z 5

Knížka se mi líbila, četla se velmi dobře. Autorka dobře vystihuje chování postav v těžké situaci a poukazuje na to, jak člověk ve stresu úplně zapomene, co dělal a začne se sám obviňovat z něčeho, co vůbec neprovedl. Přišlo mi akorát, že se detektiv Rosbach moc nezapojoval do vyšetřování, jen vyslýchal osoby a dělal si z toho závěry ve vlastní hlavě (nechal ten případ, aby se vyřešil sám a pak jen všem řekl, co si celou dobu myslel...). Taky jsem se po dlouhé době setkala s knihou, která je psaná celá v přítomném čase. Moc mi to sice nevyhovuje (to je asi můj problém), ale postupem knihy jsem si zvykla. Nakonec do sebe vše zapadne a případ je jasný. Jenom ta poslední stránka no.. to jsem vůbec nečekala, že by se mohlo stát. Zajímalo by mě, jak by to dopadlo. Knihu doporučuji :)

Iva.Vraj
26.02.2018 4 z 5

Bylo to moje druhé knižní setkání s tímto žánrem a musím říct, že jsem z knížky nadšená. Nečekala jsem že se to nakonec vše tak vyvine. Byly tam pasáže nudnější i napínavější a nakonec vše zapadlo přesně jak má. Za mě to rozhodně byl kvalitně knižně strávený čas :)

sarkaditt
23.02.2018 4 z 5

Kniha se od začátku četla dobře. Pak už mi přišlo, že se zastavil děj věčně se opakujícími výslechy, ale zrovna ve chvíli, kdy jsem si to řekla, se to začalo znovu hýbat a postupně se děj ubíral zajímavým směrem. Rozuzlení příběhu mě překvapilo a kniha se mi líbila. Nelíbil se mi konec, díky kterému zůstal příběh v podstatě otevřený, protože nevite, jestli ji z toho právník vyseka a nebo jestli i po tak úporné snaze bude tak jako tak matka bez dítěte, resp.dite bez matky... Takže až na ten konec dobrý.

KamikPeskic
22.02.2018 5 z 5

Negativní komentáře ani hodnocení mě neodradilo. Za mě to byla pecka! Přečetla jsem ji jedním dechem a rozhodně doporučuji. :)

jaroiva
21.02.2018 4 z 5

První polovina mě moc nebavila, připadala mi jako jeden dlouhý nudný výslech. Pak to ale dostalo spád a líbilo se mi, jak je zkonstruované postupné odhalování pravdy. Thriller mi to tedy ale nepřipomíná, spíš taková oddychovka.

Efča59
20.02.2018 3 z 5

Kniha mě nenadchla. Přečetla jsem ji celkem rychle, ale děj mi přišel hodně překombinovaný. Pocitově bojuji mezi tím, zda to byla oddychovka nebo slatanina.

teunka
20.02.2018 4 z 5

Protože jsem matka batolete, příběh mě zaujal a tak jsem knížku koupila. Do první půlky mě hodně bavila, pak už jsem ji četla jen abych zjistila, jak dopadne. Ale celkově se mi líbila, námět dobrý, konec ke konci už předvídatelnější.

Erudite
19.02.2018 2 z 5

Zabaleno tolikrát do jiného morálního vyústění, že to nakonec vlastně žádné nemělo.
Překombinovanost děje a každá postava vybroušená tak, aby správně zapadla do stroje zápletek - což skončilo přečtením knihy v rekordním čase a následném uvědomění si, že vlastně ani nevím, co si z knihy vzít.

Zmanipulovaný člověk vyhrává nad manipulátorem. Hořká tečka na konci, kde byla hloupost očištěna od všech hříchů...

strippedd
19.02.2018 3 z 5

Manželé odvedle velkej boom, který na mě křičel v nákupních centrech . Ale jako musím říct že dobrý. Rychlí spád, zbytečně to nebylo překombinované a dokonce závěr překvapivý a smysluplný. Úplně to nemůžu srovnat se Zmizelou jak spousta jiných čtenářů, ale za mě příjemné čtení :).