Pár od susedov

Pár od susedov
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314391/bmid_par-od-susedov-Wdh-314391.jpg 4 5100 5100

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým... Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Couple Next Door, 2016

Téra
05.08.2017 4 z 5

Mě se to líbilo. Příběh byl dobře vystavěný, zvraty nebyly přehnané, ale nenápadně posouvaly příběh dál a dál. Dala bych i pět hvězd. ALE ten konec si mohla autorka odpustit. Pravděpdobně chtěla závěrem šokovat, ale mě akorát znechutila.

Kolka97
05.08.2017 3 z 5

Příběh výborný, ale strašně se vlekl.

Jolina
05.08.2017 4 z 5

Já myslím, že tohle by šlo. Stále jsem nevěděla, na čí straně stát, komu patří moje sympatie. A když už jsem uvěřila, najednou tu byl další argument, který mé přesvědčení narušil. V podstatě až do konce knihy. Únoscem mohl být kdokoli, líbilo se mi postupné odkrývání důkazů (i když jsem řešila, zda to autorka tak zamýšlela, nebo když zjistila, že neví, co dál, tak přidala další důkaz - např. skrytá kamera a zvrácené sledování sousedů apod.)...

Turante
04.08.2017 3 z 5

Hm, kniha vypadala dle anotace zajímavě, ale trochu mě tedy zklamala. Na můj vkus to nemělo moc šťávu, jen takové suché popisování myšlenek dvou manželů a vyšetřujícího detektiva. Oddechovka na léto, ale bestseler bych tomu neříkala, znám lepší.

Gebi
04.08.2017

Senzační kniha. Napínavá. Velmi čtivá.

Lenty
04.08.2017 5 z 5

Knížka napínavá ,konec zaujímavý,přečtena za 2 dny.

Nikol1994
04.08.2017 5 z 5

Super knížka. Hodně čtivá a napínavá až do konce.

Evka27
04.08.2017 2 z 5

Nic extra, asi už jsem četla hodně knih s podobným námětem. Bestseller..., že se dobře prodává, ještě neznamená, že je TOP. A z toho konce jsem v rozpacích....zdálo se mi to už nadbytečné.

Zdeňula
03.08.2017 5 z 5

Kniha byla od samého začátku velmi napínavá. Četla se moc dobře. Doporučuji....

Martičák
03.08.2017 5 z 5

Začátek mě moc nebavil, tak jako u spousty knih, ale jakmile jsem se začetla, tak to jelo až do konce, zkrátka mě nepustila, přečteno za 2 dny , čte se velice dobře , závěr byl hodně zajímavý

Lenka1204
03.08.2017 4 z 5

Kniha byla napínavá, ale předvídatelná. Jediné, co jsem nečekala, byl úplný závěr knihy. Líbilo se mi to, ale čekala jsem od světového bestselleru něco víc..

Bohdana11
02.08.2017 5 z 5

Kniha super, četla se dobře, pořád se něco dělo,škoda toho závěru,to bych vynechala.

iška
02.08.2017 2 z 5

Zápletka měla nakročeno na parádní thriller. Mně ale vůbec nesedl styl psaní. Přišlo mi to jako takový strohý popis událostí, nestihli mě to.

fis.rena
02.08.2017 5 z 5

Tak tihle sousedé mě naprosto strhali,jelikož jsem nemohla přestat číst :D prostě dobrý a proslulou nálepku bestseller si dle mého plně zaslouží. Super a šup tam s mými pěti hvězdnými. Doporučuji!

Hella
01.08.2017 4 z 5

Nic moc jsem neočekávala a ono se to vyplatilo - kniha se mi četla dobře, zápletka bezva a originální, vývoj i dialogy věrohodné a nedrhnoucí.
Jen tedy - heršvec, to ale byla parta hic, co?!

Verisvlckova
01.08.2017 5 z 5

Za jeden den přečtená, nešlo se od ní odtrhnout. Výborná zápletka s briliantním koncem.

Jennys195
01.08.2017 5 z 5

Kniha mě naprosto ohromila. Celý děj i zápletky mě naprosto ohromily. Kniha je plná zvratů, ale výborně napsaná. Určitě ji doporučuji.

helcab
01.08.2017 4 z 5

Opět velmi rychle přečteno - téměř jedním dechem. Zajímavé rozuzlení s otevřeným koncem. Za sebe určitě mohu doporučit.

syskas
01.08.2017 3 z 5

Priemerná kniha, čakala som oveľa viac - niečo na úrovni Zmizelá.
Polovicu knihy sa dej nijako neposúval - únosci sa neozvali. Len sa osoby navzájom podozrievali, obviňovali a "mudrovali", kto to urobil. Mala som pocit, že autorka je platená od počtu strán :-).
Asi 50 strán pred koncom som už vedela, kto je za tým a uhádla som aj jeden z jeho motívov. Takže žiadne prekvapko sa nekonalo. Celé mi to pripadalo nejaké na silu, umelé, pritiahnuté za vlasy...

zdenkapt
31.07.2017 4 z 5

Kniha se mi četla velmi dobře, nemohla jsem se od ní odtrhnout. 4 hvězdičky dávám za poslední větu v knize, protože ta to podle mě celá zazdila :) Jinak doporučuji