Pár od susedov

Pár od susedov
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314391/bmid_par-od-susedov-Wdh-314391.jpg 4 5100 5100

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým... Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Couple Next Door, 2016

gabriela7982
22.08.2017 4 z 5

Po dlouhé době kniha, která mě opravdu bavila číst a byla jsem zvědavá, jak příběh dopadne. První a poslední třetina knihy mi přišla nejzajímavější. Trochu mi vadilo, že je kniha psaná v er-formě.

Brembelik745
22.08.2017 4 z 5

Dobrá detektivka pro dlouhé zimní večery. Děj plný zvratů, nečekaný závěr. Kapitoly jsou krátké, snadno se čte. Přečetla jsem jí na jeden zátah. Nečekejte u knihy velké napětí...je to spíše oddechovka než thriller či krvák. Určitě ale doporučuji přečíst.

Gejitka
21.08.2017 5 z 5

Skvěle napsaný psychologický román. Zdánlivě jednoduchý příběh Vás stránku po stránce vtáhne do děje. Po malých kouscích jsou v textu odhalovány střípky příběhu, které nakonec vedou k odhalení celé pravdy.

Romžiry
21.08.2017 4 z 5

Jedna z těch knih, co vás nutí číst ... jak to dopadne a kdo to udělal :-) Moc pěkné, doporučuji.

Veroba
19.08.2017 4 z 5

Oddychové, ale zároveň napínavé čtení.

michaela1992
19.08.2017 3 z 5

Jakej jen zaujmout postoj?!
Co do stylu psaní mi ze začátku er forma nesedla, vlastně celkově mi styl nesedl, ALE zvykla jsem si. Pravdou je, že v knize je dost až moc často opakujících se výrazů a neřekla bych, že by se jednalo o autorský záměr.
Napětí tady ale rozhodně nechybí, nudit se nebudete. Já knihu přečetla za 2 dny.
Myslím, že by stála za to komparatistika se Zmizelou, a to ve více bodech.
Ale ten konec?! Jakože co? Mám díky němu tak rozporuplné pocity.. ale třeba zrovna onen konec, vyvolávající tolik pocitů a otázek, autorským záměrem byl.

jankaander
18.08.2017 5 z 5

Kniha se četla dobře.pro mě byla napínavý az do konce a moc se mi líbila.doporučuji

Asyna
17.08.2017 4 z 5

Kniha, do které se člověk snadno začte a nedokáže se od ní odtrhnout. Napínavý příběh se spoustou zvratů.

bara1447
16.08.2017 5 z 5

Hodně čtivá knížka, musela jsem se brzdit, abych jí nepřečetla během prvních dvou dnů dovolené. Příběh byl napínavý až do samého konce, ani chvíli jsem se nenudila a na poslední stránce mi doslova spadla brada. Podle mého názoru povedená knížka, ale chápu, že někdo to může vidět opačně po přečtení jiných známějších detektivek.

veruzz_
16.08.2017 5 z 5

Velmi čtivé od první stránky. Zajímavý příběh plný zvratů a postupného rozuzlení jedné velké záhady. Jak se začtete, tak už nepřestanete...Tyhle knihy můžu.....:-)

tereza8
16.08.2017 5 z 5

Parádní a napínavé od první do poslední stránky! Žádné dlouhé nudné a zbytečné pasáže o ničem, žádná omáčka okolo. Děj jede, je akční a plný zvratů po celou dobu. Donutí vás číst dál a dál, takže jste za chvíli na konci (bohužel). Velice čtivá a zároveň jednoduše napsaná kniha. Nezamotáváte se do hrdinů ani časových linií. Příběh je dobře a zajímavě promyšlený. Knížka mě osobně bavila a mohu ji doporučit.

Fafyna
15.08.2017 2 z 5

Předvídatelné až za hrob. Naprostá ztráta času.

calipsso
15.08.2017 1 z 5

Hrozná splácanina všeho možného. Sci-fi. Věčně se opakující slova mimčo,bodýčko a Cora sem Cora tam...Ja uz si fakt prala,at je to decko mrtve! A hystericka matka k tomu dodala opravdu punc.

bobulaL
15.08.2017 3 z 5

Zasloužené 3 hvězdičky. Jednoduchý a rychlý styl psaní. První polovina knihy se pomalu rozjíždí, druhá polovina sviští :) Pro mě překvapivé konečné rozuzlení.

Puntíkatýhrnek
15.08.2017 3 z 5

Až takový šlágr to tedy není. Nápad dobrý, jen mi to přišlo hlavně na závěr už příliš překombinované. Ani to nepůsobilo moc logicky a uvěřitelně. Taky nevím, jestli to bylo účelem, nebo se pointa částečně ztratila v překladu, ale styl kterým je kniha psaná mi vůbec nevyhovoval. Místo zajímavého vyprávění strohý popis. Možná to bylo záměrem, nicméně nepřišlo mi, že by tím příběh získal na čtivosti či napínavosti. Myslím, že by se takové téma dalo zpracovat i líp.

Floriška7
14.08.2017 3 z 5

Žádný skvost, ale je to čtivé.

střapatá
14.08.2017 3 z 5

Zpočátku jsem si dlouho nemohla zvyknout na zvláštní styl, jakým je tato kniha napsaná. Málem jsem ji odložila, ale nakonec mě přeci jen "chytla" a k dočtení jsem se ani nemusela přemáhat. Poté , co byl odhalen únosce, pro mě zápletka ztratila spád a konec byl příliš překombinovaný. Jako oddechovka dobré, ale na mě až moc americké (byť je autorka z Kanady).

Zuzvil
14.08.2017 4 z 5

Knížku jsem neznala a náhodně jsem si ji vybrala jako dárek k narozeninám. Téma znělo "strašidelně" a také bylo. Prvotina se této autorce, dle mého názoru, povedla, udržuje čtenáře v napětí a na konci každé kapitoly člověk chce pokračovat dál, protože je to jako v televizních seriálech, něco maličko navíc se z každé kapitoly člověk dozví :-) Určitě bych doporučila přečíst, je to dobrá detektivní zápletka se strhujících příběhem.

Evik84
14.08.2017 4 z 5

knížka plná zvratů, přišlo mi ale, že v první polovině se moc nedělo, jen se pořád opakovalo, jak a co se stalo a až později se začalo rýsovat řešení a to, co se vlastně stalo. Knížka se mi líbila, byla zajímavá. Překvapila mě poslední kapitola, která tam podle mě nemusela být.

hrabalikoval
13.08.2017 4 z 5

Musí říct že zezačátku jsem nedávala knížce moc šancí, ale přece tam bylo něco co mě přimělo číst dál. Musím říct, že v konečném důsledku mě kniha velice překvapila. Je plná zvratů a ikdyž si už myslíte že jste na všechno přišli není to úpně tak. Musím říct že posledních 150 stran jsem přečetla na jeden nádech a nebyla jsem schopná se odrthnout :) Velice zajímavá knížka po které určitě ještě někdy sáhnu :)