Zmluva podľa Paganiniho

Zmluva podľa Paganiniho
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461177/bmid_paganiniho-smlouva-IHI-461177.jpg 4 4283 4283

Niektoré zmluvy nezruší ani smrť... Generálneho riaditeľa Carla Palmcronu nájdu obeseného v prepychovom byte v luxusnej štokholmskej štvrti Östermalm. Izba, v ktorej zomrel, je však nezariadená. Ako sa teda obesil? V ten istý deň nájdu mŕtvu mladú ženu na jachte, čo sa bez posádky plaví medzi ostrovčekmi pri Štokholme. Pľúca má plné brakickej vody, no oblečenie suché. Ako sa teda utopila na palube lode, čo pokojne brázdi pobrežné vody? Obe úmrtia by navždy zostali záhadou, nebyť nástojčivosti a tvrdohlavosti kriminálneho komisára Joonu Linnu. Jeho nečakané odhalenie a dedukcia rozkrútia kolotoč strhujúcich udalostí. Polícia sa v toto leto ocitá pred jednou z najťažších skúšok.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Ikar (SK)

Paganinikontraktet, 2010

Vlčice7
17.12.2018 5 z 5

Opět kniha nezklamala!

hanka9238
06.12.2018 5 z 5

Jejich knihy mám moc ráda, prostě napínavé od začátku až do konce...

PPardinio
03.12.2018 4 z 5

Opět velice poutavé čtení, ve kterém dostal již značný prostor Joona Linna. Místy jej navíc doplňovala Saga Bauerová, která mě prostě hodně baví. Přiznám se, že začátek se rozjel velice dobře, střed knihy byl neuvěřitelně poutavý, ale závěr se zde příliš nepodařil. Gradace se mi totiž zdála kostrbatá, a proto hodnotím za 4 hvězdičky.

KaiShun
27.11.2018 5 z 5

První díl mě nevtahl do děje jako tento. Tady je konečně hlavní hrdina hlavním hrdinou. Pobavila mě postava Sagy, určitě nejde přehlédnout určitou podobu s postavou ze serialu Most. Ten konec jsem čekal daleko napínavější, temnější a vice vygradovaný ale i přesto dávám maximum. Navíc jsem zase o něco chytřejší co se týče znalosti hudby, teda doufám :-D

Lethania
27.11.2018 4 z 5

Mnohem lepší díl než ten první. Tentokrát jsem se začetla už na prvních stránkách a nemohla jsem přestat číst, jak napínavé to bylo. Pravda, žádné velké odhalení se tu neobjevilo, ale i tak se jedná o kvalitní detektivku. Další díl si určitě přečtu.

kacaaba
26.11.2018 4 z 5

Tak tento díl se mi líbil víc než Hypnotizér. Je pravda, že Linna je něco mezi Jamesem Bondem a Chuckem Norrisem, ale vtipně. Příběh pro mě trochu přitažený za vlasy, ale nenudila jsem se a vtáhl mě do děje. Jsem zvědavá na další.

Martina23275
17.11.2018 5 z 5

Moc pěkná knížka. Mělo to pěknou zápletku a rozluštění. Konec byl opravdu zajímavý

Mája777
11.11.2018 5 z 5

Lepší než Hypnotizér. Už se chystám na další díl.

spdb
07.11.2018 4 z 5

Serie komisare Jony Liny me bavi. Ty konce jsou urputne, kdyz se situace destkrat vyhroti a preleva. Pusobi to jako scenar. Paganiniho smlouva ma zajmavy namet a evropske realie tahnou.

ivzu77
31.10.2018 4 z 5

Věděla jsem, že to bude čtivé, napínavé, nepustí mne to z děje .... za mne dobré čtení, pustím se určitě i dalších dílů s detektivem JL.

jfialova
22.10.2018 3 z 5

Nejslabší kniha celé série. Téma mi nesedělo a myslím, že též autorská dvojice se v něm nějak ztrácela. Jako by chtěli Joonu Linnu napasovat do role Jamese Bonda, což se stejně nepovedlo. Tři hvězdy dávám za čtivost a za to, že celá série je jinak výborná.

Katulinka69
21.10.2018 5 z 5

Keplerovky jsou moje srdcovka.

oleg
21.10.2018 5 z 5

Opět pěkné čtení,tyto knihy ani nepotřebují komentář,zkrátka super......

Disinka
20.10.2018 5 z 5

Opet vyborna detektivka... trvala mi chvilku dele ale opet jsem si posusnal ;-)

kika_
26.09.2018 5 z 5

Jednoduše - stojí za přečtení !!

Melodiel27
20.09.2018 3 z 5

Ja Joonu a celou řadu této serie miluji, alw jak už nikdo psal, je z velé série nejslabší. I tak jsem jí dočetla a i tak přemýšlíte kdo co a jak a i tak ji orostě musíte dočíst:).

Abia
17.09.2018 3 z 5

Hypnotizér byl pro mě nový, líbil se mi. Tady už je to nějak známé, styl už znám, vím, co čekat. Zápletka i zajímavá, chtěla jsem vědět, jak to dopadne. Ale táhlo se to a naznačování minulosti Joony mě opravdu naštvalo, čekala jsem něco jiného. Tak uvidím, co další knihy.

sylva8672
10.09.2018 3 z 5

Tato kniha byla z celé série moje poslední a podle mě byla také ze všech nejslabší. Ale i tak to bylo pěkné čtení.

hellp
03.09.2018 4 z 5

Po dlouhé době jsem se odhodlala přečíst druhou Keplerovu knihu. Hypnotizér mi příliš nesedl. Paganiniho smlouva se líbila, i když jsou v knize některé situace dost přitažené za vlasy. Nicméně dám autorům ještě šanci a zkusím další knihu.

Makyny
02.09.2018 3 z 5

Druhá Keplerova šance již trochu lepší. O jednu hvězdičku více než Hypnotizér. Děj měl větší spád a kniha se mi četla lépe než již zmiňovaný Hypnotizér. Třeba se Keplerovi ještě někdy vrátím.