Ála1968 Ála1968 komentáře u knih

Dáma v modrém Dáma v modrém Valerie Bowman

Nádhera,moc se mi to líbilo.Tento a první díl byly super.Předchozí díl trochu slabší,ale zatím celkem čtivá romance

11.07.2023 4 z 5

Tajné touhy Tajné touhy Liz Carlyle

Myslím, že předchozí díl byl lepší ,i když ani tady to nebylo špatné.Spíš mi přišlo,že to nebylo vůbec akční,bylo to jako obyčejná oddychovka u které nemusíte vůbec přemýšlet.

09.07.2023 3 z 5

Šlechtična z pomezí Šlechtična z pomezí Amanda Scott (p)

Bylo to romantické a moc hezké.Sice se mi nelíbí politické intriky v příběhu,ale tady jich nebylo tolik a na Simona jsem se těšila.Miluji tvrdé, nekompromisní, krásné muže a to on byl.

08.07.2023 4 z 5

Nahý král Nahý král Sally MacKenzie

Moc hezké zakončení celé série .Myslím, že se povedla i když některé díly byly slabší ,ale přesto si ji určitě ještě někdy ráda přečtu.

Nahý džentlmen Nahý džentlmen Sally MacKenzie

Asi nejslabší z celé série.Zdálo se mi to hrozně utahaný.Byl dobrý začátek a potom konec.

07.07.2023 3 z 5

Nahý vikomt Nahý vikomt Sally MacKenzie

Bylo to super. Celá série mě neskutečně baví. Některé díly jsou lepší, některé míň,ale celkově je to zdařilá série

Nahý hrabě Nahý hrabě Sally MacKenzie

Tak, byl to takový trochu zvláštní příběh,který se točil kolem jednoho problému,ale když to pominu,tak se mi to líbilo.Nebýt té absurdity,bylo by to super.Tak špatné to nebylo.Nemůžete očekávat od romantiky, že bude pravdivá a reálná, stačí, že je , příjemná a že si od ní odpočinu a vyčistím hlavu

Nahý markýz Nahý markýz Sally MacKenzie

Tak nějak jsem Emmě nepřišla na chuť.Moje averze vůči ní ovlivnila i hodnocení.Ale jinak to nebyl špatný příběh.

07.07.2023 3 z 5

Nahý baron Nahý baron Sally MacKenzie

Mě se to líbilo.I když tam nebylo žádné napětí,bylo to zase něco jiného a myslím, že příběh byl moc krásný.

02.07.2023 4 z 5

Nahý vévoda Nahý vévoda Sally MacKenzie

Bylo to moc hezký.Romantika,erotika a padouch,to je vše co by správná romance měla mít a tady to bylo.Tak snad další díly budou taky takové

02.07.2023 4 z 5

Tajemství Tajemství Julie Garwood

To byla nádhera.Od autorky jsem ještě nečetla nic špatného.Co kniha,to úžasná romantika.Patří mezi nejlepší

01.07.2023 5 z 5

Láska k nepříteli Láska k nepříteli Suzanne Enoch

Po prvním díle jsem se těšila na Rafa a možná proto jsem zklamaná.S prvním dílem se to nedá vůbec srovnávat.Je to škoda.

29.06.2023 3 z 5

Slečna Nebezpečná Slečna Nebezpečná Suzanne Enoch

Tak takhle jsem se dlouho nenudila.Kniha byla strašně utahaná a až ve druhé třetině teprve začala mít spád.

29.06.2023 2 z 5

Kouzlo měsíční noci Kouzlo měsíční noci Catherine Coulter

Myslím, že bysme neměli tolik rozebírat,jestli to, či ono je vhodné apod.,ale měli bychom to brát jako oddychový román.U těch by se nemělo tolik přemýšlet,ale hlavně si u nich odpočinout a vypnout.A to se myslím povedlo.Chce to romantiku,erotiku a napětí a to všechno tady bylo.Za mě to bylo moc hezké a všechny tři díly si určitě nechám a ráda se k nim vrátím.

Kouzlo Kalypsa Kouzlo Kalypsa Catherine Coulter

Musím říct, že je tento díl o hodně lepší než první.Bylo tam o hodně víc romantiky,erotiky a i napětí.A tentokrát jsem vraha opravdu odhalila jen o trochu dříve, než byl odhalen v knize, což se mi nestává v jiných románech,kde je to dost zřetelné a odhalím ho poměrně brzy.Jsem mile překvapená.

Kouzlo noci svatojánské Kouzlo noci svatojánské Catherine Coulter

Kniha byla vtipná, začátek byl skvělý,ale je pravda, že potom už mi Frances trochu lezla na nervy.Ke konci ale už byla zase docela fajn.

Hluboko v srdci Hluboko v srdci Catherine Coulter

Tak tohle je snad nejhorší kniha od autorky.Ze začátku to byl takový zmatek,že jsem nevěděla kdo je co zač.Je pravda, že romantika nula,erotika dvě nuly a pachatel byl předvídatelný okamžitě, takže další nuly.Narovinu ,to byla ztráta času knihu číst.

27.06.2023 2 z 5

Nabídka Nabídka Catherine Coulter

Začátek byl velmi slibný.Potom už příběh začal upadat.Přišlo mi, že to nemá žádnou šťávu.

27.06.2023 3 z 5

Večerní hvězda Večerní hvězda Catherine Coulter

Krásná kniha,myslím, že patří mezi nejlepší,co spisovatelka napsala. Mělo to krásný děj a až do konce jsem se nenudila.

26.06.2023 5 z 5

Naplněná závěť Naplněná závěť Catherine Coulter

Poslední díl a kdyby nebylo konce s vysvětlením,co se se všemi stalo,asi bych knihu poslala dál.Celkem jsem zklamaná.A nezachránila to ani Jamesova matka,která fakt byla od prvního dílu na zabití,ale její rýmovačky jsou prostě skvělé,tam jsem se bavila a hodně nasmála.Úžasný byl i Marcus,toho miluji od začátku.

26.06.2023 3 z 5