Ála1968 Online Ála1968 komentáře u knih

Nenávidím a miluji Nenávidím a miluji Valja Stýblová

Přetože jsem ze začátku myslela,že to nebude nic moc,byla jsem mile překvapena.Hezká kniha

Biomanželka Biomanželka Michal Viewegh

Už dlouho jsem nečetla nic tak nezajímavého.Nuda,nuda,nuda....

05.08.2021 1 z 5

Poslední polibek Poslední polibek Adriana Macháčová

Nebylo to nic moc.Na knihu jsem se těšila a přišlo zklamání.I ten konec byl trošku přitažený za vlasy a hlavně,co ten policista,který to vyšetřoval?To už bylo trochu moc.

Dobrý manžel... který nemlsá Dobrý manžel... který nemlsá Alena Jakoubková

Trošku slabší příběh,ale jako oddychovka u které se nemusí přemýšlet,dobrý.

05.08.2021 3 z 5

Kdo jinému jámu kopá... sám do manželství padá Kdo jinému jámu kopá... sám do manželství padá Alena Jakoubková

Mě se to celkem líbilo.Ano,je pravda,že knihy od této autorky jsou si někdy podobné,ale když mezi ně vložím něco jiného a přečtu si je s odstupem,tak to zas taková tragédie není.

Osudová setkání Osudová setkání Jiří Hanibal

Nebyla tak dobrá jako Konec časů medových,ale přesto jsem se nenudila.Jen nemám ráda politiku v příběhu ani okrajově,jako tady.Za přečtení ale určitě stojí.

Konec časů medových Konec časů medových Jiří Hanibal

Byla jsem velice mile překvapená.Dlouho jsem knihu odkládala a nakonec to bylo super.Vůbec jsem to nečekala.

05.08.2021 4 z 5

Běsa Běsa Dita Táborská

Knihu jsem přečetla hned po Malince.Příběh nebyl vůbec špatný,ale přeskakování v příběhu mi vadilo.Trvalo mi vždycky nějakou dobu než jsem se zorientovala o kom vlastně čtu.Někoho,kdo nemá zkušenosti s drogami,příběh třeba vůbec neosloví,protože tomu nemůže ani rozumnět,ale kdo si tím prošel,at sám nebo někdo z rodiny,pochopí,o čem to je.Nebral všechny závislé jako smažky,ale zamyslel se nad tím,co to znamená pro rodinu a všechny ostatní a jaký je to boj pro všechny.A ne vždycky vítězný.Přesto mi kniha přišla napsaná velmi zvláštně.

Malinka Malinka Dita Táborská

Knihu jsem přečetla,ale byla psaná zvláštním způsobem.Hodně jsem se musela zastavovat a přemýšlet o kom čtu a kdo je kdo.

20.06.2021 3 z 5

Dotyky zla aneb Nezletilá milenka Dotyky zla aneb Nezletilá milenka Eva Štefková

Každá kniha,která vypráví o zneužití dítěte je strašně psychicky náročná.Hlavně pro mámy,které mají doma děti.Člověk musí být určitě psychicky v pohodě,aby čtení zvládl.

Žít na vlastní pěst Žít na vlastní pěst Věra Řeháčková

Kniha se četla dobře,jsem zvědavá na 2.díl

10.05.2021 3 z 5

Mluvit o ex… není dobré pro sex Mluvit o ex… není dobré pro sex Alena Jakoubková

Byla to taková jednohubka na odpoledne u které se nemuselo moc přemýšlet.Robertovi bych nejraději nafackovala,ale jinak celkem dobrý.

25.04.2021 3 z 5

Tajnosti sira Richarda Tajnosti sira Richarda Julia Quinn

Spisovatelku miluji a její romány jsou skvělé,ale myslím,že tento nepatří zrovna mezi ty nejzdařilejší.Dlouho jsem knihu sháněla a těšila se na ní,ale jsem trošku zklamaná.2/3 knihy mi přišly k uzoufání nudné,je pravda,že se na začátku našly pasáže u kterých jsem se smála-to je hudební večírek a divadelní představení,ale potom už to bylo samá nuda.Konec byl zase akční,ale rychle zpracovaný,takže když se začalo něco dít a kniha měla spád,bylo to popsáno na pár stránkách a strašně rychle vyřešeno.Škoda.

16.04.2021 3 z 5

Poručník lady Fiony Poručník lady Fiony Amanda Scott (p)

Bylo to moc hezké,takové romance mám ráda.Skotsko většinou nezklame.

15.04.2021 4 z 5

Lady a velitel Lady a velitel Amy Jarecki

Politické intriky nemám u těchto romancí ráda.Jsem spíš pro londýnské plesy,občas nějaký padouch,láska,vášen.Občas ale dám nějaké jiné knize šanci.Tahle mi přišla celkem fajn.Nebyla vůbec špatná.

12.04.2021 3 z 5

Mladá šlechtična Mladá šlechtična Amanda Scott (p)

Podle ostatních hodnocení jsem čekala,že to bude horší a já myslím,že to nebylo až tak špatné.Hodně intrik a nemám moc ráda politiku v těchto romancích. Také jsem se občas ztrácela v příběhu,ale celkově to šlo.

12.04.2021 3 z 5

Jak to mělo být Jak to mělo být Georgia Bockoven

Zajímavé,co všechno odhalí návštěva bývalého milence a co vše rozjede.Vůbec se mi do knihy nechtělo,ale musím přiznat,že jsem ji přečetla na jeden zátah.Drsné odhalení Andreina narození a jak se k tomu všemu všichni postavili,bylo překvapující.Smutný příběh se štastným koncem.

07.04.2021 4 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Začátek lepší než u banánu,ale potom to bylo horší.William mi připadal divný,oproti bratru,který byl celkem sympaták.Jinak nic moc.

04.04.2021 4 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Přišlo mi to takové málo propracované.Jakmile byla nějaká zápletka,byla hned vyřešená.At šlo o prozrazené tajemství nebo adopci,vše se vyřešilo na pár řádcích.Neurazí,nenadchne.

04.04.2021 3 z 5

Sestřičky a jejich tajná přání Sestřičky a jejich tajná přání Donna Douglas

Zase opět skvělé.Všech 5 dílů bylo nádherných a už se těším na další.Jak se sestřičkám asi povede ve válce?Doufám,že nebudeme muset dlouho čekat na další knihu.

04.04.2021 5 z 5