Ála1968 Online Ála1968 komentáře u knih

Sestřičky na příjmu Sestřičky na příjmu Donna Douglas

Čtvrtý díl a opět skvělé.Sice je to ted trošku o jiných sestřičkách než v prvním díle-i když jsou tam okrajově také,ale přesto to příběhu neubralo na půvabu.Doporučuji určitě přečíst celou sérii za sebou.

02.04.2021 5 z 5

Sestřičky ve víru osudu Sestřičky ve víru osudu Donna Douglas

Zatím nejlepší díl ze Sestřiček a i když jsem víc jak polovinu knihy probrečela a viděla písmenka rozmazaně,byla to nádhera.Strašně mi bylo líto Helen a Charliho.

02.04.2021 5 z 5

Sestřičky v nesnázích Sestřičky v nesnázích Donna Douglas

Přiznám se,že první díl byl lepší,ale přesto kniha stojí za přečtení.Doufám,že i ostatní díly budou stejně zajímavé.

02.04.2021 4 z 5

Někdo to rád skotské Někdo to rád skotské Suzanne Enoch

Tak nějak se mi zdálo,že autorce dochází slova.První dva díly byly naprosto skvělé,zbylé dva už horší.Klidně mohla skončit za Nezkrotným horalem.Škoda

02.04.2021 3 z 5

Návrat na Vysočinu Návrat na Vysočinu Suzanne Enoch

Musím říct,že první dva díly byly mnohem hezčí.Jsem trošku zklamaná.

02.04.2021 3 z 5

Aprílové slnko Aprílové slnko Katarína Gillerová

Krásný příběh.Miluji tuto autorku a zatím mě nezklamala.

02.04.2021 4 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Moc hezké čtení.Těším se na další díly.Už mám všechny pohromadě a zatím jsem po prvním díle moc spokojená.

17.03.2021 4 z 5

Osudový návrat Osudový návrat Eloisa James

Začátek byl super,ale potom už to byla nuda.Rozjelo se to až zase na konci.

16.03.2021 3 z 5

Dobře utajený Skot Dobře utajený Skot Suzanne Enoch

Nádhera,zrovna jako první díl i tento byl úžasný.Doufám,že se dočkáme ještě i dalšího dílu o posledním z bratrů.

16.03.2021 5 z 5

Vévoda v zářivé zbroji Vévoda v zářivé zbroji Loretta Chase

Na knihu jsem se těšila a jsem hodně rozčarovaná.Záčátek byl super,ale pak se děj strašně táhl a hezký byl zase až konec.Víckrát si knihu zřejmě nepřečtu.

12.03.2021 3 z 5

Svatba z donucení Svatba z donucení Lynne Scott-Drennan

Přestože nejsou komentáře ostatních nijak závratné,knihu jsem si koupila a udělala jsem dobře.Byla super.Miluji romány ze Skotska a tenhle byl opravdu bezva.Já za sebe určitě doporučuji přečíst všem romantičkám milující Skotsko

22.02.2021 4 z 5

Ďábel ve Skotsku Ďábel ve Skotsku Suzanne Enoch

Jak už jsem psala u druhého dílu na sérii Skandální Skotové to nedosahuje.Moc mě to mrzelo,byla jsem natěšená a přišlo zklamání.Škoda

21.02.2021 3 z 5

Můj skotský hrdina Můj skotský hrdina Suzanne Enoch

Čekala jsem něco podobného jako byla série Skandální Skotové a byla jsem zklamaná.Nebylo to špatné,ale úrovně Skandálních Skotů to nedosáhlo.Bohužel

21.02.2021 3 z 5

Nevěsta, kterou potkalo štěstí Nevěsta, kterou potkalo štěstí Janna MacGregor

Přesně jak má romance vypadat-láska,padouch,nebezpečí,romantika,napětí.To všechno tu bylo.Prostě nádhera.

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Někdy si po romantických příbězích ráda přečtu trochu něco jiného.Musím ale přiznat,že tento příběh mě moc nezaujal.Nebyl vyloženě špatný,ale že bych z něj byla v úžasu se říct nedá.

20.02.2021 3 z 5

Hon na Cassandru Hon na Cassandru Lisa Kleypas

Miluji tuto autorku.Musím říct,že kdysi právě její knihy mě přiměly číst historicko-romantické knihy.Myslím si ale,že její první knihy byly o moc lepší.Bylo v nich vzrušení a napětí,což jsem v této knize marně hledala.Byla to romantika,to ano,ale to je vše.Kouzlo napětí a vzrušení se nedostavilo.Škoda

20.02.2021 3 z 5

Stíny minulosti Stíny minulosti Joan Johnston

Bylo to moc hezké.Romantika se vším všudy.Doporučuji romantičkám k přečtení.

Kukaččí mládě Kukaččí mládě Magda Váňová

Jako všechny knihy od této autorky,byla i tato super.Jsou romantické,je tam i napětí a hlavně jsou ze života.

Láska si nevyberá Láska si nevyberá Katarína Gillerová

Myslím,že tato kniha patří k autorčiným lepším.Bylo to dojemné.Příběh ze života,jen mě mrzelo,že ke konci bylo těch mrtvých trochu moc.Ale určitě stojí za přečtení a určitě se ke knize jednou vrátím.

19.02.2021 4 z 5

Cudzie spálne Cudzie spálne Katarína Gillerová

Příběh se špetkou tajemna.Trochu detektivka,více romace.Moc hezké.

19.02.2021 3 z 5