Ála1968 Ála1968 komentáře u knih

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Příjemná humorná romantika.Ztřeštěná Annie,Chris,který nezkazí žádnou legraci,namyšlená Tess i namachrovaný Trevv.A spousta Anniných kamarádek.Bylo to super čtení u kterého jsem se vážně dobře bavila

30.12.2019 4 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Bylo to milé počtení na odpoledne.Jen ten konec,kdy Markéta pořád utíkala,se mi zdál dost přitažený za vlasy.Jako celek mě to pobavilo a rozesmálo.Miluji prostě romantiku.

26.09.2019 4 z 5

Spojeni přísahou Spojeni přísahou Patricia Potter

Tak tohle určitě ANO.Bylo to super,v knize bylo všechno,co si můžeme od krásné romance přát-velká láska,nenávist,zločin a nádherné rozuzlení příběhu.Překrásný příběh

12.08.2019 4 z 5

Nevěsta Bílého lva Nevěsta Bílého lva Tina St. John

Kniha pro mne byla takovým průměrem mezi historickými romancemi.Má tu sice nejvyšší hodnocení,ale pro mne to byl takový střed.

12.08.2019 3 z 5

Úsvit lásky Úsvit lásky Dorothy Garlock

Není to můj šálek kávy.Nebyl to špatný příběh,ale jak se píše o násilí na dětech a pod.,dávám od knihy ruce pryč.Vím,že fanatičtí kněží a lidé posedlí bohem byli,jsou a budou a trpí tím ženy a děti,právě proto si o tom ještě nehodlám číst.Na to nemám žaludek

12.08.2019 2 z 5

Dívka s hnědýma očima Dívka s hnědýma očima Lisa Kleypas

Mám moc ráda L.Kleypas,ale myslím,že její historicko-romantické romance jsou lepší.Přišlo mi to takové obyčejné.Žádná zápletka ani překvapení,ale četlo se to dobře.

11.08.2019 3 z 5

Ztrácím tě, lásko Ztrácím tě, lásko Judith McNaught

No nebylo to špatné,ale asi zůstanu pouze u historicko-romantických knih od této spisovatelky.Ty miluji,ale tohle mi nic neříkalo.Chyběla mi tam ta vášen a velká láska

11.08.2019 3 z 5

Nemravné hrátky Nemravné hrátky Cleo Cordell

Bylo mi jasné,že to je erotická kniha,ale na můj vkus místy je až nechutná a úchylná

11.08.2019 2 z 5

Dýchej Dýchej Anne-Sophie Brasme

Kniha je hodně depresivní a k tomu psaná velmi zvláštně.Nemyslí si,že by to bylo pro mladé dívky.Určitě už po ní nikdy nesáhnu.

10.08.2019 1 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Už jsem se dlouho nezasmála jako při čtení této knihy.Byla vážně humorná,pěkný příběh,různé recepty,prostě super oddychovka.Zůstal ve mě po přečtení milý, hřejivý pocit.

10.08.2019 4 z 5

Miluj mě navždy Miluj mě navždy Katarína Gillerová

Knihu jsem přečetla na jeden zátah,ale upřímně byla hodně smutná až depresivní.Tolik smrti pohromadě v jedné knize jsem už dlouho nečetla.Kdyby alespon konec byl něčím pozitivní,ale takhle s otevřeným koncem...Zůstal ve mě po přečtení jen hrozný smutek,bude trvat dlouho,než mi příběh zmizí z mé hlavy i z mé duše.Asi to byl autorčin záměr,ale čeho je moc,toho je příliš. Myslím,že znovu po knize už nešáhnu.

09.08.2019 4 z 5

Whitney, moje láska Whitney, moje láska Judith McNaught

Nikdy jsem nečetla nic krásnějšího.Tohle je moje srdcovka a už navždy zůstane.Bylo to nádherné

08.08.2019 5 z 5

Něco nádherného Něco nádherného Judith McNaught

Tak tohle bylo opravdu NÁDHERNÉ.Miluji příběhy od Judith McNaught.Ještě nikdy jsem se nezklamala.Kniha je plná humoru,vášně,romantiky,zločinu,zrady,prostě má všechno,co by mělo v romantických knihách být.Přestože byla kniha úžasná,zatím jsem nečetla nic krásnějšího než Whitney,moje láska od této autorky.Myslím,že tu nic už nedokáže překonat.

08.08.2019 5 z 5

Svedení pravého gentlemana Svedení pravého gentlemana Victoria Alexander

Zakončení celé série nebylo špatné,ale upřímně,asi více po těchto knihách nesáhnu.Sice v nich byl humor,ale zdály se mi dost jednoduché a já se i nudila.

Tajemství ctnostné dámy Tajemství ctnostné dámy Victoria Alexander

Tento příběh měl alespon nějakou zápletku,oproti předchozím dílům,ale zase dlouhý, protahovaný konec.

O čem dáma sní O čem dáma sní Victoria Alexander

Je to jednoduchý příběh,nemůžu mu ovšem upřít humor.Ale to je tak jediné plus.Nečeká Vás žádné překvapení ani zápletka.Škoda

Nástrahy vášně Nástrahy vášně Hannah Howell

Bylo to skvělé,ostatně jako většina knih Hannah Howell.Napětí,romantika,zločin a vášen.Co víc si přát

08.08.2019 4 z 5

Manželské lože Manželské lože Linda Needham

Tak nevím,nebylo to špatné,ale trochu jednoduché.Ke konci už se to neuvěřitelně táhlo a bylo to o ničem.A hlavně,odkdy je hrad palác?A podobných nesmyslů tam bylo víc.Zase na druhou stranu jsem už četla i horší.

08.08.2019 3 z 5

Pán touhy Pán touhy Kinley MacGregor (p)

Překrásné,romantické,humorné,prostě nádhera

07.08.2019 5 z 5

Rytíř mnoha srdcí Rytíř mnoha srdcí Kinley MacGregor (p)

Skvělé,úžasné,skotské,prostě nádherné

07.08.2019 5 z 5