AliceBeroun AliceBeroun komentáře u knih

Nebezpečná touha Nebezpečná touha Marcy Jell

Jelikož on byl agentem S.W.A.T., čekala jsem, že tam třeba dojde na nějakou přestřelku se zraněním. K tomu nedošlo, zůstalo jen u slovních přestřelek, a to mi ve výsledku vyhovovalo.

Třinácté znamení Třinácté znamení Elizabeth Briggs

Fantasy knihy nejsou mou parketou, ale na doporučení jsem tuhle sérii zkusila. Nepřesvědčila mě k tomu, abych ve fantasy knižním světě pokračovala, přesto si mě okouzlila natolik, že jsem všechny díly přečetla v jednom tempu a kamarádce jsem je ani nechtěla vracet, jak se mi líbily.

Co už nikdy nepřebolí Co už nikdy nepřebolí Lucy Score

Líbila se mi, ale jak už tu psalo více lidí, byla až přeslazená. Dějově mě naplno uspokojila, postavy byly sympatické, ale už toho bylo chvílemi až příliš.

08.09.2024 4 z 5

Playmaker Playmaker Marcy Jell

Těšila jsem se na ni, protože sportovní romance mám nejraději, ale byla na mě občas až moc vyzývavá. Hlavní hrdinka mi navíc nebyla sympatická. Ale nemohu napsat, že bych si ji vyloženě neužila.

08.09.2024 3 z 5

Ta druhá Belle Ta druhá Belle Whitney G. (p)

Samotnou mě to překvapilo, ale já si ji užila. Dvě zvířata. Na konci bitka a zranění, jsem v tomhle masochista a užívám si to. Měla nedostatky, jsem si toho vědoma, ale i tak jsem si ji užila na pět hvězd.

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Všichni ji milujou, já ne. Asi se budu víc držet sportovek a úrazovek z moderní doby, protože tady jsem trochu trpěla.

Lamač Lamač Indy Sky

Dočteno dneska po obědě. Byla to velice příjemná jednohubka oddechovka. Baví mě knihy, kde je jedna z hlavních postav raněná a druhá o ni pečuje. Zde se mi to sešlo s mým očekáváním.

Řekni, že mě chceš Řekni, že mě chceš Willow Winters

Tentokrát jsem se vrhla na knížku naslepo, bez koukání na recenze. A měla jsem na ně výjimečně asi dát. Běžně se jimi nenechávám vůbec ovlivňovat, ale tady s nimi souhlasím. Kniha mě vůbec neoslovila a možná to bylo tím, že se mi špatně četla, ale připadalo mi, že v ní jsou i faktické chyby.

Na ledě Na ledě Hannah Grace

Tahle románová jízda na ledě mě dostala víc než kterákoliv jiná sportovní romance, co jsem kdy četla. Děj byl aktivní, postavy hezky vykreslené, četlo se to výborně. Budu se těšit na rereading.