Áňa 998 Áňa 998 komentáře u knih

Rebelka Robin Rebelka Robin Amy Rose Capetta

Na Rebelku Robin jsem se moc těšila, protože jako fanoušek Stranger things jsem si knihu nemohla nechat ujít. Robin je pro mě vedlejší postavou, která nedostala tolik prostoru, ale nakonec se parádně vybarvila. Jsem ráda, že kniha nekopíruje děj seriálu ale odhaluje nám to, čeho jsme nebyli svědky. Oproti třeba Šílené Max (která odrážela seriál) to byla milá změna a já si čtení za poslechu soundtracku seriálu moc užila :-)

25.03.2023 4 z 5

Láska nadivoko Láska nadivoko Christina Lauren

Minulý rok jsem objevila knihy Christiny Lauren, a byla to láska na první pohled. Nenechala jsem si tedy ujít ani Lásku nadivoko. Jak už název vypovídá, kniha je zasazena do zajímavého prostředí, hlavní postavy jsou krásně propracované a ani o lásku není nouze. Krásná oddechovka! :-)

04.03.2023 5 z 5

Dům na kopci Dům na kopci Shirley Jackson

Tohle se úplně nepovedlo. Pokud čekáte stejnou jízdu, jakou je v českém překladu stejnojmenný seriál, tak to jste vedle. O strašení se moc mluvit nedalo, hlavní hrdinka je strašně zvláštní, a ten konec... Ten jsem už vůbec nepochytila :/

25.02.2023 1 z 5

Psanec Psanec T. M. Frazier

Třetí díl Kinga je tady! Na to, jak jsem byla u prvního dílu skeptická, musím uznat, že se knihy posunuly co se týká kvality dál. Jak v dějové lince, tak taky co se týká provedení ze strany Ocelotu. Začátek knihy mě trochu překvapil, protože je tu znatelný velký věkový rozdíl hrdinů. Pak ale kniha byla čtivá a já si hlavní postavy oblíbila. Možná ještě víc, než Kinga, hlavní postavu série. Jediné, co mě dostalo, tak to byl konec. Otevřený!

01.02.2023 4 z 5

Dohoda Dohoda Paulina Świst

Tak tohle opravdu ne :-D Nejenže je hlavní hrdinka totální trubka, děj je plochý... bez překvapení... Série Prokurátor se mi líbila víc.

07.01.2023 1 z 5

Fantastická zvířata. Brumbálova tajemství: Úplný scénář Fantastická zvířata. Brumbálova tajemství: Úplný scénář Joanne Rowling

Krásné zpracování, díky formě scénáře se kniha četla rychle :-) Ještě musím kouknout na film, ale už jen z knihy jsem zvědavá, co nás dál ve Fantastickém světě čeká :-)

28.12.2022 5 z 5

Paper Girls 3 Paper Girls 3 Brian K. Vaughan

Na třetí díl jsem se moc těšila, a teď po dočtení mám ještě větší chuť si to celé přečíst znovu, pěkně po sobě. Při prolistování jsem si říkala, že to vypadá na pořádný guláš, časové osy se míchají... ale všechno to tak krásně zapadlo do sebe! Perfektní finále.

10.12.2022 5 z 5

Svátky v Kavárně nových začátků Svátky v Kavárně nových začátků Debbie Johnson

Četla jsem první díl Kavárny nových začátků a moc se mi líbil, proto jsem se těšila i na další knihu ze série. Na vánoční čtení ideální, jen bych uvítala o trochu více stran :-)

Plameňák Plameňák Alexandra Bajnarová

Čtení ze života, řešení různých problémů, několik dějových linek... zajímavé čtení :-)

Holka přes palubu Holka přes palubu Tessa Bailey

Milá kniha na léto, plná romantiky. Jen mi tam něco malinko chybělo, možná trochu pozvolnější přibližování hlavních postav? Každopádně, účel splnila, odpočinula jsem si :-)

Lom bohů Lom bohů Jeff Lemire

Další boží díl skvělé série, kterou jsem si moc oblíbila. Je zajímavé sledovat Thanosovu cestu a podstupovat celou zápletku.

23.12.2020 5 z 5

Zkuste to doma sami - zahrada a balkon Zkuste to doma sami - zahrada a balkon kolektiv autorů

Pokud si troufáte na vlastní zahrádku a bydlíte v bytě s balkonem, je tahle knížka přesně pro Vás. Jasně a srozumitelně Vás provede světem zahradničením.

Deadpool vs. Sabretooth Deadpool vs. Sabretooth Gerry Duggan

Trochu slabší než předchozí díl, ale i tak Deadpool u mě za jedna! Srší humorem, tak pověstným pro svou osobu, a geniální bojovou akcí!

23.12.2020 4 z 5

Než jsme se odcizili Než jsme se odcizili Renée Carlino

Od téhle knížky jsem nic nečekala, a proto jsem byla příjemně překvapená, jak moc mi tahle romantika sedla!

Čarodějova nevěsta 1 Čarodějova nevěsta 1 Kore Yamazaki

Čarodějova nevěsta je mangou, na kterou jsem se neskutečně těšila. A právem, manga je to skvělá. Už teď se těším na další díly.

03.03.2020 5 z 5

O čarodějnici, která se nenechala upálit O čarodějnici, která se nenechala upálit Amanda Lovelace

Nádherná poezie, která se mi zapsala do srdce. Nádherná a silná slova.

03.03.2020 5 z 5

Láskou ji nespoutáš Láskou ji nespoutáš Atticus (p)

Poezii čtu jenom výjimečně. Nejde o to, že by mě nebavila, ale rychle se do ní ponořím, a chvíli se z ní nemohu vzpamatovat. A přesně to se mi stalo i tady. Za mě zasloužených pět hvězd!

Chovejte se jako kočka Chovejte se jako kočka Stéphane Garnier

Byla to zajímavá četba, i když spíše jen taková jednohubka na večer. Pár zajímavých tipů se našlo, ale druhý díl je lepší... Měla jsem možnost si ho přečíst dříve.

03.03.2020 4 z 5

Podzim Podzim Hubertus Rufledt

Měla jsem trochu obavy, ale nakonec jsem moc příjemně překvapená!

03.01.2020 5 z 5

Devět tváří tebe Devět tváří tebe Janice Pariat

Pohled na člověka z devíti různých pohledů na mě působil trochu... psycho. Neměla jsem z knihy ze začátku nijak dobré pocity, ale nakonec nebyla zas tak špatná.

03.01.2020 3 z 5