Áňa 998 Áňa 998 komentáře u knih

Strážci ve válce Strážci ve válce Brian Michael Bendis

Za mě zatím nejlepší díl z celé série. Od první strany, se mi zdálo, že je tým strážců trochu upozaděný do pozadí. Ale díky tomu vynikly další postavy a děj měl spád!

23.12.2020 5 z 5

Stíny mezi námi Stíny mezi námi Martin Rousek

Ráno jsem si ke knize sedla, a během několika hodin jsem jí přečetla. Absolutně nebylo možné se odtrhnout! Neskutečná knížka plná akce, napětí s prvky hororu. Skvěle napsaná!

23.05.2020 5 z 5

Mamince se budeš líbit Mamince se budeš líbit Jaroslav Konvička

Musím říct, že jsem příjemně překvapená. Poslední dobou dávám opět českým autorům šanci, a přesně pro takové knihy jako je tato, je to správné rozhodnutí. Čtivá, místy komická, ale hlavně s parádním závěrem! :-)

07.04.2020 5 z 5

Lobotomík Lobotomík Pavel Bušta

Ze začátku jsem se malinko ztrácela, ale jakmile jsem pochopila, nevěřila jsem. Neskutečná kniha.

Jack Wolfgang Jack Wolfgang Stephen Desberg

Jeden z nejlepších komiksů, jaký jsem četla. Nádherné provedení a akční příběh :-)

Prokleté oči Prokleté oči Kateřina Maruchničová

Čtivá jednohubka na večer :-)

Kdo je Oracle? Kdo je Oracle? Julie Benson

Za mě super akční komiks, se silnými postavami a dobrou zápletkou :-)

Sofie, Smrťák a já Sofie, Smrťák a já Thees Uhlmann

Podle anotace jsem doufala v trochu více humoru, který se bohužel nekonal. Místy vtipné, ale opravdu jen namátkou.

03.03.2020 3 z 5

Noční návštěva Noční návštěva Carol Goodman

Takový zlatý průměr. Nijak překvapivé, ale čtivé... a trochu přehnaný konec.

03.03.2020 3 z 5

Ocejchovaná Ocejchovaná Anna Ekberg

Neskutečně silná kniha, která nebyla snadná na čtení. Během čtení jsem si musela dávat pauzy, abych ji byla schopná přečíst až do konce.

Co si váš pes doopravdy myslí? Co si váš pes doopravdy myslí? Sophie Johnson

Parádní knížka, ve které jsem několikrát poznala mého psa. Rozhodně skvělá jako dárek :-)

Chovejte se jako kočka 2 Chovejte se jako kočka 2 Stéphane Garnier

Moc pěkná knížka, pro mě dokonce o něco lepší než první díl. Každého milovníka koček rozhodně potěší :)

03.03.2020 5 z 5

Úžasný, fantastický, neuvěřitelný Stan Lee Úžasný, fantastický, neuvěřitelný Stan Lee Peter David

Tak tohle je opravdu kousek must-have pro každého fanouška Marvelu. Povedený komiks, který mě oslovil nejen provedením, ale i příběhem :-)

Jaro Jaro Hubertus Rufledt

Krása, pro mě možná nejslabší díl ze série, ale opravdu povedený :-)

03.01.2020 4 z 5

Zima Zima Hubertus Rufledt

Hezký, propracovaný komiks :-)

Smrt Smrt Hubertus Rufledt

Super zakončení celé série!

Skleněné město Skleněné město Steven Savile

Zajímavá novinka, a ještě z prostředí Londýna! Chvílemi jsem měla problém se začíst, ale nakonec jsem se prokousala. Posledních stran zmizelo jako nic!

03.01.2020 3 z 5

Caragova proměna Caragova proměna Katja Brandis

Parádní čtení, bavila jsem se od začátku do konce! :-)

30.03.2019 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Koruna se mi líbila rozhodně víc než Dcera, ve které se mi hlavní postava jevila jako neskutečně protivná a nesympatická.

03.03.2019 4 z 5

Jeden hrob za druhým Jeden hrob za druhým Jeaniene Frost

Tohle je hodně šílený díl, ve kterém se mi zdálo, že už ani sama autorka neví, o jaký příběh by se opřela. Nakonec ale milé překvapení, které mě bavilo od začátku do konce!

02.03.2019 5 z 5