Ana72154 Ana72154 komentáře u knih

Smlouva proti lásce Smlouva proti lásce Táňa Kubátová

Skvělá knížka. Určitě bude patřit mezi moje nejoblíbenější knihy. Bavila mě hned od začátku, což se mi málo kdy u knih stává.

22.09.2018 5 z 5

Pygmalión Pygmalión George Bernard Shaw

Kniha se mi velmi líbila, četla se lehce. Viděla jsem i film My fair lady, kde mě velmi překvapil rozdílný konec oproti knize.

17.09.2018 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Kniha z mé nejoblíbenější ságy

16.08.2018 5 z 5

Šťastný život mezi řádky Šťastný život mezi řádky Michaël Uras

Podle anotace jsem čekala suprový příběh, ale po přečtení jsem velmi zklamaná. Jedním slovem: nuda. Jednu hvězdu dávám za obálku knihy.

15.06.2023 1 z 5

Fantom v Monte Carlu Fantom v Monte Carlu Barbara Cartland

Děj se strašně vleče a je na můj vkus zbytečně natahován.

09.06.2023 2 z 5

Útěk do lásky Útěk do lásky Barbara Cartland

Pár momentů mi přišlo trochu přitažených za vlasy, ale jinak knihu hodnotím průměrně. Plus dávám detektivní zápletce

19.10.2022 3 z 5

Vášeň a strach Vášeň a strach Nora Roberts

Ani jedna povídka se mi nelíbila.

19.10.2022 2 z 5

Cestou ke štěstí Cestou ke štěstí Barbara Cartland

Za mě mohu říci, že kniha se mi zdála trochu víc padlá na hlavu svým dějem. Od zápletky až přes mluvu mezi postavami.

19.10.2022 2 z 5

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Osobně se mi líbil nápad děje knihy, který jsem zatím nikde jinde nečetla.

19.10.2022 4 z 5

Dotkni se hvězd Dotkni se hvězd Barbara Cartland

Příběh byl velmi oddechový, nenáročný na čtení. Sir Thomas by potřeboval za své jednání uštědřit pár výchovných...

28.06.2022 4 z 5

Láska jako z filmu Láska jako z filmu Victoria Van Tiem

Příběh pěkný, jenom bych nejraději pár osobám nafackovala za jejich chování a výstup.

02.05.2022 3 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Kniha se mi velmi líbila. Doufám že se v dalších dílech setkáme s některými z vedlejších postav, stejně tak s Allie a Kadenem.

17.04.2022 4 z 5

Mamma mia! - Na mateřské s trojčaty Mamma mia! - Na mateřské s trojčaty Jackie Clune

Na knihu jsem narazila náhodně v knihovně v sekci Právě vrácené. Nedokázala jsem se při jejím čtení odtrhnout. Skvěle napsaná a vtipná.

18.03.2022 5 z 5

V přestrojení V přestrojení Barbara Cartland

Začátek vypadal slibně, ale poté to bylo na můj vkus uspěchané a příliš mnoho náhod.

04.02.2022 3 z 5

Naivní detektivka z knihovny Naivní detektivka z knihovny Jana Chroustová

Skvělá oddechovka. Jenom jako detektivka nic moc.

30.12.2021 4 z 5

Od mamuta k modelce - Třicet kilo radostí a starostí Od mamuta k modelce - Třicet kilo radostí a starostí Barbora Walterová Benešová

Nevěděla jsem, co od knihy mám očekávat, protože jsem na ni náhodou narazila v knihovně, kde mě zaujal název. Smála jsem se od začátku do konce. Jediné co mi vadilo, bylo to, že si stěžovala, že ji skoro nikdo nelichotí, že zhubla.

09.11.2021 5 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Velmi rychle jsem se do knihy začetla. Jsem zvědavá, jak to bude s Larou Jean, Peterem, Genevieve atd.

03.11.2021 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Ze začátku jsem byla v rozpacích, co si mám o knize myslet, nakonec se mi ale líbila. Těším se na další díl.

11.09.2021 4 z 5

Co Alice neřekla Co Alice neřekla T. A. Cotterell

Přidávám se k ostatním komentářům. Kniha je neuvěřitelně nudná, jenomže mi bylo líto ji nedočíst, když jsem ztratila se čtením dost času.
A ten konec???

08.09.2021 2 z 5

Já, JůTuber 2 Já, JůTuber 2 Martin Rota

Stejně jako u prvního dílu dávám dvě hvězdičky za příběh. Při čtení rozhovorů jsem s vysloveně nudila.

08.07.2021 2 z 5