Ana72154 Online Ana72154 komentáře u knih

Modrá pole Modrá pole Claire Keegan

Já celkově nemůžu přijít povídkám na kloub, u těchto jsem byla ztracená úplně. Vůbec jsem nerozuměla o co v těch povídkách šlo.

26.09.2019 1 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Škoda že z pohledu Maxona nebyla napsaná kniha (knihy)

26.09.2019 5 z 5

Setkání s duchem Setkání s duchem Stacey Kade

Na knihu jsem narazila náhodou v knihovně na polici Právě vráceno a mile mě překvapila. Rozhodně si přečtu i pokračování. Škoda, že není zfilmovaná, protože by mě zajímalo, jak by se s tím filmaři poprali, hlavně s Alonou. Ale na druhé straně je to lepší, mohlo by to dopadnout špatně...

29.08.2019 5 z 5

Nevinné Nevinné Sara Shepard

No začíná to vypadat zajímavě a to je to teprve druhý díl. Tobyho tajemství mi vrtalo hlavou a něco málo jsem tušila, že by to mohlo být...

06.07.2019 5 z 5

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Poprvé jsem knihu začala číst před 6 lety, jenomže mně moc nezaujala, a tak jsem se na to vrhla znovu.
Můžu říct, že jsem zvědavá, jak to bude pokračovat dále. Zatím jsem neviděla seriál.
Tušila jsem, že dům ve kterém Alison bydlela s rodičema, bude nějak souviset s jejím zmizením.
U Spencer se mi nelíbí, že jí její rodiče neposlouchají a věří jen v její starší sestru.
Emily má taky úděsné rodiče, zvlášť když se musí řídit a dělat jenom to řeknou oni, zvlášť to s Mayou.
Hanně to zatím vychází bez úhony, ovšem čekám, že to přežene a dopadne to špatně.
Aria se mi moc nezdá její zamilovanost a flirt s učitelem angličtiny.

30.06.2019 4 z 5

Harry Trottel a ta jemná tenata Harry Trottel a ta jemná tenata Peter M. Jolin (p)

Zdá se mi, že oproti prvnímu dílu začínají ostrá mluva přitvrzovat. Že by mě kniha bavilo se říci nedá, ale nutí mě to číst dál, abych zjistila jak to dopadne.

28.06.2019 3 z 5

Škola pro ženy Škola pro ženy Molière (p)

Možná že jsem moc náročná, ale mě se osobně více líbil Lakomec. Škola pro ženy byla až moc jednoduchá na čtení a příliš unáhlený konec.

09.06.2019 2 z 5

Pokoj Pokoj Emma Donoghue

Já osobně nerada vyhledávám knihy, které vypráví smutné osudy, kdy je někdo unesený, protože se po přečtení z toho nějakou dobu vzpamatovávám a mám problém se vrhnout na další knihu.
Měla jsem možnost vidět i film. Už si přesně nevzpomínám, jestli je shodný s předlohou.

23.05.2019 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Co k tomu napsat? Úžasná kniha. Už se těším až si přečtu pokračování

23.05.2019 5 z 5

Agatha Raisinová a výletníci z Dembley Agatha Raisinová a výletníci z Dembley M. C. Beaton (p)

Opětovně kniha nezklamala. Jsem zvědavá, jak se budou situace vyvíjet dál.

08.05.2019 5 z 5

William, Kate a malý George William, Kate a malý George Christopher Peter Andersen

I když jsem už přečetla několik knih, týkající se královské rodiny, tuto knihu mě velmi bavilo číst. Objevila jsem nové poznatky a informace, které jsem doposud nikde nečetla, i když je tento příběh velmi známý, téměř všem lidem.

08.04.2019 5 z 5

Jelikož jsem fanoušek HP, nedalo mi to, abych si nepřečetla tuto knihu. I když jsem se při čtení nesmála, a chvílemi mě to moc nebavilo, nutí mě to k přečtení dalšího dílu.

15.02.2019 3 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Harry je v tomhle díle strašně nesnesitelný, stejně tak Sirius. Ale stejně super

09.02.2019 5 z 5

Normální porucha Normální porucha Iva Macků

Je to už delší dobu, co jsem knihu četla, ale pamatuji si, že mi dělalo velký problém pokračovat ve čtení a 150 stránek jsem četla více jak 3 týdny po fázích a mezitím četla jiné knihy.

09.02.2019 2 z 5

Agatha Raisinová a vražedná setba Agatha Raisinová a vražedná setba M. C. Beaton (p)

Určitě si přečtu další knihy s Agathou

02.02.2019 4 z 5

Kate: Budoucí královna Kate: Budoucí královna Katie Nicholl

Kniha se mi líbila. Některé informace jsem věděla a některé nové informace mě překvapili.

16.01.2019 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Thrillery nejsou můj šálek čaje. Film jsem zatím neviděla, takže ho s knihou nemohu srovnat.
Poslední dobou mám u některých knih problém se začíst. Tady mi to trvalo do poloviny.

06.01.2019 3 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

"Byl pozdní večer - první máj -
večerní máj - byl lásky čas.
Hrdliččin zval ku lásce hlas,
kde borový zaváněl háj.''

To jsou jediné verše, které si pamatuji. Báseň jsem si vybrala k maturitě, ale nechtěla jsem o ni poté mluvit, protože by bylo těžké o ni mluvit a rozebírat ji podle maturitních požadavků u ústních.

05.01.2019 3 z 5

Doktor od Jezera hrochů Doktor od Jezera hrochů Miloslav Švandrlík

Pěkná oddechová kniha. Více se mi ale líbilo filmové zpracování.

22.11.2018 4 z 5

Noc na Karlštejně Noc na Karlštejně Jaroslav Vrchlický (p)

Nevím proč, ale více se mi líbí film z roku 1973. Bude to asi tím, že film znám nazpaměť.

18.10.2018 3 z 5