Andrea81 Andrea81 komentáře u knih

Zapomenutá vražda Zapomenutá vražda Agatha Christie

Stará dobrá Agatha. Netřeba jiného komentáře.

25.11.2019 4 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Mě to prostě baví...

14.09.2019 4 z 5

Roky v kruhu Roky v kruhu Jarmila Glazarová

Nejdříve jsem se vůbec nemohla začíst. Přišlo mi hrozně zdlouhavé popisování všech věcí okolo. Postupem času jsem tomu přišla na chuť. V mnoha ohledech inspirativní knížka, hlavně pro ty, kteří se stále za něčím honí. Ukazuje, jak lze si krásně užít úplně obyčejný život, být vděčný za každou maličkost, uvědomit si, že jsou lidé v mnohem horší situaci a snažit se pomoct. Dýchl na mě klid, spokojenost, vděk za opětovanou lásku. Děkuji paní autorce.

14.07.2019 4 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Čtivé, dějově dobré, napínavé. Harry mě baví.

24.01.2019 4 z 5

Útěk do pekel Útěk do pekel František Niedl

Strhující děj, akce následuje akci. Nemohla jsem se odtrhnout. Pavel je opravdu velice "nadaný", vše mu jde snadno a rychle, i to dostávat se permanentně do ohrožení života. Dávám všech pět a těším se na pokračování, jak to vše dopadne.

11.08.2018 5 z 5

Černý opat Černý opat Edgar Wallace

Poutavý děj, co má spád, žádná zbytečná "omáčka" okolo. Pěkně popsané prostředí i charaktery. Prostě vše, co podle mě, má dobrá knížka mít, tahle má a proto dávám pět zasloužených hvězdiček.

03.01.2017 5 z 5

Zločin na Bezdězu Zločin na Bezdězu Vlastimil Vondruška

Já si u knih pana Vondrušky vždycky hezky odpočinu, nikdy mě žádná nijak nezklamala, prostě vím, co od autora můžu očekávat a za to jsem ráda.

27.10.2016 4 z 5

Smrt na Nilu Smrt na Nilu Agatha Christie

Úplně jsem se přenesla do atmosféry té doby a zápletka se mi také líbila, prostě Poirot je úžasný.

15.07.2016 4 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Příjemná oddechovka.

03.09.2022 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Hodně, opravdu hodně, mi to připomínalo To od Kinga. A líbilo se mi to.

20.03.2022 4 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Opět jízda, Sběratel se mi líbil o trochu více.

25.04.2021 4 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

To byla jízda, super.

11.04.2021 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Povedená zápletka, jako vždy ;-)

28.01.2021 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Pořád mě to nepřestává bavit a to byla už desátá v sérii ;-)

16.01.2021 5 z 5

Cesta na sever Cesta na sever Karel Čapek

Krásné barvité popisy, tak jak jsme u pana Čapka zvyklí. Takový můj sen navštívit tyto končiny. Pane Čapku, děkuji, za krásný zážitek.

01.08.2019 4 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Starý, dobrý Harry. Jen tak dál.

09.02.2019 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Taková oddechovka. Ale vymyslet takové spletité propojení všech postav muselo dát práci ;-)

14.10.2018 3 z 5

Hráč Hráč František Niedl

Druhý díl pokračuje stejně bravurně jako první. Bavilo mě prožívat všechny životní peripetie spolu s Pavlem. Pan Niedl je opravdu spisovatel s velkým S. Už se těším na jeho další knihy.

20.08.2018 5 z 5