Andynka Andynka komentáře u knih

Kočky útočí Kočky útočí Sarah Andersen

Super relax pri čtení. ????

22.01.2019 4 z 5

Ubulená hromádka štěstí Ubulená hromádka štěstí Sarah Andersen

I u druhého dílu jsem se bavila. V tomhle jsem se opravdu našla. A myslím, že se v něm najde každý. :-D

20.01.2019 4 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Moc hezké dozvědět se o postavách více informací. I když některé příběhy mě moc nebavily, tak to bylo příjemné čtení. A byla jsem ráda, že alespoň tady byl kousíček o tom, jak to vypadalo, když se Amerika stala královnou.

20.01.2019 4 z 5

Černá magie Černá magie Lisa Jane Smith

Každá další kniha z této série je pro mě utrpením. :-/ Ty jejich spřízněné duše, které jsou vždycky nějakou záhadou s člověkem, mě už vážně nebaví. Naprosto si neumim představit o čem bude zbývajících 5 knížek. Tohle se spisovatelce nepovedlo.

20.01.2019 2 z 5

Dospělost je mýtus Dospělost je mýtus Sarah Andersen

Vystupující komiks. Taky jsem se v něm párkrát našla a zasmála se. Super jednohubka na odpočinek. ????

17.01.2019 4 z 5

Prokleté sestry Prokleté sestry Lisa Jane Smith

Tak tady jsem trpěla. Naprosto naivní kniha, kde se z toho největšího padoucha stane ten nejzamilovanější klaďas. Děs ! Postrádalo to tajemno Temné říše, na to kolik má říše pravidel. Se tím nikdo netrápí, jen je evidují... vyslepičí, co se dá a rozhodnutí jim trvá asi 3 minuty. Ne, ne, ne.... tohle pro mě prostě není.... a ta jména Poštolka, Jeřabina... Vážně ?! Já vím, že v knize vysvětlili proč... ale nevím, nebylo lepší je nechat v jiném jazyce ?! No, chválu na to asi nevymyslím.

14.01.2019 2 z 5

Tajemství upírů Tajemství upírů Lisa Jane Smith

Těžko se hodnotí prvni díl. Vše zde bylo hrozně rychlé, že jsem si nestihla uvědomit ani ,že je konec. Ale zase ma to myslím 7 dílu, tak možná díky za to. Doufám, že se vše rozjede v dalších dílech a budu mít možnost vice poznat Říši temnot.

12.01.2019 3 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Nemám moc ráda knihy od českých autorů. Ale tahle kniha byla skvělá! Bavila mě už od začátku, libilo se mi jak hlavní postava Eliška byla sarkastická ve svých myšlenkách. Jak se prala se svým životem, než našla alespoň kus sebe samý. Příběh byl zábavný, místy depresivní, ale hlavně milý a docela i reálný, což se mi moc líbilo. Nejvíc jsem asi byla nadšená, že se příběh odehrává na Moravě a ty lidi, tak ořáchle mluví ( myslím to v dobrém). ????

12.01.2019 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Za mě asi nejslabší a naprosto přeslazený. Pořád mi chybí America a princ Maxon... jejich dcera je nedokáže nahradit. Za mě je to průměrná slaďárna. :-)

09.01.2019 3 z 5

Na stříbrné cestě Na stříbrné cestě Alice Moss

Mě se druhý díl libil o fous víc, jak první. Již od začátku se něco děje. Kromě Faye, která mě teda dokáže pěkně naštvat jsem si i celkem oblíbila postavy. Na to, že je to příběh na 170 stránkách, se tam pořád něco děje. A to se mi líbí, škoda jen, že nejdou další díly. Na které nás spisovatelka láká na konci knihy úryvkem.

08.01.2019 4 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Knihy by se neměla tak veřejně vychvalovat. Pak jsem vždycky zklamaná, že to nebyla ještě větší pecka. Každopádně Šelma je super. Skvěle propracovaná logika vraha a je fajn vidět, jak se postupně prokousáváme dějem a odhalujeme ho. Nejvíc se mi asi líbil začátek, který začíná docela vtipně ( nemyslím úvod do příběhu, protože ten mi přišel naprosto zbytečný )... Ale více by se mi příběh líbil, kdyby se tomu věnoval někdo od policie, místní šerif... nějaký detektiv, i kdyby ve výslužbě. Protože mi prostě nedává logiku, aby vraha hledal učitel studentky, kterou neviděl tolik let. A vlastně si ani nebyli blízký... Naopak bych pochopila, kdyby s jeho schopnostmi, napomáhal právě někomu zkušenějšímu s vraždou. Ale jinak moc zajímavé počtení.

07.01.2019 4 z 5

Smrtící polibek Smrtící polibek Alice Moss

Příběh ze začátku hodně připomíná Stmívání. Ale nakonec se příběh víc rozvine a získá na originalite. I když pár věcí mi přijde nelogické, kniha se nakonec čte úplně sama. A dokonce jsem se nemohla ani odtrhnout... a to Vám je samozřejmě jasný, jak to dopadne. I když se spisovatelka snaží o wow efekt na konci. :-) Co mi ale vadilo na knize, tak jsou prekliky v textu. Nebo špatně napsaná slova... A taky přezdívky . Ale zase nesmím zapomínat, že je to četba pro mládež. A tak už se s chutí vrhám na další díl. :-)

05.01.2019 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Z knihy mám velmi rozpolcené pocity. Zápletka byla skvěle propracovaná... ne, že ne...Ale nějaké záhady, měly docela lehké řešení.... A u hodně věcí jsem se divila až do konce, proč to vlastně pořád ještě řeší... Ale na konci, se vše vysvětlilo. Líbilo se mi, jak se příběh vypráví v přítomnosti a minulosti. Trochu mi dělalo problém spojit si přezdívky se jmény , a tak jsem se pořád musela vracet a hledat ke jménům přezdívky. Ale jinak to bylo fajn, kdykoli jsem se začínala nudil, přišla nějaká akce ! A každá postava, byla v příběhu důležitá, což se nestává v knihách často, takže za mě asi dobrý. :)

02.01.2019 3 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Jsem vážně zklamaná, že v knize se přeskočilo celé období, kdy se America vypracovavala jako královna. A najednou sledujeme příběh z pohledu její dcery. Byl to opravdu šok a docela zklamání. Ale každopádně bylo zase zajímavé číst o selekci z pohledu princezny. Příběh se čte lehce. Jen to jméno princezny, které neumím vyslovit a ani napsat , je hrozné a postava je lehce nesympatická. Ale to je jen o zvyku, když se začtěte... získáte jiný pohled. :-)

28.12.2018 4 z 5

Horečka Dananů Horečka Dananů Karen Marie Moning

To bylo teda zdlouhavé..... celý díl se tam pomalu nic nedělo, nic nového jste se nedozvěděli, jen se to stále víc zamotávalo. Nikdo nic nechce prozradit. A pak to skončí takhle ? Škoda, že další díly u nás nejsou vydaný... ale i když jsem se tak úplně nebavila. Chtěla bych vědět, jak to dopadne....

27.12.2018 3 z 5

Vánoční polibek v Notting Hillu Vánoční polibek v Notting Hillu Mandy Baggot

Krásný příběh. Konečně příběh, který se netýká jen dvou zamilovaných , ale má spoustu dalších dějových linek, které celý příběh doplňují. Sympatické postavy... jen by mě zajímalo kolik je Chasovi. ???? Každopádně, kniha moc mile překvapila a rozhodně stojí za přečtení a jsem ráda, že kniha má 408 stran a vše je tak krásně rozvinuté a naivní a všichni jsou překvapivě skoro téměř dokonalý. Ale to k těm vánočním příběhům patří. :-)

23.12.2018 4 z 5

Doktore, šťastný a veselý! Doktore, šťastný a veselý! Patrick Taylor

Z téhle knihy jsem byla na rozpacích, možná je to tím, že jsem nečetla předešlé díly, ale nemyslím si. Kdybych je četla, tak si myslím, že se k tomuhle ani nedostanu. Není to styl psaní pro mě a doba, ve které se příběh odehrává mi taky nesedl.
Vadilo mi v té knize, že jenom doktoři mluvili civilizovanějším jazykem a ostatní , když to blbě napíši, jako burani. Kdybych to jejich nářečí měla přirovnat, trochu mi to připomněla Hagrida z Harryho Pottera a vcelku mě to štvalo, když takhle mluvil téměř každý. Trochu mi tam nesedlo i to, jak se lidi mají tak moc rádi, nikdo se téměř na nikoho za nic nezlobí a všichni jsou vlastně hrozně hodný. Neříkám, kdyby takový svět byl, byl by opravdu dokonalý. Ale bohužel takový není a tady už byl protlačovaný až moc. Ale jinak to nakonec byl milý příběh, který v ten vánoční čas potěšil. S jistotou mohu říct, že se ke knize už nevrátím. Každopádně si myslím, že příběh ani nezapomenu. :)

16.12.2018 3 z 5

Polibek v Paříži Polibek v Paříži Catherine Rider

Klasický příběh, u kterého už od začátku víte, jak bude pokračovat. Dobrodružná slaďárna. :-) Za mě to ale Vánoční nebylo téměř vůbec. A spisovatelce se nepodařilo na mě ani přenést atmosféru Francie. Slabá kniha.

07.12.2018 2 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Krásný ... Jojo Moyesová má neuvěřitelný talent. Vždy napíše příběh tak, že Vás zasáhne.
Ze začátku knihy,jsem si říkala, že je třetí díl zbytečný. Podle mě se mělo skončit už tím prvním. Ale po dočtení jsem ráda, že byl napsán. Celý ten příběh se krásně uzavřel a mě zase buší srdce z toho skvělého konce, kdy jsme měla chuť přeskakovat, jen abych zjistila, jak dopadne Luisa Clarková. Jsem ráda, že jsem se s ní mohla takhle hezky rozloučit. :-)

05.12.2018 5 z 5

Posmrtný život Holly Chaseové Posmrtný život Holly Chaseové Cynthia Hand

Kniha mě mile poznala. Ne jen, že má krásnou obálku, ale skrývá v sobě i příběh modernizované Vánoční koledy. I když ten nápad mě ze začátku vyděsil, nakonec z toho byl krásný, vánoční příběh. :-)

03.12.2018 4 z 5