any333 any333 komentáře u knih

Skřítkové pod Kašperkem Skřítkové pod Kašperkem Jaroslava Voráčková

Zajímavé, z některých pověstí mě mrazilo. Nejvíce ze Svátku.

09.04.2016 5 z 5

Lady a Tramp II: Scamp na útěku Lady a Tramp II: Scamp na útěku Walt Disney

Roztomilé pokračování psího příběhu.

09.04.2016 5 z 5

Ať žijí rytíři! Ať žijí rytíři! Ivona Březinová

Podle seriálu, plné hlášek, nejvíce mě dostalo, jak v první kapitole hlavní zbrojnoš nabádá jiného zbrojnoše, aby děti hlídal, ať prý nezboří aspoň to vězení.

Lotta z Rošťácké uličky Lotta z Rošťácké uličky Astrid Lindgren

Lottiny výroky jsou úžasné. Všechno ví nejlíp, všechno zvládne...netrpí nízkým sebevědomím.

Skrytý nepřítel Skrytý nepřítel Erin Hunter

Připadalo mi, že je autorka na konci příběhu na Štístka hrozně zlá, ale jen do té doby, než jsem zjistila, že bude další díl.

08.04.2016 5 z 5

Šmoulové - Filmový příběh 2 - Únos Šmoulinky Šmoulové - Filmový příběh 2 - Únos Šmoulinky Pierre Culliford

Vtipné, něco se s filmem neshodovalo.

Barbie a její dobrodružství Barbie a její dobrodružství Walt Disney

Hezké fotografie.

Když zavyje pes ze záhrobí Když zavyje pes ze záhrobí Thomas Brezina

Tento příběh mě z této série nadchnul nejvíce. Možná to bylo tím, že jsem jej četla jako první a ještě nebyla zvyklá na detektivní zápletku.

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Půjčila mi ji kamarádka a nelitovala jsem. Na tahle dospělé pojetí pohádek jsem ještě nenarazila. Konec byl taky neočekávanou ranou. Říkala jsem si, že Sofie rozpoutá válku, a on ji rozpoutával někdo jiný....V tomhle příběhu se začínáte ztrácet vtom co je dobré a co zlé.

08.04.2016 5 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Když jsem poprvé knihu otevřela, říkala jsem si, kde je ta skříň, než mi došlo, že toto je vlastně takový prolog. Příběh je humorný, místy dobrodružný a vypráví, jak se náš svět poprvé střetl s zemí zvanou Narnie(tím posledním knihu cituji).

08.04.2016