ArwenAragorn ArwenAragorn komentáře u knih

Její život v očích panenky Její život v očích panenky Ingrid Desjours

Dokonalý popis psychopata. Ale hnusné, nechutné, depresivní.

24.10.2018 1 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Četla jsem všechny knihy, které u nás od pana Bryndzy vyšly, všechny se mi líbily, ale tato nejvíc. Těším se na další a Temné hlubiny ráda doporučím.

22.10.2018 5 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Čtivá detektivka, napínavá hned od začátku, se zajímavým motivem vražd. Přečetla jsem ji za jeden den, ke konci už se nedala odložit, musela jsem se konečně dozvědět KDO. Já ji určitě doporučuji.

21.10.2018 5 z 5

Sůl do rány Sůl do rány Becky Masterman

Kniha se nedá srovnávat s Běsni a zuř, která byla podle mě dokonalá (autorčina prvotina). Nějak se mi nedařilo nechat se zatáhnout do děje, konec mi pak připadal zbytečně natahovaný a málo napínavý, také pasáže s otcem v nemocnici mi připadaly zbytečné.

19.10.2018 4 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Na prvotinu vážně výborné, chytré, čtivé, napínavé.Luca Callanacha jsem si oblíbila, jenom by to možná nemusel být zrovna takový hezounek (bývalý model!).Ale knize to pochopitelně nijak neubírá na atraktivnosti.

15.10.2018 5 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

Co ví vdova? Já můžu jen říct, že přečíst si tuto knížku stálo za to. Bylo to dost děsivé. Prostě správný psychologický thriller, který určitě doporučuji.

14.10.2018 5 z 5

Černé lekníny Černé lekníny Michel Bussi

Vyprávění o třech ženách pojal autor skutečně netradičně. Ze závěru jsem rozpačitá, musela jsem si ho přečíst ještě jednou, nějak jsem nechápala. Ale kniha je krásně napsaná, tak, jak to autor umí, velice čtivá, s originální zápletkou, spolčuje se tady láska s vášní a s vraždami a navíc jsem se dozvěděla spoustu nového o impresionistech.
Nechte se i vy unášet dokonale promyšleným příběhem.

12.10.2018 5 z 5

Zmizelý Zmizelý C. L. Taylor

Velmi dobrý psychologický thriller psaný z pohledu matky zmizelého syna.

11.10.2018 5 z 5

Smrt má oči mojí dcery Smrt má oči mojí dcery Jessica Treadway

Výborně napsaný psychologický příběh, hodně smutný a emotivní, hluboce mě zasáhl. Autorka dokázala skvěle vykreslit jednotlivé postavy. Myslím, že na knihu budu vzpomínat ještě dlouho po přečtení.

09.10.2018 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Psychologické thrillery jako tento mám ráda. V půlce knihy jsem byla trochu zmatená, než jsem se zase našla. Přestože téma bylo dost podobné některým knihám, které jsem četla (nebudu je uvádět, abych něco neprozradila), nevadilo mi to a knihu určitě doporučuji.

08.10.2018 5 z 5

Náhradní řešení Náhradní řešení Val McDermid

Pro mě byla detektivka o něco méně napínavá, než některé jiné knihy od autorky, ale Tonyho a Carol s jejím vyšetřovacím týmem mám moc ráda, proto nechávám plný počet *.

06.10.2018 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Výborný napínavý thriller, od knížky se nedá odtrhnout. Detektiv Frost se mi zamlouvá a už se těším na další setkání s ním. Jako bonus jsem se dozvěděla spoustu zajímavých věcí o fóbiích. Moc hezky je vyvedená obálka.

06.10.2018 5 z 5

Bouře Bouře Lincoln Child

Je to moje první kniha od autorů a jsem nadšená. Nečekala jsem, že se mi bude tak líbit. Kamarádka mně říkala, že musím příběh brát s rezervou, něco jako Indiana Jonese. A takové to taky bylo. Jdu na další díl.

02.10.2018 5 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Skvělý psychologický příběh, velice emotivní, čtivý a napínavý až do úplného konce, kdy už si myslíte, že víte všechno. Já jsem si knížku opravdu užila a doporučuji ji.

30.09.2018 5 z 5

Nářek ze tmy Nářek ze tmy Zdenka Hamerová

Dobrá česká detektivka, napínavá, s neočekávaným koncem. Líbila se mi.

28.09.2018 4 z 5

Pohřešovaná manželka Pohřešovaná manželka Sheila O'Flanagan

Na knížku jsem se těšila a také jsem od ní čekala daleko víc. Fandila jsem Imogen, která utekla od svého manžela, ale příběh mě nijak moc nezaujal. Za pěknou obálku přidávám jednu*.

26.09.2018 3 z 5

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

Knížku jsem si vyloženě vychutnala. Má napětí a spoustu zvratů, krásně se četla.

24.09.2018 5 z 5

Mimo hranice Mimo hranice Val McDermid

Byla jsem spokojená. Kniha je čtivá a napínavá. Přestože možná nepatří k nejlepším detektivkám od autorky, zaujala mě a mohu ji doporučit.

23.09.2018 5 z 5

Deník mého stínu Deník mého stínu Claire Kendal

Vynikající psychothriller, napínavý od začátku až do konce. Hodně reálný a děsivý. Je tady přesvědčivě popsáno téma stalkingu. Při čtení mě vyloženě mrazilo a knihu všem fanouškům psychothrillerů doporučuji.

22.09.2018 5 z 5

Ďáblův spár Ďáblův spár Lara Dearman

Detektivka nebyla špatná, atraktivní prostředí ostrova Guernsey i tajemné legendy s ním spojené, zajímavé byly pasáže psané z pohledu vraha. Originální byla i zápletka. Místy mně ale kniha připadala nudnější, proto o jednu * méně.

20.09.2018 4 z 5