Booky84 Booky84 komentáře u knih

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Čtivá a napínavá kniha, překvapivý konec, už teď jsem zvědavá na další díl.

21.11.2020 5 z 5

Nečekaná dobrodružství sester Šergilových Nečekaná dobrodružství sester Šergilových Balli Kaur Jaswal

Sesterské putování po Indii a hledání vzájemného vztahu/přátelství a i sebe samé. Krásná a čtivá kniha.

10.10.2020 5 z 5

Úterní ženy Úterní ženy Monika Peetz

Klidné a pohodové čtení na jedno odpoledne/večer. Děj neurazí a ani zvlášť nenadchne.

09.10.2020 3 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Čtivá kniha, ale na Lisbeth hlavní hrdinka Tuesday nemá, to tedy ani náhodou. Uvidíme, zda bude nějaké pokračování...

08.10.2020 4 z 5

Naprosto úžasná kniha. Autor je prostě skvělý a za to co dělá má můj obrovský obdiv.

07.10.2020 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Skvělá a čtivá kniha, smála jsem se v duchu a někdy i nahlas. Jsem zvědavá na další díly.

20.09.2020 5 z 5

Ženy bez slitování Ženy bez slitování Camilla Läckberg

Kniha se zajímavou zápletkou, ale byla taková stručná a jakoby nedotažená...

13.09.2020 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Autor opět nezklamal. Skvělá, čtivá a napínavá detektivka. Konec pro mne překvapením, na vraha já prostě většinou nepřijdu.

13.09.2020 5 z 5

Polibek v Londýně Polibek v Londýně Catherine Rider

Opět krásná pohodovka, ale předchozí díly jsou přeci jen lepší.

09.09.2020 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Lehce napínavá, ale velmi čtivá kniha s překvapivým závěrem.

07.09.2020 4 z 5

Láska přemůže i smrt Láska přemůže i smrt Meg Cabot

Úžasné zakončení celé série.

06.09.2020 5 z 5

Láska v podsvětí Láska v podsvětí Meg Cabot

Druhý díl byl ještě lepší než první, nemohla jsem se vůbec odtrhnout, skvělé čtení. Jsem ráda, že mi hlavní hrdinka už není protivná.:-) Jsem moc zvědavá na závěrečný díl.

02.09.2020 5 z 5

Kočičiny Kočičiny Jana Oščádalová

Nádherné čtení o kočce Tači a jejím poznávání lidského světa a čertovinách, co tropí.

30.08.2020 5 z 5

Karlík a velký skleněný výtah Karlík a velký skleněný výtah Roald Dahl

První díl se mi líbil více, ale stejně jsem se smála - kniha opravdu nejen pro děti.

28.08.2020 4 z 5

Karlík a továrna na čokoládu Karlík a továrna na čokoládu Roald Dahl

Báječně čtivá kniha, která je nejen pro děti, ale i pro dospělé.

22.08.2020 5 z 5

Vzpoura strašidel Vzpoura strašidel Jiří Holub

Veselá kniha o strašidlech, během chvilky přečtená a je určitě nejen pro děti.

22.08.2020 5 z 5

Kočičí povídání aneb Jak nám kočky dovolily s nimi bydlet Kočičí povídání aneb Jak nám kočky dovolily s nimi bydlet Romana Junková

Celkem čtivá kniha o autorčiných kočkách a životě s nimi. Pohodovka pro milovníky koček. V některých z popsaných příběhů se ocitl snad každý chovatel koček.

22.08.2020 3 z 5

Jen jestli si nevymejšlíš Jen jestli si nevymejšlíš Shel Silverstein

Úžasná knížka - smutná, veselá, pravdivá.

21.08.2020 5 z 5

Dvakrát sedm pohádek Dvakrát sedm pohádek František Hrubín

Krásné rýmovačky s pěknými ilustracemi = vzpomínky na dětství.

21.08.2020 5 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Od začátku čtivá kniha. Postupně jsem podezírala snad všechny a rozuzlení mne hodně překvapilo. Skvělá prvotina, jsem zvědavá na další autorčiny knihy.

16.08.2020 5 z 5