Ceeca Ceeca komentáře u knih

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Kniha mě bavila, do poslední čtvrtky jsem moc nevěděla co se děje :D Konec trochu zdlouhavý a přemrštěný, ale za mě 4hvězdy i za nápad

14.06.2018 4 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Mám ráda tohoto autora, kniha se mi líbila, do poslední chvíle jsem netušila konečnou zápletku. Super. Těším se na další knihy

16.05.2018 4 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Kniha mě bavila, byla čtivá, napínavá, ke konci sice už bylo pár kapitol zbytečných, ale do poslední chvíle jsem nevěděla kdo je vrah.

19.03.2018 4 z 5

Konkláve Konkláve Robert Harris

Kdybych mohla dala bych této knize -5... jak jsem se těšila, tak mě zklamala, nezáživné, opakující... prostě nuda, ale dočetla jsem ji. Čeho lituji, tak že jsem ty peníze neinvestovala do jiné knihy.

27.01.2018

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

kniha čtivá, napínavá, ale znám i lepší detektivky. Ale nelituji, že jsem si ji koupila, budu ji ráda mít ve své knihovně.

23.01.2018 4 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Jako všechny knihy od autorky... prostě čteno jedním dechem, překvapivý závěr. Prostě 5z5

18.01.2018 5 z 5

Sedmé dítě Sedmé dítě Erik Valeur

Strašně mě tato kniha zklamala, těšila jsem se na ni jak malá holka na lízátko a do 500strany jsem se vyloženě nutila číst... pak posledních 300str už bylo lepších, ale jako za mě velké zklamání. Dočetla jsem ji jen proto, že knihy dočítám a už jsem si ji koupila

15.01.2018

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Kniha pro mne byla velkým zklamáním. Očekávala jsem, že se budu více bát, měla krásné recenze, ale mě zklamala.

30.12.2017

Špecialistka Špecialistka Stephenie Meyer

Mno měla jsem velké očekávání. Čekala jsem něco, alespoň trochu podobné Hostiteli a jejím ostatním knihám. Musím říct, že kniha je čtivá, trošku předvídatelná, konec ale zdlouhavý. Kniha mě bavila, ale znovu bych si ji již nepřečetla.

30.12.2017

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

zajímavé, čtivé... konec, kde se dívky najdou mě překvapilo... přečetla jsem jedním dechem

10.11.2017

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

čtivé, podobné ostatním erotickým knihám.

25.10.2017

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

čtivé, napínavé, přečteno jedním dechem

06.10.2017

Sedm mínus jedna Sedm mínus jedna Arne Dahl (p)

zpočátku jsem se tak nějak nemohla začít, asi měsíc jsem ji odkládala rozečtenou do 60str, předevčírem jsem se odhodlala dát ji ještě jednu šanci... musím říct, že bavila nakonec a závěr překvapil

03.10.2017

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

kniha napínavá, zajímavá, konec překvapil, znám, ale i lepší detektivky

15.05.2017

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

knížka se mi líbila, čtivá, napínavá.... fantasy... za mě 5hvězd

15.05.2017 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

přečetla jsem za dva dny, hezká fantasy, byla tam akce, romantika.... pěkné, potěšila mě kniha, už se chystám na druhý díl, snad bude taky tak dobrý

30.04.2017

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

po předchozí trilogii velké zklamání, nadšeně koupeno, s velkým zklamáním založeno do knihovny...

08.04.2017

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

čtivé, docela mě to chytlo, chtěla jsem vědět jak to dopadne, přečetla jsem jedním dechem...

08.04.2017

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

kniha mě nechytla, donutila jsem se ji dočíst, pravda, že tam byl nečekaný zvrat, celá kniha se mi četla velmi špatně, nemohla jsem se začíst. Na to jaké měla recenze opět zklamání

21.10.2016

Playground Playground Lars Kepler

kniha byla velkým zklamáním, dokonce lituji, že jsem si nekoupila radši jinou! Jak jsem se na ni těšila, tak jsem ji ani v půlce chtěla odložit, nakonec jsem ji silou vůle dočetla! Ale opravdu se mi nelíbila, nápad dobrý, ale čekala jsem něco víc po jeho jiných knihách.

17.09.2016 odpad!