Ceeca Ceeca komentáře u knih

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Po dlouhé době, kdy mě kniha bavila a nadchla. Maximální spokojenost. Dobré téma, akurát ten konec :O myslela jsem, že se přijde co té malé je :D nevadí. Oprvdu mě kniha bavila.

14.03.2019 5 z 5

Darker Darker E. L. James (p)

Mno... co říct, autorka by si měla najít nové hrdiny. Knihu jsem si koupila, pouze abych měla celou sérii. :) A lituji. Není to ono, vždy jsem vzpomínala jak to bylo napsáno v předešlých lepších dílech. Za mě zklamání, překousala jsem ji za měsíc a to jen s donucením.

12.03.2019

Sídlo smutku Sídlo smutku Gail Godwin

Musím konstatovat, že je to hezká delší povídka. Čekala jsem něco paranormálního, ovšem přišo zklamání, nic takového se nekonalo. Přesto je kniha čtivá a asi mi naní nic tak moc nevadilo.

15.01.2019

Nesmrtelní z Meluhy Nesmrtelní z Meluhy Amish Tripathi

Této knihy jsem se hodně bála, podle zdejších recenzí, ale nakonec jsem byla mile překvapena. Mě se kniha líbila, občas mi trvalo než jsem se zorientovala ve jménech, ale jinak se to četlo fajn a námět byl zajímavý. Tedy aspoň pro mě. Dlouho jsem nečetla fantasy.

09.01.2019 4 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Na knihum jsem se strašně těšila, ta upoutávka na knihu.... třepala jsem se jak ratlík. Kniha bavila, občas jsem se měla problém zorientovat ve jménech. Ale nápad zajímavý. pro mě tedy knihy vůbec né morbidní, jak znělo v upoutávkách na knihu. Nicméně dobrá detektivka, Ulrik mě překvapil.

29.10.2018 4 z 5

Věř mi Věř mi Kylie Scott

Kniha mě bavila, docela fajn zápletka, ikdyž trošku přitažená za vlasy. Od autorky předchozích knih bych to nečekala. Občas mě rozčilovala hlavní ženská (dívčí) postava, většinou nemám problém si nějak vymyslet v hlavě, jak vypadá postava, ale u této dívčiny jsem problém měla. Konec byl podle mě trošku přestřelený, urychlený. Kniha byla ale čtivá, neurazí ani nenadchne na 100%.

16.10.2018 3 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Přišlo mi to poněkud trapné, mám ráda erotické knihy, ale toto mi přišlo, jak kdyby to psala nějaká puberťačka až na erotické scény tedy. Za mě horší průměr. Četla jsem lepší , nápaditější

09.10.2018

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Knížka super, čtivá, nadchla mě, bavila, četla se sama, akurát ten závěr, spisovatelka zřejmě spěchala, zklamal mě konec, měla jsem v hlavě úplně jiné scénaře, jak to skončí :D ale i tak bavila

03.10.2018

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Kiha mě překvapila, dlouho jsem nečetla knihu z takovou tématikou, celkem mě bavila, ovšem strašně mě vadilo přeskakování z místa na místo a mnoho příjmení a jmen, vždy mi trvalo než jsem se zorientoval , kde to zase jsme. Ale bavila nemůžu říct, že ne

02.10.2018 3 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Kniha se mi líbila, ale četla jsem už lepší detektivky proto tak málo hvězd.

14.09.2018 3 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Kniha se mi líbila, něco bylo přitažené za vlasy a konec uspěchaný, ale za mě dobrá detektivka.

31.08.2018 4 z 5

Milostná aféra Milostná aféra S. J. Hooks

Mám ráda i erotické romány. Kniha mě zklamala, těšila jsem se na ni. Měla celkem fajn recenze, ale já si to nemyslím. Kniha mi přišla uhozená, neměla pořádný děj ani konec. Šlo jen o to, jak si zaš...., jak se spisovatelka vyjadřuje a o nic zajímavějšího. Čekala jsem větší zápletku, nějakou romantiku. Nejvíc mi přišel uhozený konec knihy.

28.08.2018

Proč máma pije Proč máma pije Gill Sims

Kniha mě pobavila, vtipná, čtivá.

25.08.2018

HEX HEX Thomas Olde Heuvelt

Zpočátku jsem se prokousávala a louskala kdo je kdo, co kde kdy jak a proč, druhá půlka knihy mě bavila. Bezvadný námět.

25.08.2018

Exorcismus mé nejlepší kamarádky Exorcismus mé nejlepší kamarádky Grady Hendrix

Kniha mě mile překvapila, četla jsem ji jedním dechem. Nejdřív jsem si říkala, že to bude hloupost a zase vyhozené peníze, ale postupně mě děj knížky dostal a zatahoval a chtěla jsem vědět co se s G.teda stalo... jestli opravdu posednutí. Za mě dobrá kniha čtivá, nápaditá, bavila mě.

02.08.2018 4 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Spisovatelka nezklamala, kniha čtivá, bavila. Akurát mě překvapilo, že se vrátila k Alex. Jinak žádné výtky a spokojenost.

30.07.2018 4 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Hezky napsané, překvapivé, čekala jsem větší slaďárnu , ale byl to dobrý příběh, který mě bavil.

13.07.2018

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Kniha se četla sama, ikdyž už mi přijde že tyto knihy mají pořád stejný konec bez nějakého překvapení pro čtenáře. Ale kniha byl čtivá, prostě fajn oddechovka

13.07.2018

Dítě ohně Dítě ohně S.K. Tremayne (p)

Kniha mě zaujala, vůbec mi až do poslední chvíle nenapadlo o co se jedná, za mě +. Nápadité, překvapivý konec.

01.07.2018 4 z 5

Mariana Mariana Susanna Kearsley

Mám ráda tento typ knih, kde se prolíná minulost s přítomností, kniha se mi líbila. Byla jsem max.spokojená, oddechová četba. Těším se na další knihy

20.06.2018 5 z 5