DominaCZ DominaCZ komentáře u knih

Na velikosti nezáleží Na velikosti nezáleží Meg Cabot

SPOILERY
Panejo, ta ale měla štěstíčko-jeden sexoš ji nechá, aby ji záhy nabodl jinej sexoš svalnatej, nice...vida, i tlustý holky můžou mít štěstí a hezký chlapy!
Jak puboška na základce. Že pro ženy? Ne, max y/a¨

Autorka jako by se v textu zapomínala-napřed H. tvrdí, že nesmí dát najevo, že chrápe se svým "učitelem" matiky a nesmí se ani podělit o půlku grepu na snídani, a pak jí ta menza Španělka řekne, že je viděla, jak se krměj vzájemně na tý snídani v menze přede všema šlehačkou??!

05.01.2021 1 z 5

Jejich příběh Jejich příběh Jitka Prokšová

Za srdce mě tu nic nechytalo.
Ztráta matky jasněže bolí, že se otec záhy sčuchne s jinou blbkou, která se hned cpe domů taky, ale povídání o jedenáctce mě nezajímalo a příběh sester, který je jen o roztažených nohách a jednom blbovi, který je ve středu všeho dění..?
Příliš všední a běžné. Jaksi na tom nebylo nic extra, nic co by mělo zaujmout. Ona za ním opravdu slídila jak slepice a bylo to takový...kvočnoidní.

Nezasluhovalo to sepsat to jako příběh z pohledu tý jakože pisatelky. To jsem nějak nepobrala, proč by zrovna o dvou slepicích, který odrandily stejnýho chlapa, kterej nestál ani o jednu, měla psát.

30.12.2020 1 z 5

To nejlepší, co máme To nejlepší, co máme Griet Op de Beeck

Nereálné. Takto muži neuvažují.

23.09.2020 1 z 5

Krabice živých Krabice živých Norbert Frýd

Nelíbilo se mi pojmenování: OSVĚČIM, DACHOV, používání označení "blokouš" a co je HOUŠŤKA taky nevim. (no vím ale jako...žejo).
Nelíbila, nedojímala, spíš vytáčela a ta Osvěčim to celý zazdila.

13.09.2020 1 z 5

Pohřbená tajemství Pohřbená tajemství Joseph Finder

SPOILERY.
Téma už ohrané: unesenej bohatej nezvladatelnej parchant, ruský šlapky, boháči kteří ve finále nic nemaj, další bohatí parchanti z druhý strany, vláda a to vše vyřeší jedním vrzem náš týpek pár slovy a výhružečkami. Ruský boháč se poddá, jasněže, a unesenou vrátí, dyť jo.
A ta? Místo aby mu vděčností líbala ruce i nohy (chtěla jsem to říct jinak), když ji navštíví na zápase, řekne mu TEĎ SE TO NEHODÍ, MĚJ SE. No ta by dostala kopanec, že by se nezastavila, to mi věřte.

Dalším mínusem příliš mnoho stran a to, že se vše prozradí už v půlce. Překombinovaná rádoby ekšn světovost.

A slovo ŠLAMASTIKA to celé dovršilo.

21.08.2020 1 z 5

V náruči kanibala V náruči kanibala Barbora Walterová Benešová

Jde vidět, že to nepsal profík, paní by se měla dále věnovat tomu být vedoucí městskýho úřadu a ne psat tyhle blafy.

Jde byť jen o takové "detaily" typu STŘEŠNÍ OFIS (=office,kancl) atd.

No nepromyšlený, unikalo jí věčně něco a neustále mě štvala se svým PAVLÍ!

18.08.2020 odpad!

Clayův most Clayův most Markus Zusak

Jakési fantasmagorické...

27.07.2020 1 z 5

Zvuky probouzení Zvuky probouzení Petr Třešňák

Děsivá kniha, jíž by neměl číst nikdo, kdo se chystá mít dítě.
Ano, jak psal otec, glorifikuje si činy, jakými je třeba kradení dudlů batolatům, kradení zmrzlin jiným děckám apod., a to hodně.
To, že tohle dělá, sice nikdo nezmění, ale ne, neznamená to, že je NĚŽNÁ.

27.07.2020

Manželské lži Manželské lži Kimberly Belle

Zavolat poldy na někoho, s kým právě tentím? ... to mi přijde poněkud ...šlapkoidní.
Líto mi ho nebylo, nebylo proč.
Bylo to čtivý, ale už to tu xkrát bylo a bylo to zdlouhavý a navíc se to lehce za půlkou dozvíme, takže ...pak už je to otrava.
Mně zemřel milý člověk nedávno, ale styděla bych se na někoho pořád takhle ječet jako ona...na ranu fakt.

24.07.2020 3 z 5

Odposlechnuto v Praze Odposlechnuto v Praze kolektiv autorů

Většina věcí je až kýčoidní a působí smyšleně a uvedena konkrétně bych si teda nepřála být, to by tam být nemuselo. To je doufám dobrovolné. Jinak - smysl "knihy" ? Vydávat jakože hlášky z ulice?
Statusy rozchodů z instáče vás štvaly, tohle žerete,,,zvláštní měřítko no.

22.07.2020 odpad!

Zatímco spím Zatímco spím Reneé Shafransky

Obsahuje vyzrazení spoileru.
Jak povídá plamínek: otravně roztahané, popisné o ničem: fakt mě nezajímaly vsuvky o jejích rusko-židovských kořenech například.
A námět jakožto takový - deficit hořčíku aka vraždící náměsíčnost ze žárlivosti? No twl... je moc.

Začíná to jak z ženského magazínu alá "tyvolé, ona se jako opovažuje přijít na stejnou hodinu pilátesu jako ty joooo? No pojďme jí nakopat pr*ééél nééé? Jako co si to opovažuje nééé?!"
Prostě buranský babský povídačky.

No tak holt šel jinam no.
Tisíckrát omletej námět.
Ale ta neuro stránka věci ... to je moc.
Ani obálka se mi nelíbí, tý se přímo ... bojim.

18.07.2020 odpad!

Proti proudu Proti proudu Rachel Caine (p)

Oproti prvnímu dílu až příliš akční, kapitoly očima děcek nepotřebné, fakt mě nezajmá jak uvažují nebo co cítí, byť chápu, že to je těžký.

Ona je teď hrozně namachrovaná a je mi vlastně jedno, že po ní manža furt jde, i když byl střežen a neměl by vlastně jak.
Protože ve finále: však proč po ní jde, když ona za nic nemůže?!

17.07.2020 1 z 5

Pro peníze Pro peníze Vlasta Javořická

No...sluníčkoidní poněkud příliš, ale jako jo. Jasně že si i ošklivku zamilujeme a vůbec její ohyzdnost nevidíme, dyť jó.

11.07.2020 3 z 5

Pohádka svatováclavských oslav Pohádka svatováclavských oslav Vlasta Javořická

Já její knihy ráda, bývají rozumné a reálné, ale toto - o buranech ze vsi, co si vyjeli do Práglu a pláčou tam u krásný sochy a ze všeho jsou zděšení nebo naopak překvapení - někdy v padesátým třetím roce šílet ze šalin a vlaků?! - to jako bylo moc. Cpát se všude v kroji a všude všem cpát svý národnostní moudra a pověsti, no, to by s něma místní rychle vyběhli.
Takže ne, nelíbilo.

Venkov a Praha, neslučitelný světy a ne dva miloučtí přátelé, jež se okamžitě přijali a celá ulice s zastaví, aby strejčkova moudra ke zmalované slečince, která se za svý barvičky zastydí, poslouchala...fakt ne. (námět jak z Káji Maříka-ten jí ve vlaku taky dával kázání a VŠICHNI z Prahy jedoucí mu div netleskali, tady asi trochu obšlehnuto.)

11.07.2020 odpad!

Pac & Pussy Pac & Pussy Albrecht Smuten

Tak je ten panák číča, nebo pí*a ?!
Autor asi sám neví.
Anebo obojí ?
Prostě otřes.
Kydy i malůvky tak na ranu do huby.

05.07.2020 odpad!

Čisté srdce Čisté srdce Vlasta Javořická

Zuzana malej fakan, okolí a bydlení popsáno dobře jako vždy, okolnosti války alá gestapo to celý akorát zatížily, to tam myslím nemělo moc co dělat,a ten konec? Nevyhnutelnej, ale ...byť klasickej a logickej, tak jako ... pán zahoří tak, že se ve vteřině zjaší i ona a fakan je najednou spokojenej a klidnej...? Příliš štěstíčka. Tak určo no.
Ale co už.

01.07.2020 1 z 5

Dokud tě nenajdu Dokud tě nenajdu Liz Lawler

Hodně zlé, přehnané a nedotažené.
Jak u blbců.

16.06.2020 odpad!

Všechny krásné lži Všechny krásné lži Peter Swanson

Nelíbilo, Alice byla krá*va.

14.06.2020 1 z 5

Kam zmizel můj sýr Kam zmizel můj sýr Spencer Johnson

my nejsme myši !

05.01.2020

Davitina harfa Davitina harfa Chaim Potok

Začala jsem, ale neustálé suché popisy o tom, že se co pár týdnů vždycky po návštěvě pána s kloboukem, který si s matkou v kuchyni šeptá, musejí nenadále stěhovat o pár bloků dál, mě prostě nezajímaly.
Suché, nijaké.
Že leží ve studeném pokojíku a naslouchá, jak lupe vychládající topení nebo jak jí tam běhají myši mě prostě nebere. Možná bych tomu měla dát šanci, nevím.
Ale jak koukám pro spousta lidiček zase citovka už jen pro toho společného jmenovatele II. w w.

18.12.2019 1 z 5