DominaCZ DominaCZ komentáře u knih

Co mě naučil tučňák Co mě naučil tučňák Tom Michell

Tam není anotace, takže člověk vlastně neví, oč jde. Až během textu jsem zjistila, že to je někde ze sedmdesátek a já přitom čekala, že to bude-sáhnu-li do hodně omezených dob, někdy z devadesátek. Což jako "párty" v ranných sedmdesátkách TAM... no to si asi umíte představit.
Jako to místo a hlavně TA DOBA mě prostě nezaujalo. Neumim si to představit, ta politika tam překáží a nechápu, proč jako prostě anglán chtěl na něco poukazovat pomocí tohoto prostě ... tučňák jako symbol něčeho? Dyť od něj nakonec utekl zas jinam a nebyl u něj, tak jak moc velkým kámošem pro něj jeho saponátovej Juan byl??

Tak vidíte. Prostě vypočítaný na efekt. Takže, ne nedojalo a už když jsem to držela v ruce v knihovně, silně jsem váhala. Tušení mě nezklamalo.

22.08.2020 1 z 5

Tajemný dům Tajemný dům Marian Keyes

Okopírovaná Dívka na zabití jen pozměněná

30.05.2024 odpad!

Moje nejlepší recepty Moje nejlepší recepty Lenka Kořínková

Slavná? Ani ve snu.
A pořád jen snaha vymáčknout prachy na něčem co už je provařený ale na víc nemá, tak co už...

28.05.2024 odpad!

Austrálie? Žila a jedla jsem tam 7 let Austrálie? Žila a jedla jsem tam 7 let Lenka Kořínková

No to není zase tolik let aby mohla toooolik machrovat co??? Čili nuda.

28.05.2024

Dieta? Všechno se vším souvisí Dieta? Všechno se vším souvisí Lenka Kořínková

Furt dokola, snaží se opakováním toho samého jen rejžovat.

28.05.2024 odpad!

Deník mého stínu Deník mého stínu Claire Kendal

(SPOILER) Twl co to je...
Tak ona se s ním vychrápe a pak se diví, že za ní on leze? By snad měla být ráda ne...
Ona dělá u soudu a neví že pokud je obtěžována, tak má zavolat poldy, když jí vkuse zvoní na zvonek aby ho čapli a měli důkaz???
A ve finále se dozvíme že tam o žádnej stalking nejde ale jen o pustej šuk, její posedlost ženáčema a fakt, že chce být taky naprcaná ať už s kýmkoliv??
Že jí hrabe a má halušky??? Twl ..

Ty party o soudních procesech a výsleších tam být nemusely.

23.05.2024 odpad!

Návrat na Longstray Návrat na Longstray Tomáš Zářecký

Idioti jako Brace, kteří vyzrazují spoilery, by měli být mazáni.

21.05.2024

Exorcismus mé nejlepší kamarádky Exorcismus mé nejlepší kamarádky Grady Hendrix

Koukám že píše jak přes kopírák... klišé, přehnaný dialogy, natahování kydů, prostě mu to nejde.

18.05.2024 odpad!

Horrorstör Horrorstör Grady Hendrix

Propána strana 90 a furt pracovní kydy, popisy obchodu co kam kudy vede, co je kde vystavený a její po.ranej život. To mě fakt nebere. Teď do toho ještě kecy o duchách od raplé korejky, ale akce žádná.

Ona jako dělá x let na pobočce která ani neví kde se nachází, že ji nemůže udat policii??? Trapný prostě.

A malůvky o ničem, stejně jako nákresy ala katalog v úvodu každé kapitoly. Zbytečný. Zklamání děsný.

18.05.2024 odpad!

Ženy na dosah Ženy na dosah Josef Hausmann

O ničem. Kdyby chodil na Amatéry, užil by si víc.

13.05.2024

Co si dnes vezmu na sebe Co si dnes vezmu na sebe Ines de La Fressagne

No zvláštní tipy. Jen pro 40kilový tyčky.

11.01.2024 1 z 5

Můžeš vše, co chceš Můžeš vše, co chceš Katy Yaksha (p)

Strašný neodborný šunt který má kladný recenze jen na Facebooku.
Je to neumělý a furt dokola.
To by to vypadalo kdyby každej dělal jen to co chce!!! Jak u fakanů na písečku. Podle toho USA vypadá jak vypadá. Rozhodně není dobrej návod.
A autorce: ne nestalo se to záhy bestsellerem. To že ti to NIKDO nechtěl vydat mělo nějakej důvod tak si nic nenalhávej, důro.

04.01.2024 odpad!

Holka na suchu Holka na suchu Laura Silverman

Vskutku pubertální. Pořád békat že 2 měsíce bude kvůli strašné nehodě tety bez vln je napresdržku.
Pro zamyšlení tam nic není natož 5 hvězd.

03.01.2024 odpad!

Pustím si tě do domu Pustím si tě do domu Zuzana Říhová

Opravdu jde znát jaký dno naše "kultůra" je když podpoří tohle.
Hnůj.

10.12.2023 odpad!

Cestou špendlíků nebo jehel Cestou špendlíků nebo jehel Zuzana Říhová

Že horor a tajemno?? Popis buranů a ochlastů!!!
Co ty kydy typu tiché oči, kopání do krav atd??? Proč prostě??? Otřes i ten přebal

09.12.2023 odpad!

Vaše Dana Medřická Vaše Dana Medřická Václav Vydra

No je to spíš soupis rolí a dopisů druhých, než jejich vzpomínek a ní samotné.
Mě divadlo nebere takže taková kniha je mi na nic no.
Čekala jsem knihu psanou ní vydanou jejím synem, s douškou pamětníků kolegů...ne průřez profesním životem.

07.12.2023 1 z 5

Sexy strategie Sexy strategie Sylva Lauerová

Snůška kydů obecných...o teenkách, důchodkyních, "jak poznám že mě podvádí", nějaký grafy údajně zodpovězený lidma na nesmyslný otázky...cosmopolitan z roku 2000 prostě.
Proč tam byl ten výpis chlapů když z toho má celou knihu nechápu a ten konec rádoby funny, kde slzí smíchy nad tím, že kýchla, je úplně v hajzlu.

26.11.2023 odpad!

Má to háček Má to háček Tessa Bailey

Trapárna klasická

13.10.2023 odpad!

Muž s absolutní pamětí / Slib pod jmelím / Dokonalé ticho / Kulka Muž s absolutní pamětí / Slib pod jmelím / Dokonalé ticho / Kulka David Baldacci

Nevím takový děsně naivní všechno

Slib pod jmelím - romantická cypovina

06.10.2023 1 z 5

Kdyby zvířata mohla mluvit Kdyby zvířata mohla mluvit Werner Gitt

Koukám staré vydání, kam se pořád plete Bůh a Stvořitel... trapný.

15.09.2022 1 z 5