DominaCZ DominaCZ komentáře u knih

Když vás pohltí plameny Když vás pohltí plameny David Sedaris

Tyjo, poprvé jsem dala za pět a byla nadšena. Teď v krizi jsem to četla znovu a přemýšlela, co mě vlastně tak bavilo.
No já vážně nevím ! Zaujal mě možná poslední part o tom odnaučování se kouřit, i když to věčný fňukání, že nemůže strčit ten smrad do tlamy byl otravnej, ale to jediný ušlo. V podstatě docela o ničem.
On má totiž společnou jednu věc v celé knize: začne o něčem a v jedné větě přeskočí někam jinam, kde i skončí, a tím pádem jsme někde úplně jinde - nikde.

Jako fakt mě nezajímaly "příběhy" o tom, že hodlá machrovat příběhama z novin, kde hořící krysa vlítne chlapovi do baráka a zapálí mu ho, kdy mu poslouchající týpek řekne, že kecá, načež si to on teda přečte ještě jednou a zjistí, že si to přečet z těch novin špatně a že je tedy nepozora. Wtf, pointa je tedy jako kde ??????? Nikde, protože tam žádná není.
Věčné chlubení se tím, kolik toho vyhulil (nebo koho - to, že je teplej, tam pořád všem cpát nemusí) mě taky nebralo.

Prdící babka mě taky nebrala a ta vulgární kráva od nich z baráku nebo že jim ptáci mlátili do oken nebo že si veze pavouky z Francie někam jinam a sleduje je jak bydlej na oknech, no ty vol*e ...to sorry, to fakt ne. To už raděj jeho ségru z reklamy na anstop babls do pračky - Ejmy Sedaris !

Prostě sorry, už v anotaci výpis těch "humornejch" situací slibuje trapný chvíle no.

10.04.2020 1 z 5

Přežívá nejsmutnější Přežívá nejsmutnější Margaret Atwood

Ušly momenty toho rozháranýho, divnýho dětství. Momenty na ostrově, genetický popisy těch pokusů a už vůbec život sex. hérečky tý slepice Oryx mě nebraly.
Takže jako vůbec.
Napřed mě zaujal popis, říkala jsem si ideální vzhledem k týhle době, ale fakt vůůůůůůůbec.
Nesympoš chlap, divná jeho matka, každej tam byl divnej.

09.04.2020 1 z 5

Dášeňka čili Život štěněte Dášeňka čili Život štěněte Karel Čapek

Funny....nejhezčí fotky.

04.04.2020 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Nečekaně dobré, ALE !!! SPOILER
nas*alo mě, že se sčuchla s Petersonem, fakt že jo.Trochu popijou, a už se musej ojet. Trapný.

16.03.2020 odpad!

Hodina pravdy Hodina pravdy James Patterson

Čtu to teď kvůli koroně že je zavřeno a je to to jediný, co mi zbylo.

Je to ale tak sluníčkovský a apelativně protirasový, že je to až hnus.
Nejde tam ani tak o příběh sám, jako o vzkazy a podprahový výkřiky ŽIJTE V LÁSCE A MÍRU !

(edit: vážně tam může mladší polda říkat nadřízenýmu HEJ SERŽO , přičemž ani neví, že v databázi má kliknout na jméno hledanýho, aby mu najely jeho data ??? To je zas co za demenci???)

16.03.2020 odpad!

Zimní sestra Zimní sestra Megan Collins

Já ač detektivky nečtu tak tady teda to řvalo docela okatě. Moc jiných možností se tu totiž nenabízelo a příběh byl dost lacině klasický a tradiční.
Jako jo, ale docela dost natahovaný a pro nic za nic, ten konec přímo řval a tetino štěstíčko v podobě děcka a neustále otravná kámoška tatérka tam akorát překážely.

SPOILER:řvou si v náruči o smrti tý ségry, aby se v zápětí cucali a rvali ze sebe džíny i s prádlem a ojeli se? Tak moc JI milovali, že ojíždějí navzájem sebe? tak to pak jo. To najednou nepřipadá že ji zradila, když jí otentovává kluka, co?
KONEC

10.03.2020 odpad!

Žádost o přátelství Žádost o přátelství Laura Marshall

Dalo se, až na zdlouhavé paplání se ve vztazích, věčných otázkách, vracení se zpět, mě zajímalo co se stalo ten večer, ne nějaký házení tamponů do báglu nebo kdo se na ni na večírku kde tiskl nebo kde kdo vzdychal za dveříma, jestli se zavěsila do svý Bohyně nebo ta ji odstrčila do příkopy na cestě do města, to bylo takový dementně holkovský.
I její "dnešní" dospělákovský místa byly zdlouhavý, nebralo mě vyprávění trablů dcery její kámošky nebo dloooooouhej popis osudů ex spolužáků během večírku.

Závěrečná scénka? No jako...SPOILER
Týpek všechno vysype v jedné vteřině, přiškrtí ji a zase odběhne neznámo kam, a tak ona polouškrcená křepce vyběhne a NORMÁLNÍM nenápadným hlasem běží svému synkoj jakoby nic dělat toustíky a zasednou k pohádce a krměj medvídky sendvičema. Tak určo.
KONEC.

Jinak...ona v podstatě ČIN neudělala, takže o nic nešlo, čekala jsem cosi víc hard. Nářky na mateřství mě taky nezajímaly. Takže ale jinak jo.

06.03.2020 4 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

(SPOILER) Takže začneme něčím jakoby Zoufalýma manželkama, troškou psychothrilleru a kydama z léčebny, šmrncneme to troškou tlusté trapošky alá nemotorná, přesto jakože-pro boháče-cute Bridget a nakonec to završíme voodoo cancama v lesíčku.
No do háje to snad ne!!!!!
Jak píše Zara- ženský kydáníčko (takže prázdný nic jak z časáku a debat na netu) a poté ezo lucidní snění.
Tuny oslavnejch kydů na přebalu a je z toho tohle ??
Ačkoliv... už to, že se k tomu propůjčili oba Kingové, mě mělo varovat.
Co pochválej oni, smrdí už na kilometry.
Takže jedno velký NE.

05.03.2020 odpad!

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Typická "bryndzovina", neboli nadhodnocené nic.
SPOILER:
Matka kontroluje holku "každé tři hodiny" v noci, ale že jí chybí kabátek i další vršek si všimne AŽ RÁNO a s ničím si to nespojí ?!!!!!!!!! To je jako co za magorovinu zas?!!
KONEC.
Vše už bylo vyřčeno v sekci nízkých hodnocení, nebudu se proto opakovat.
( jo, a ještě jenom skloňování v české řeči JAK SE DAŘÍ SAMANTHE --uh?!!! )

04.03.2020 odpad!

Zkáza Zkáza Michael Palmer

Hodně přeceněná a nadhodnocená věc. Vládní kecy okolo a akční zásahy alá dlaha dělaná v lese mě nezajímaly.

04.03.2020 1 z 5

Rodinný podnik Rodinný podnik Ivanka Devátá

Já vám nevím, I.D. je pro mě jakási snaha o cosi jako Halina ale je to takový ...suše přeháněný a hnaný až kamsi...do nevím kam.
Nesedí mi to, sorry no.

03.03.2020

Prach jsi a v prach se obrátíš Prach jsi a v prach se obrátíš Chris Tvedt

Spoiler:
Emmu chápu jako náznak toho, že Tommy nebyl díky dětství úplně čistej, ale může si policie vážně jen tak k nějakýmu případu říct, že ho prostě teda jen tak ukončí, jak se stalo v jejím případě, když teda prostě po pár dnech holt zatím nemá vraha?!!!

Vážně kvůli třem šlápotám vyjdou davy do ulic s pochodněma? :))))))))

Vyloženě mě ale s*ala ta velkohubá "policajtka".
Ta měla jít lapět někam do kostelíčka a modlit se, když nezná ani základní sex. pojmy a vše se jí ostře dotýká.
KONEC.

Přitažený za vlasy, ale jako co už ... až na ty typyše severyše divnosti se to dalo.
Já na tohle ale nejsem.

02.03.2020 3 z 5

Arecibo Arecibo Martina Pšeničková

Především plus za ty fotky jako nápad

29.02.2020

Žena filmového kritika Žena filmového kritika neznámý - neuveden

Další námět ML, který navrhuje na ocenění věc úplného ho*na?---panejo.
Asi vyhrabu starý statusíky od roku 2009 a taky to vydám.
To by byla sbírka!
Aspoň ta obálka ujde, ale vzhledem k prázdnému obsahu nemohu jináč.

26.02.2020 odpad!

Terapie sdílením vol. 2 Terapie sdílením vol. 2 Ester Geislerová

Nebudeme se opakovat, že?
Chudák papír.

Dementů, kteří píší dementoviny, je na IG dost.
Nesoudných ve vydavatelstvích, kteří vydají i bezcennou věc, očividně taky a těch, kteří si ty bezcenné věci koupí v knihkupectvích, patrně také.
To vše na tom nemění ale fakt, že tenhle počin nestojí za nic.
Ani ta obálka už není hezká.

26.02.2020 odpad!

Všechny mé domovy Všechny mé domovy Ivanka Devátá

Jak píšete- na sílu "vtipný".
Nezaujalo, protože mě stěhování a trable s komančskýma kachlíkářema, to, že měla pozdně děcko a nářky, jak po večerech hrála komtesy, prostě neberou.

24.02.2020 1 z 5

Pohřbená Pohřbená E. G. Scott

Velmi špatný, prázdný a nicneříkající.
Vlastně o ničem.
LEHCE SPOILER.
Má manželku, ale nudí ho, tak ojede jinou pejskařku.
Kámoš mu nabídne jen tak práci, kde dostane statisícové provize, takže se pak s chutí vrátí ojíždět zpět svou manželku po dvaceti letech a s milenkou jasněže pryč, ta už obtěžuje, magor jeden žejo. To vše zamíchejme do chemie z prášků na nervy a máme z toho nezáživnej mix plnej nudy, byť se to tváří, jak anotačka říká, jako temnota století.
Houno leda.
Je to nuda jak bič. KONEC.

23.02.2020 1 z 5

Muž, pes a kouzelník Muž, pes a kouzelník Lars Simon

Pokud je to jak píše Skyer tak to odpad plně zaslouží!

19.02.2020 odpad!

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Já věděla, že to bude jednoduchý, ale že až takhle...?
A že i přesto se to lidem líbí?
Mně teda ne.
Puboš kecy typu "vystrčím na něj prdel v gaťkách a ožrale se kolem něj potácím, takže mu stojí péro a on se prostě NEMŮŮŮŮŮŽE NEUDRŽET MI NEŘÍKAT kokotinky jako že mě plácne po prdeli když ji tak nastavuju a mně šokem padne pusa -to se jako opovaž-nečekám na nic jinýho. A co udělá on? Plácne mě, až to štípne!
...pak se přesune k mé prokrvené PRCINCE."
Nechutné.

Tak s takovým školkovým pleskandem pod vlivem chlastu může jít autor rovnou do té své MMA arény. Todle chlap psát prostě nemůže.
Je to blbý od baby, natož od chlapa.

18.02.2020 odpad!

Lagom: Švédské umění života v rovnováze Lagom: Švédské umění života v rovnováze Linnea Dunne

Ten pojem nechápu.
Proč bych se měla něčeho odříkat, když si něco dopřát můžu a neuškodí mi to?
Nesmysl, už nevědí z čeho "trend" a jakože útulnost dělat.

17.02.2020 1 z 5