edith79 edith79 komentáře u knih

Pytel kostí Pytel kostí Stephen King

Od mistra Kinga moje oblíbená.

16.10.2013 5 z 5

101 hororů, které musíte vidět, než umřete 101 hororů, které musíte vidět, než umřete Steven Jay Schneider

Jsem milovnice hororového žánru a tato knížka je průřezem opravdu mistrovských hororových děl, takže jsem knihu přečetla jedním dechem. Navíc mě příjemně potěšil malý bonus, když jsem zde objevila i poetický horor Jaromila Jireše Valerie a týden divů.

16.10.2013 4 z 5

Lovec přízraků Lovec přízraků Viktorín Šulc

No co dodat . Neskutečně zajímavé, děsivé, ale asi proto tak čtivé. Kniha, kterou je těžké odložit, ale někdy je to nutnost, pokud nechcete mít těžké spaní.

16.10.2013 5 z 5

Nikdo to tu nepřežije Nikdo to tu nepřežije Jerry Hopkins

Už jen proto, že The Doors jsou pro mě prostě kult jsem tuhle knížku nemohla nechat bez povšimnutí. A nikdy jsem nelitovala času znovu se do ní zahloubat, mám ji moc ráda. Škoda, že Mr. Mojo Risin´ pořád mlčí.

Fimfárum Fimfárum Jan Werich

Moudrost Pana Wericha je neskutečná a tato knížka to dokazuje. Kdysi jsem ji koupila v antikvariátu, vydání z roku 1963 a spoustu večerů jsem strávila se svými dětmi, Čuperou, Lakomou Barkou nebo Frantou Nebojsou.Jako bonus jsem letos dostala nejnovější vydání a jsem nadšená. Nádherná kniha nádherných pohádek, které se jenom tváří, že nejsou pro dospělé.

Sběratel Sběratel John Fowles

Někdy netušíme, kde najdeme skvost. Sběratele jsem objevila úplně náhodou v knihovně mojí maminky. Možná tu knížku ani nečetla, ale já ano a nejednou. Neustále se k ní vracím, protože prostě nemůžu jinak.

Říkali mi Leni Říkali mi Leni Zdeňka Bezděková

Tuhle knížku jsem četla, dávno tomu, na základní škole, ale pamatuju si celý příběh jako dnes. Neskutečně působivá kniha na kterou se prostě nezapomíná...