ElikaS ElikaS komentáře u knih

Grey Grey E. L. James (p)

Příběh očima Christiana byl podle mého názoru lepší a zajímavější než z pohledu Any.

29.05.2020 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Druhý díl mě rozhodně nezklamal. Pustila jsem se do něj hned, jakmile jsem dočetla první díl, protože nemám ráda otevřené konce a byla jsem zvědavá, jak to bude pokračovat. Pokračoval v duchu prvního dílu s dramatickou zápletkou v podobě Leily. Dostala jsem to, co jsem očekávala.

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Tahle knížka mi přišla na poměry autorek jako jedna ze slabších. Už pro to, že Blake se občas choval, jak přerostlé děcko, ale i tak jsem si knížku užila.

Lov Lov Elle Kennedy

Po Off Campus jsem se moc těšila na novou sérii. Ze Summer jsem měla trochu obavy, přece jen v Off Campus mě úplně neuchvátila, za to na Fitze jsem se moc těšila, i když mi jejich spojení ze začátku nedávalo moc smysl a nehodili se mi k sobě, nakonec to vůbec nebylo špatné a dohromady vytvořili skvělý pár.

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Příběhy, kde se arogantní zpěváci zamilují do dívky z davu, která je napraví, mám prostě ráda a užila jsem si i tento. Autorky zbožňuji a tato knížka není výjimkou

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Po otevřeném konci z minulého dílu jsem okamžitě sáhla po tomto. A knížku jsem opět zhltla jedním dechem, protože byla neuvěřitelně čtivá, napínavá se skvělýma postavami. Paráda!

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

S Viciousem to sice nebylo vždy jednoduché, ale ani on sám to v životě jednoduché neměl. I když se na první pohled může zdát, že měl všechno, co by si mohl přát. V podstatě ho milujete a nenávidíte zároveň. V hlavě Emilie bych být nechtěla, protože ani ona to se svými vnitřními rozpory nemá jednoduché. Každopádně knížka mě vtáhla a než jsem se nadála už byl konec.

29.05.2020 4 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Komix, který máte za par minut přečtený a pozná se v něm asi každý, kdo miluje knihy. Takže jsem se pobavila a několikrát poznala a doporučuji

10.05.2020 4 z 5

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

Knížka byla fantastická. Opravdu propracovaná, libil se mi pohled do hlavy pachatele. Ale jednu hvězdu musím srazit za neskutečne otravnou Rizzoliovou, ta me neskutečně iritovala.

05.05.2020 4 z 5

Útěk za láskou Útěk za láskou Petra Martišková

Tyhle romantické příběhy prostě můžu. Příběh jsem si užila, Nate byl úžasný a moc jsem si ho oblíbila, Emma byla taky fajn. Příběh krásně plynul a oceňuju, že byl vlastně krátký a nebylo tam nic zbytečného. Příjemná, milá, romantická oddychovka na odpoledne.

26.04.2020 5 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Knížka byla skvělá. Ze začátku mi přišla škoda, že se vyšetřuje jen jedna vražda, ale zase na druhou stranu vyšetřování bylo skvěle vystavěno a případ byl hodně zajímavý a napínavý i tak. Hodně mě potěšil návrat Wolfa i samotné uzavření série.

16.04.2020 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Elle Kennedy proste miluju a vždy se těším na novou knížku. Hra se okamžitě zařadí do seznamu mých oblíbených knih, protože byla prostě skvělá a přečetla jsem ji ta jeden večer. Je paráda sledovat jakou ušel Hunter cestu od Off-Campus a s Demi vytvořili parádní pár. Celou knížku jsem se bavila a musím ocenit linku s Pablem, protože ta byla boží.

09.04.2020 5 z 5

Závod s časem Závod s časem Lisa Regan

Josie mě pořád baví a patří k nejlepším detektivním sériím.
Jsem ráda, že jsme se dozvěděli více o Trinity a že i její příběh stal za to a byl opravdu silný.
Laťka je pořád velmi vysoko a už se těším na další díl.

18.03.2024 5 z 5

Pohár bohů Pohár bohů Rick Riordan

Rick je prostě můj oblíbenec a Percy jedna z nejoblíbenějších knih mého dospívání. Dodnes se k těmto knížkám ráda vracím, i když teď už asi spíš z nostalgie :-)
Knížku jsem si užila, i když mi přišlo že na původní sérii nemá ani na Bohy Olympu, ale to už prostě může být tím, že cílovou věkovou kategorií už dávno nejsem.
I tak mě knížka bavila a těším se až se do této série pustíme se synem.

20.02.2024 5 z 5

Slunce a hvězda Slunce a hvězda Rick Riordan

Wow. Já jsem tak nadšená! Ricka a jeho série miluji už od dětství. A přestože už mi je přes třicet, ráda se k nim vracím. Nicko byl hned po Percym má druhá nejoblíbenější postava, takže mě moc potěšilo, že dostal vlastní knížku.
Spojením s Markem Oshiro celé knížce podle mého pomohlo. Trošku ubylo pubertálního humoru a naopak přibylo hlubších myšlenek a vyrovnávání se s traumaty. Celá knížka působila dospěleji.
Nemám co vytknout, jsem z celé knížky prostě unešená. Mimochodem poslouchala jsem ji jako audioknihu a namluvená je úplně úžasně.

18.02.2024 5 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Na začátku jsem byla z knížky nadšená. Hlavní hrdinové byli sice trochu temní, depresivní a trvalo mi si na ně zvyknout, ale myšlenka i napětí, které z knihy vyzařovaly se mi moc líbily. Asi do 2/3 nemám co vytknout, a i když jsem podezření na pachatele měla, jistá jsem si nebyla, takže i napětí funguje a knížka graduje. Jenže... Jenže pak přišel konec a z něj jsem otrávená, naštvaná. Nevím no, tyhle konce nemám ráda a ubírám za něj hvězdičku.

10.02.2024 4 z 5

Tři něžná slůvka Tři něžná slůvka Nikki Sloane

Tuhle sérii prostě můžu. Ona sice nemá žádný zásadní děj, neřeší nic závažného, ale je prostě dobře napsaná a baví mě. K erotickým románům nechodím pro závažné myšlenky, hluboká témata a tak je tu ani neočekávám. Pouze si u nich odpočnu a odreaguji se. A to i v této sérii vždy dostanu.

09.02.2024 4 z 5

Vinice ve Francii Vinice ve Francii Julie Caplin

Mám takový pocit, že ke všem knížkám Julie Caplin píšu hodně podobné recenze. Ony ty knížky jsou si totiž strašně moc podobné. Víceméně se v nich neřeší nic závažného, žádná velká dramata se nedějí a děj příjemně plyne. Takže úplně ideální oddechovka.

07.02.2024 5 z 5

Nečistá hra Nečistá hra Victor Methos

Velmi silný příběh, který jsem zhltla jedním dechem. Příběh vás hned na začátku chytne a dokonce nepustí. Je to příběh, u kterého jsem pociťovala bezmoc a opravdu byla zvědavá na to, jak to celé dopadne. Jako už mnohokrát jsem ocenila české soudnictví, protože ač má mnoho much, tak i tato knížka ukazuje, že systém poroty nemusí být vždy spravedlivý.
Celkově se mi knížka moc líbila.

30.01.2024 5 z 5

Vlk Vlk Samuel Bjørk (p)

Bjørka jsem si oblíbila. Moc se mi líbí jeho styl psaní, především, když Mia začne přemýšlet a asociovat. Je to zvláštní, osobité, nemusí to sednout každému, ale mě to baví.
Příběh tom, jak se Mia s Holgerem dali dohromady jsem uvítala, i když jsem z předchozích dílů měli několik střípků, bylo zajímavé si to přečíst v samostatném a uceleném příběhu.

24.01.2024 4 z 5