ErikaBendova ErikaBendova komentáře u knih

30 dní touhy 30 dní touhy Christine D’Abo

Ten kdo to překládal by zasloužil facku a vrátit diplom. Na každý třetí straně štípat bradavky? Čeština je málo bohatý jazyk? Vážně budeme ochutnávat džusík z vagíny? To je nechutný popsání vaginální vlhkosti. Hnětl prso? Hněte se snad těsto a ne prso. To samé to oslovování mužského pohlaví. Slovo pinďour opravdu není zrovna nejerotičtější název a všechnu atmosféru kompletně ničí. Všechny ty erotické scény jsou tak na pytel přeložené, že místo kvalitní erotiky, tady máme zase jenom vtipnou romantickou komedii. Kniha měla opravdu velký potenciál s originálním nápadem, kdy má holčina plnit úkoly dané na kartičkách, kde se začíná od masturbace až po samotné druhy sexu. Postupně z vrcholu sklouzl děj až na dno. Prvních 100 stran se tam nic neděje a pořád se to tak nějak táhne. Alysson je ve svých 35 letech hrozná naivka mokrý patnáctky. Samozřejmě je to romantický příběh a dopadne to tak, jak všechny takové knihy končí. Miluji erotické knihy a přes ten hrozný překlad, musím říct, že to tak špatné není. Je to taková jednohubka na večer.

20.10.2020 2 z 5

Příběh magie Příběh magie Chris Colfer

To jako vážně v tak krásném příběhu tak kurev++y zprzní překladatelé příjmení hlavní hrdinky? Co je tak špatného na Evergreenové, když už se jmenuje Brystal? Vždyzelená to jako vážně? :-( achjooo

01.09.2020

On On Elle Kennedy

mě se hlavně líbí, po všem tom co se již zmíněno v komentáři od Saj mon to, že se najednou z heteráka nestal homosexuál, jak to někdy bývá, ale že je Jamie bisexuál a zachovalo si to tu trochu reální linku.

23.09.2019 5 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Dlouho jsem odkládala přečíst si celou knihu. Vždycky jsme si namátkou otevřela nějaký díl na náhodné stránce a přečetla. Teď jsem se k tomu konečně dostala a je to naprostá bomba. Nejsem rozhodně cílová věková kategorie, ale stejně mě to dostalo. Greg je naprosto skvělý. Rozhodně to doporučuji každému. No a ilustrace? Tak to je taková bomba na konec.

10.08.2018 5 z 5

Srdce netvora Srdce netvora Andrew Davidson

řadím mezi moje nejmilovanější knihy. Úplně mě pohltila. Kdo chce vtáhnout do neobvyklého příběhu, tak toto je jasná volba. Krásně propojené vyprávění hlavní hrdinky o své minulosti do přítomnosti je až neuvěřitelné. Autor použil velmi silnou fantazii při psaní vedlejších příběhů.

28.09.2017 5 z 5

Nová zkouška Nová zkouška Kinga Litkowiec

velké plus má u mě autorka, že ponechala hlavního hrdinu stejného bastarda, jako byl na začátku a není to žádný přesladký zamilovaný děj. Kinga se asi moc ráda koupe, jinak si nedokážu vysvětlit proč v každé kapitole je minimálně jednou (někdy i víckrát) scéna, kdy se musí jít Jess vykoupat, musí si dát rychlou sprchu, opláchnout se a podobně stejně jako i v prvním díle. Jako hygiena musí být, ale toto už rozčilovalo.

16.08.2022 3 z 5

Polib mě Polib mě Stella Tack

(SPOILER) Ta holka mě tak rozčilovala. Jediné co celou knihu umělá bylo prskat nejrůznější druhy pití, zakopávat o svoje nohy nebo o cokoliv jiného a být nemotorná. Od nakladatelství Red jsem očekávala absolutně něco jiného než jenom hloupou vysokoškolskou slátaninu. Štítek erotika absolutně nechápu, když vlastně kromě pár líbaček v knize není popsaná žádná milostná scéna. Ivy ještě docela ušla, ale Ryan se choval jako pitomec. Neustále mě štvaly moderní věci jako: Netflix!!!! Pojďme relaxovat u Netflixu atd. Jediné co příběh zachránilo byl dnešní moderní trend, že v knize musí být homosexuální či jinak orientovaná osoba z lgbt+ komunity. Alex a Jeff byli absolutně senzační pár, který zaujal mnohem víc než hlavní postavy.

28.07.2022 3 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

proč chce mi chce plakat, když dočítám poslední řádek? Protože je konec! :-(

14.02.2021 5 z 5

Pustina Pustina Stina Jackson

Pribeh naprosto super. Jen mi prislo, ze tam proste chybelo to neco. Mozna vic akce. Nevim.

26.10.2020 3 z 5

Výcvik štěněte den po dni Výcvik štěněte den po dni Mel Koring

škoda, že jsem knihu neměla již před lety, kdy jsem si pořizovala pejska. Sestavit cvičící plán byl u nás katastrofa. Každý pes je originál a i proto nemůžeme brát do puntíku přesně celý plán. rozhodně doporučuji.

11.02.2020 5 z 5

Dinosaurium Dinosaurium Lily Murray

Další skvělá knížka z této série. Ty ilustrace jsou prostě úžasné.

21.09.2018 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Moc ráda bych napsala nějaký smysluplný komentář, ale tohle nejde. Naprosto se mě to dotklo a nemůžu...Tohle musíte přečíst.

27.08.2018 5 z 5

Utrpení za pokladnou Utrpení za pokladnou Anna Sam

Koukám, že to je všude stejný. Jak trefné. Název kompletně vystihuje celou knihu. Tohle pochopí opravdu jen ten, který někdy prodával, ať už se jedná o potraviny, knihy, oblečení, prostě cokoliv. Je to vtipné, ale k smíchu to asi moc není, že se lidi dokážou chovat, jako hovada. Bez pardonu.

28.06.2018 5 z 5

Tantra pro každého Tantra pro každého Shashi Solluna

Myslela jsem, že se počůrám smíchy, když jsem četla o tom, jak mám před zrcadlem ležet na zádech s nohama do polohy motýla a s úsměvem se dívat na svoje přirození nebo s nohama dokořán se vystavovat slunci a představovat si, že dýchám tak, jak by dýchalo mé přirození :-D Co jsem si z knihy odnesla je to, že pokud nemilujete své tělo a nedokážete se uvolnit, tak si sex neužijete.

29.05.2018 2 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Musím říct, že na rockový polibek jsem se těšila ze všeho nejvíc. A ze všech knih mě nejvíc zklamal. Začátek mě na naštval, že jsem měla chuť knihu sníst. To, že se k Lizzy chovali, jako k malému dítěti, jsem pochopila a dokázala jsem se s tím smířit. Je to hodná holka. Co mě ovšem naštvalo bylo to, že z dobře vyvinutého příběhu mezi nimi, který mohl mít navlas stejný příběh, jako ostatní se z Bena nakonec vyklubal totální kretén, který si moje místo v srdci nezískal. Půlku knihy byl příběh pořád dokola, jedno a to samé. Takže..Prolog -Dobrý a pak zlý...První kapitola a druhá byly naprosto super...zbytek kapitol mě to docela nudilo a konec? Tady bych snad raději měla badend. Celý děj k tomu velmi přispěl. Epilog - velmi dobré....
Mám pocit, že tuhle knihu autorka trochu odflákla a nepromyslela děj úplně. Je to škoda. Celou dobu jsem čekala, že se stane něco jako WOW efekt, když je Lizzi těhotná a je to jiné než předchozí tři díly. Abych nedávala jenom špatnou kritiku tak napíši i pár pozitiv. Velmi dobře a snadno se mi četla. Líbil se mi Lizziin charakter. Upřímně obdivuji autorku za to, jak dokázala pohrát s linií času, že si čtenář velmi dobře vybaví pasáže z předešlých dílů. Návaznost je naprosto úžasná. I když byla kniha nejslabší, tak jsem ráda, že ji mám a těším se až si celou sérii zase někdy přečtu.

10.01.2017 2 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Celá série je zkopírovaná z knihy Hrana vášně, která v originále vyšla v roce 2010 a u nás v roce 2012 a následně okopírovaná filmem Absolventka z roku 2009. Takže naprostá sračka okopírovaná a neumělecká. Pokud chcete zažít perfektní sexuální požitek z knihy tak doporučuji Hrana vášně. Nebudu spoilerovat, ale samotná anotace už o sobě hodně prozrazuje.

10.09.2015 odpad!

Hřích Hřích Sharon Page

Jsem za knihu nesmírně ráda, protože pornografickou literaturu mám ráda. Ale ten překlad! Bože mýho. Paní Malá má velmi slabou slovní zásobu, která knize úplně sráží na kráse. Číst dokola o kundičce, pičce a poštěváčku byl pro mě literární mor. Rozhodně se těším na další díly.

21.01.2022 4 z 5

Vrať se pro mě Vrať se pro mě Heidi Perks

Zajímavé tajemství obyvatel. Dávám čtyři, ale jinak je to tak na 3 hvezdy. Jak psal danielosbourne je to typický scénář vraždy na odlehlém místě.

26.06.2021 4 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Nejlepsi dil ze serie

18.02.2021 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Docela se to tahne a vse vyvrcholi v poslednich 20 stranlach. Jinak ale super pribeh.

05.02.2021 4 z 5