Evule * Evule * komentáře u knih

Oko za oko Oko za oko Carol Wyer

Zajímavé téma, začátek sice pomalejší, ale o to napínavější konec, i když jsem vraha tušila správně. Ve výsledku se mi kniha líbila a další díl si určitě přečtu.

03.10.2022 4 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Takový lepší průměr, celkem čtivé a i překvapující moment se konal.

28.09.2022 4 z 5

Celá pravda Celá pravda Cara Hunter

Rozjezd sice pomalejší, pak jsem si říkala, že vím...po pár stránkách zase, že nevím, takže za mě čtivé a rozhodně napínavé, závěr velmi dobrý.

20.03.2022 4 z 5

Sněhulčiny Vánoce Sněhulčiny Vánoce Kristen McKanagh

Milé a příjemné vánoční čtení, krásná obálka, přesně takhle jsem si tu malou uličnici představovala :)

04.01.2022 4 z 5

Nech mě lhát Nech mě lhát Clare Mackintosh

Má třetí kniha od autorky, přestože i v tomto díle mě překvapilo několik zvratů, první dvě knihy se mi líbily více. Zatím poslední čtvrtou si také určitě přečtu, každý příběh je totiž úplně jiný.

01.12.2021 4 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Opět skvělé, konec dojemný, i já jsem zamáčkla slzu... a jak to teď bude dál??

17.08.2020 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Za mě opět skvělé, vraha jsem neodhalila do poslední chvíle. Těším se na další díl..

29.01.2019 5 z 5

Poslední na řadě Poslední na řadě Helen Fields

Trvalo mi než jsem se do knihy začetla, ale nakonec jsem se dočkala i překvapení. K dokonalé sérii má však daleko.

30.12.2023 3 z 5

Smrt v temnotách Smrt v temnotách J. R. Ellis

Příjemná, oddychová a také pomalejší anglická detektivka, vyšetřovatelé sympatičtí. Já ale dávám přednost většímu spádu a také většímu napětí.

28.06.2023 3 z 5

Poslední pozdrav Poslední pozdrav Jitka Ludvíková

Napínavý a čtivý příběh z "dovolené". Dvojice Baloun a Hrubešová byli fajn a já si ráda přečtu jejich další případ.

18.03.2023 4 z 5

Nejistá oběť Nejistá oběť Claire McGowan

Ideální kniha na dovolenou, čtivá a napínavá. Brzy jsem tušila a přesto byla zvědavá jak to vše dopadne a dopadlo to podle mých představ.

08.09.2022 4 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Čtivé, hlavní postava sympatická, jen to osobní propojení s případem poněkud neuvěřitelné. Další případ si ale rozhodně přečtu.

21.05.2021 4 z 5

V temnotě V temnotě Cara Hunter

Za mě napínavé a čtivé, konec asi uvěřitelnější než v prvním díle. Až otevřou knihovnu, jdu pro třetí :)

26.10.2020 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Hadrový panák se mi tedy líbil více, z konce knihy mám spíš rozporuplné pocity, i když jsem samozřejmě byla zvědavá, kdo za tím vším stojí..

05.08.2019 3 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Knihu jsem přečetla celkem rychle, ale asi jsem přeci jen čekala trochu víc...Loutkaře si ale určitě přečtu také, zajímá mě co bude dál :)

27.03.2019 3 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Kniha se mi opět moc líbila, podle některých komentářů zde, jsem ji čekala ještě drsnější a zvrhlejší :)

18.01.2019 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Knížka se m líbila, začátek sice trochu pomalejší, ale po odhalení tajemství se vše rozjelo a ten závěr? Za mě 5 hvězd ....

21.05.2018 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Moje prvni kniha od tohoto autora a super napinava, uz se tesim na dalsi...

26.12.2017 5 z 5

Temná pláň Temná pláň Andy Maslen

Ford je sympaťák, zajímavá linka z jeho osobního života, ale vojenské téma mě úplně nezaujalo, předchozí díly se mi libily více.

04.05.2024 4 z 5

Spálený zimou Spálený zimou Pete Zacharias

Napínavé a čtivé, možná trvalo než jsem se začetla, ale pak už jsem musela číst na jeden zátah. Další díl bych si ráda přečetla.

08.10.2023 4 z 5