Evule * Evule * komentáře u knih

Jako stín Jako stín Helen Fields

Tak dokonalé jako Dokonalá série to sice není, ale přesto mě kniha bavila a ráda si přečtu další díl.

25.11.2022 4 z 5

Někdo tě vidí Někdo tě vidí Clare Mackintosh

Zajímavé téma, příběh napínavý, konec překvapivý a epilog mírně šokující...

17.10.2021 4 z 5

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

Napínavé a čtivé, stejný styl jako v předešlých dílech. Já už jsem si na osobitou Lotie zvykla a fandím jí. Těším se na další díl.

27.09.2021 5 z 5

Anděl smrti Anděl smrti Robert Bryndza

Možná trochu pomalejší než předchozí díly, přesto napínavé a čtivé.

09.06.2024 4 z 5

Krutý měsíc Krutý měsíc Jana Jašová

Napínavé, čtivé a místy moc smutné. Kniha se mi líbila a určitě si přečtu další od této autorky.

18.02.2024 5 z 5

Pro rodinu vše Pro rodinu vše Phoebe Morgan

Napínavé, čtivé a pořádně propletené vztahy. Kniha se mi libila, a rozluštění mě napadlo poměrně brzy.

24.07.2023 4 z 5

Pokoj mrtvých Pokoj mrtvých Franck Thilliez

Napínavé a místy až nechutně zvrácené. Na můj vkus trochu chaos. Pokud bude další díl asi ho ještě zkusím.

12.07.2023 3 z 5

Otcova oběť Otcova oběť Santiago Díaz

Čtivé a napínavé, závěrečný zvrat jsem vytušila. Má první španělská detektivka a pokračování si určitě přečtu.

07.07.2023 4 z 5

Tři malá prasátka Tři malá prasátka Alex Smith (p)

Napínavé, čtivé možná trochu nereálné. Předchozí díly se mi líbily o něco víc. Jsem zvědavá na další příběh.

05.07.2023 4 z 5

Mrtvé od Tichého jezera Mrtvé od Tichého jezera Leslie Wolfe

Napínavé a čtivé, velmi dobrý úvod do série. Vraha jsem odhalila poměrně brzo a pak jsem se v mém přesvědčení jen utvrzovala. Hlavní postavy sympatické, takže já se moc těším na pokračování.

01.05.2023 5 z 5

Iluze Iluze Camilla Läckberg

Jsem z knihy nadšená, skoro 600 stran a přečteno za 3 dny. Napínavé, čtivé a já už se moc těším na "Kult".

08.03.2023 5 z 5

Slídil Slídil Tana French

Příjemně pokojná detektivka, postavy sympatické, zajímavý popis krajiny, tempo možná trochu pomalejší. Ale jako celek příjemné čtení.

02.03.2023 4 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Za mě opět výborné čtení, autorku jsem zařadila mezi mé oblíbené autory a v knihovně hned zamlouvám další v řadě.

16.10.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Za me super, na plazi u more precteno za jeden den..

15.09.2020 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Výborné, za mě další velmi povedený díl od mé oblíbené autorky.

30.07.2020 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Ani tento Eričin příběh mě nezklamal a závěr samozřejmě překvapil :)

16.05.2019 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Paráda, ke konci jsem začala trochu tušit jak to asi bylo....Doporučuji a těším se na další díl..

06.08.2018 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Kniha se mi líbila, napínavá a konec pro mě byl překvapivý. Určitě si přečtu i další z této série.

11.06.2018 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Za mě tedy luxusní záležitost, kniha je napínává a velmi čtivá, moc se mi líbila...už teď se těším na další...

26.03.2018 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Podle mě dobrá detektivka, konec mě překvapil :) Těším se na další díl ...

31.07.2017 5 z 5