georginaa georginaa komentáře u knih

Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Audrey Carlan

Další tři měsíce cestování, poznávání klientů, jejich životy a hlavně Mia jim pomůže v delikátních situací. A za to je dobře odměněna aby splatila otcův dluh. Získá tím i nové přátele, kteří zase pomůžou svým způsobem jí. Už se těším na další díly.

16.10.2019 5 z 5

Nový styl příběhů, každý měsíc jiný klient a za to hodně moc peněz. Dokud nesplatí dluh za tátu, který hodně dluží. Výborný nápad, ani jeden příběh se neopakoval, vždy to bylo něco nového a tím to bylo zajímavý. Každý zanechá nějakou vzpomínku a klienti se s Miou stanou přáteli.

16.10.2019 5 z 5

Nebezpečná podoba Nebezpečná podoba Sandra Brown

Avery měla život dosti složitý, jako reportérka se musela ohánět a né vždy s úspěchem. Až po neštěstí a plastické operaci, kterou nemohla ovlivnit se stala manželkou budoucího senátora, do kterého se postupně zamilovala. Zjistila, že Carole byla vypočítavá mrcha a ona měla co dělat, aby vše neprozradila. Vlastně ani nechtěla přijít o tento úspěšný život, který vždy chtěla.
Skvěle napsané a napínavé.

15.10.2019 5 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Těžko se smířit z minulostí a hlavně když přijde o život někdo z rodiny. V tomto případě starší sestra. Ve vzpomínkové knize, kde popisuje jak se to stalo, vytáhne kostlivce a přitom ji půjde o život. Někdo nechce, aby se zjistila pravda.

14.10.2019 5 z 5

Klid před bouří Klid před bouří Linda S. Howington

Líbila se mi divočina, mělo to silný nádech pustých hor, šelem a strachu z nebezpečí. Dare a Angie je super dvojice, i když ze začátku byli proti sobě, nakonec se dali dohromady po stopách vraha.

14.10.2019 4 z 5

Dokážeš udržet tajemství? Dokážeš udržet tajemství? Sophie Kinsella (p)

Nejdřív jsem viděla upoutávku na film a tak mě zaujala, že jsem si koupila tuto knihu. Vůbec nejsem zklamaná, příběh mě bavil, vtipné pasáže a tajemství, které nakonec nebude tajemství. Trochu mě zamrzel příběh Jacka, který měl vedlejší postavu a vůbec nebyl popsán. Veškeré myšlenky, úvahy, jednání se motaly kolem Emmy a Jack byl jakoby na okraji. I když v zásadě tam hraje důležitou roli.

13.10.2019 4 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Tak tohle jsem vážně nechtěla dočíst. Nebavil mě styl psaní, pořád opakovaná jména skoro v každé větě, lezlo mi to docela na nervy. Odskakování od jedné ke druhé, třetí..... stále jsem hledala čeho se chytnout. Tři hvězdy nakonec dávám za filmovou tvorbu, kde to nebylo tak popisováno a herečky dokázaly, že jsem dokoukala až do konce. Nijak zvlášť k této spisovatelce cestu asi nenajdu.

11.10.2019 3 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Též jsem se prokousala touto knihou a jsem z ní rozpačitá. Hračkář a šelma byly whau...a tento příběh jsem měla hlavu plnou virů, které mi působily mozkovou neschopnost vnímat, co se to vlastně děje. Nějak jsem se ztrácela v ději a konec jsem ani vlastně nepochopila. Jo, vím jak to skončilo...ale nějak tak divně??? Nějak to přežiji a budu se těšit na další díl, který snad mě vrátí do pohodovější nálady a mozek mi nenapuchne do virových rozměrů.

11.10.2019 4 z 5

Večerní škola Večerní škola Lee Child

Tím, že se příběh vrátil do minulosti, kdy ještě třiceti-pětiletý mladíček Jack se musel vrátit do večerní školy, postrádalo to takovou jeho volnost. Tady musel využít spolupráce jiných kolegů, které neznal a jako vždy nikomu nevěřil. Spoléhal vždy na sebe a jeho schopnosti, rozhodnutí a málokdy si někoho pustil k tělu. Bylo to trochu jiné, než jsme zvyklý, ale i tak to byl zajímavý příběh.

10.10.2019 5 z 5

Lístky ve větru Lístky ve větru Virginia Cleo Andrews

Druhý díl - opět spletité vztahy, vzpomínky, které nikdy nezmizí z paměti. I když vyrostli z dětských střevíčků, pořád v mysli jsou malé děti. Touha po pomstě je větší, než se v životě posunout a jít dál. Jestli najdou pak útěchu a klid, to asi nejspíš né. Taková noční můra je bude provázet celý život. Uvidíme v dalším díle, jak jejich životy budou pokračovat.

09.10.2019 5 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Tak kdo má děti asi ví, jak je srdcervoucí, když se jim něco stane. Takže u tohoto příběhu si milé čtenářky popláčete. A dětí matku budete nenávidět, zároveň i příbuzné, které se chovají k dětem hnusně. Jediná naděje je držet při sobě za každou cenu a udělat si svůj krásný svět na půdě. Sice příběh je tragický, ale zároveň utěšující, že to dobře dopadne....i když v pokračování nikdy nevíte, co jim život přinese.

08.10.2019 5 z 5

Jet Jet Jay Crownover

Druhý díl byl opět plný napětí, sexu, a vyrovnání se z minulostí. Nikdo nemůže za to, v čem vyrůstá. Nemůže ovlivnit minulost, ale může ovlivnit budoucnost. A o to se pokusil Jet s Ayden. Sice ve vztahu ani jeden nechtěli strhnout toho druhého do problémů, o tom vztahy ale jsou - řešit je spolu a překonat překážky a hlavně zůstat spolu. Těším se na další díl...

07.10.2019 5 z 5

Zdravím tě, temnoto Zdravím tě, temnoto Sandra Brown

Tak tohle mělo napětí, strach a tajemství. Nejhorší je nevědět proč a bezmocnost. Nikdy nevíte co se komu honí v hlavě a proč právě ty....nebo kdokoliv jiný. Je úchylný myšlení zločinců, co za tím vším je. Ale stále jsou i dobří lidé, jen na ně narazit, aby pomohly. A to se stalo i Paris.

06.10.2019 5 z 5

Rule Rule Jay Crownover

První díl za jeden večer přečtený a úžasný. Seznámení s kamarády na které se těším v dalších dílech. Každému bude věnována jedna kniha. Není nic hezčího, než mít kolem sebe dobré kamarády, kteří s vámi jdou cestou životem ať v štěstí, smutku, bolesti ..... a věřte že Rule toho měl na srdci víc než dost. Shaw je jedna z mála která se mu dostane do hlavy, že sám neví co to znamená. Ale nakonec......?

05.10.2019 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

První díl Rakera co jsem četla a moc se mi to líbilo. Nikdo nevěřil že ztracený syn žije a on se do vyšetřování zakousl natolik, že ho nakonec vypátral, i když pomalu za cenu svého života. Normální člověk ani nedokáže vnímat, co se děje tam venku. Dokud to nepozná na vlastní kůži.

04.10.2019 5 z 5

Půlnoční linka Půlnoční linka Lee Child

Tentokrát se vyloženě Jack nepřiplete do žádného zločinu, jak to obyčejně bývá. On si vyšetřování vyhledá sám. Za takový prsten by dal kdokoli cokoliv, je to významná čest absolvování těžkého výcviku. A on nedokáže připustit, že by kadetka, které ten prsten patřil o něj přišla. Musí jí najít a vrátit jí ho, ať se děje co se děje. No v každém případě se opět zaplete do zločinu, který musí vyřešit. Úchvatně napsané.

04.10.2019 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Tak dočteno, nakonec jsem z toho měla dobrý pocit. Ze začátku jsem byla nesvá, nějak jsem se do toho nemohla začíst, ale postupně jsem tomu přicházela na chuť. Despotický Justin a stíhačka Kay to nebyli zrovna typy, kterým bych fandila. Trochu mě mrzel přístup Lea, jak byl neprůbojný, až docela bojácný, rozhodně potřeboval partnerku, která by ho vytáhla z jeho letargie a myslím že se to Tiffy víc než dobře povedlo. Takže nakonec to bylo pěkné čtení.

03.10.2019 4 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Nerada bych žila v té době, být otrokem majetných lidí, kteří na Vás shlížejí z patra. Někdo se podvolí a někdo to nezvládne a snaží se z tohoto režimu vymanit. Je to silný příběh služebnice, která ve Vás nechá vzpomínku.

02.10.2019 5 z 5

Když Duben přichází Když Duben přichází Jaroslav Foglar

Trochu vzpomínky na dětství, když jsme si hráli na Rychlé šípy a skládali jsme různé party. K tomu každý den musel splnit nějakého bobříka. Byla to úžasná zábava.

30.09.2019 5 z 5

On On Elle Kennedy

To jako vážně??? Tak citově propletený příběh jsem dlouho nečetla, Whauu. Nikdy jsem nečetla tak silný emoční a erotický....no prostě mě to dostalo. Konečně se to nemotá kolem holek, ale vtáhne to do emocí kluků, jak vlastně přiznat co se s nimi děje a jak to pochopit pro sebe , společnost a kamarádství, které je vždy nejvíc. Prostě tleskám tomuto nápadu a autorkám, že to vzaly za pašesy a mělo to takový "koule" že mi spadla i brada.

29.09.2019 5 z 5