Grety Grety komentáře u knih

Kůže Kůže Mo Hayder

Pokračování z předešlých linek jsou dobrá, i když ne dotažena. Zde je až moc Blechy a jejich potíží. Případ kůže tam byl nějak docpan a náhodou vyřešen .

08.09.2023 3 z 5

Psanci Psanci Martina Cole

Příběh ne úplně opětované lásky, který se dobře čte. Cathy a její přátelé jsou člověku milí, i když jsou výstřední a někdy zabíjí.

25.07.2023 4 z 5

V lesích V lesích Tana French

Hlavní hrdina je psychicky narušený, sebelitujici se trápak. Příběh zdlouhavý údajně záhadný, musela jsem se nutit dočíst to.

13.04.2023 2 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

V tomto díle mi něco chybělo, Luc a Lively nakonec budou přátelé nebo co?

23.02.2023 3 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Každá rodina má své tajemství. Tchýni jako Anna by chtěl každý....

11.12.2022 4 z 5

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Nechápu ten název.. proč dokonalá??? Takový mix všeho s nedokonalostmi.

23.11.2022 3 z 5

Dobrodružství včelky Máji Dobrodružství včelky Máji Waldemar Bonsels

Kdysi mně četla máma, teď já četla synovi, někdy mi to přišlo krkolomné..Ale synek spokojený a budeme číst znovu .

01.11.2022 4 z 5

Zběsilost Zběsilost Karin Slaughter

Mám ráda i v takovém příběhu trošku romantiky, ale moc surové popisy vražd a čitelný konec snižuje hodnotu.

03.07.2022 3 z 5

Kvůli tobě i zhubnu Kvůli tobě i zhubnu Ellen Berg

Já nevím, ale tahle jednoduchá ženská, co se sama zabíjí mi vůbec nesedla. Když chce svůj život změnit vysaje konto manželovi a vrhne se do pobytu plného obžerství a chytí se kámošek burtic a žerou. Na druhou stranu vtipné a romantické to bylo. ..

25.12.2021 3 z 5

A přece nezemřeš A přece nezemřeš Lee Child

Pěkná, čtivá a napínavá kniha. Snad jen bych vytkla, že hlavní hrdina je, až moc nesmrtelný...

22.02.2021 4 z 5

Vzkříšení Vzkříšení Carol Berg

Pokračování v duchu předešlých dílů. Mám ráda toho chlapíka, co je a není bůh, démon a nebo člověk. Poslední půlku, jsem se do toho musela nutit, bylo překombinované a moc naivní i na mé romantické ❤️.

30.12.2020 2 z 5

Odhalení Odhalení Carol Berg

Pokračování toulek čaroděje, jeho pána a mnoha národů. Mnoho zajímavých postav, příběhů myšlenek, někdy až moc. Ovšem nás mocný čaroděj, pořád nezklamal.

30.12.2020 3 z 5

Proměna Proměna Carol Berg

Osudy otroka a jeho hrátky s princem se mi líbily. Náš Ezarijec je tvrdý chlapík a vydrží mnoho, je to nadaný a mocný čaroděj. Poslední třetina knihy už nebyla tak čtivá, ale nelituji, že jsem vydržela.

30.12.2020 3 z 5

Všechno, co dáme Všechno, co dáme Kerry Lonsdale

Ten Ian a jeho psycho matka mě fakt nebavil. Trošku mi to zkazilo dojem i z předešlých knih..

22.11.2020 2 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Aimee mě trošku pobavila svou šílenou láskou a vírou v cokoliv, co by jí vrátilo její vysněný život.. občas to bylo přetažene, ale jako čtení do vlaku, super

09.11.2020 3 z 5

Jeden plus jeden Jeden plus jeden Jojo Moyes

Jedná hvězdička za Normana ???? a jedna happy end.

26.10.2020 3 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Kniha přečtena rychle, co se týče počtu mrtvých a nezjištěni zmizení třech pubertaku, přiřazené za vlasy. Ale Kim jsem si oblíbila a fandila jí.

25.07.2019 3 z 5

Píseň slonů Píseň slonů Wilbur Smith

Nadčasové téma, hodné zamyšlení. Sympatický hrdina, peněz chtivi padousi, troška ze života Pigmeju. Za mě povedené.

21.07.2019 4 z 5

Se mnou jsi v bezpečí Se mnou jsi v bezpečí K. L. Slater

Oběť nebo tyran, obojí se prolíná u každého z hrdinů a vlastně u každého z nás. Psáno pohledem více postav, celkem napínavé ale těch nemocných bylo na jednom místě opravdu moc..

30.05.2019 3 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

I když jsem už v půlce tušila, jak to dopadne, pořád jsem byla na pochybách, zda mám pravdu. Přečtena rychle s radostí. Styl se mi líbí, pohled z více stran a časů knize dodává napětí.

22.05.2019 4 z 5